Slayers

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
T101
Příspěvky: 201
Registrován: 22 lis 2017 19:49

Re: Slayers

Příspěvek od T101 »

Krásná sestava.
K monitor audio mám respekt. Slyšel jsem Platinum 100 II generaci ve dvou různých poslechovkách na různém železe.
Jsou to neuvěřitelně náročné bedny na prostor a zesilovač, ale když se jim dá co potřebují vyplní lusknutím prstu i 40m2 poslechovky takovým způsobem až mi padla brada :shock:
Gold budou podobné :thumbup:
Stereo: JAY CDT2, Oppo 105D casea mod - JAY DAC 2 Signature - preamp DCT+ 2x Kinki EX-B7 - Electra 1027 Be - Aperion - Carbon Special - Desire Cable Technology - Filtrace + trafa DCT
Head: Modi Multibit + Asgard 2 - Mr Speakers Ether C Flow
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Basstrapy mě řezali na akusticka pena.cz a ostatni je z muzikeru.
Oni pěkně hráli už i silvery ale tohle je proste lepší no.
Líbí se mě na nich že mě ničím nese.rou i přes poměrně velkou detailnost.
Až mě překvapilo kolik se toho skrývá na basech a to i v dobře nahraným metalu.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

T101 na jakým železe to hrálo,dík.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
T101
Příspěvky: 201
Registrován: 22 lis 2017 19:49

Re: Slayers

Příspěvek od T101 »

Ano, ty PL jsou podobné, středy výborné na výškách rychlé, ultrapřesné a detailní - tak přesné až to bylo trochu sterilní, ale zároveň jemné, nic nevadilo.
Spodní pásmo mě u takových "bednýnek" překvapilo, dokonce se rozechvělo v upravené poslechovce i křeslo ve kterém jsem seděl.
Samozřejmě když se k nim zapnuly a naladily suby, bylo to celkově lepší.

V prvním případě jsem je slyšel na Classe Omega Omicron (pán má jiné bedny PL 100 zde byly jen na test)
Po přestěhování to bylo na monoblocích Classe, ale přesný model už nevím.
Stereo: JAY CDT2, Oppo 105D casea mod - JAY DAC 2 Signature - preamp DCT+ 2x Kinki EX-B7 - Electra 1027 Be - Aperion - Carbon Special - Desire Cable Technology - Filtrace + trafa DCT
Head: Modi Multibit + Asgard 2 - Mr Speakers Ether C Flow
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Dnes došlo doufám k poslední výměně komponentu. Vyskočila na mě neuvěřitelná čistota, detail a moře prostoru.
Radost poslouchat :thumbup:
20200408_145736.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
J@nik

Re: Slayers

Příspěvek od J@nik »

Gratulujem ale daj vymenit tie tenke kabliky co idu z input do audio buferu. Dalsia vec volume ide asi tiez priamo pod trafo tak to by som isto dal zaizolovat. Mozno aj vymenit rele.. Myslim, ze Dj_rix ti vie s tym pomoct.
Kocmeister
Příspěvky: 162
Registrován: 11 bře 2013 16:00

Re: Slayers

Příspěvek od Kocmeister »

Jsem rád, že se ti to povedlo. Za ty peníze to byla neuvěřitelná koupě, která by se těžko opakovala.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Musím napsat pár řádek k změnám kabelů RJ/E ze switche do Hegelu.
Před pár měsíci jsem koupil místo obyč kabelu AQ cinnamon, okamžitě bylo změnu poznat hlavně na dynamice.
Basu neubylo, slyšitelně se zlepšil. Po vrácení obyč kabelu ihned slyšet lehké zahučování basu které jsem před tím nevnímal.
Rozhodl jsem se vyzkoušet AQ vodka a tady je to ještě o kus dál.
Změna je hlavně v čistotě, detailu a krásné muzikálnosti, velmi přibylo opravdovosti nástrojů.
Už po několikáté nechápu jak je to vůbec možné pouhou výměnou kabelu.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Tak počasí zarazilo jezdění na kole a ve čtvrtek dorazil Lumin D2, poslouchám a poslouchám.
Musím říct že některé rockové a metalové nahrávky staršího ražení hrajou v MQA opravdu o poznání lépe.
Propojení do Hegelu jsem zkoušel na dvou XLR kabelech a to Nordost Heimdall 2 a Audioquest Water, nebylo vůbec o čem Nordost o velký kus lepší v podstatě ve všem.
Stream Lumin vs. Hegel. Lumin je živější, určitě prostorovější, dynamičtější ale ne o parník, Hegel milosrdnější k horším nahrávkám.
Na Hegelu mě hodně vadilo přehrávání bez gapless, rád poslouchám celé albumy a to je pak utrpení a stream jen z aplikací třetích stran.
Lumin appka skvělá, bohužel po poslední aktualizaci na Androidím tabletu pozlobívá.
20201011_162534.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Akustika u mě po obrození poslechovky nebyla nejlepší, tak jsem se pustil jak je u mě zvykem k diy úpravám.
Přikládám pár obrázků třeba k inspiraci.
Mám z toho radost :lol: .
20201017_171210.jpg
20201029_114445.jpg
20201029_134220.jpg
20201029_134423.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Jan1k

Re: Slayers

Příspěvek od Jan1k »

Mas aspon nejake zakladne merania z posluchoveho miesta? Ci len tak podla pocitu?
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Slayers

Příspěvek od valderon »

A jak změny vnímáš? Je to pozitivní? Je něco slyšet? Pokud jsi to dělal postupně, co má u tebe největší vliv? Děkuji
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Měřeno nemám, pro klid si to spočítám na aku. kalkulačce dle rozměrů místnosti. Takhle u difuze jsou v podstatě čtyři místa po zdech a strop kam to myslím jít musí. Nepřehnat to s hloubkou difuzoru za hlavou.
Na basech to léčit to už je horší.
Opravdu velký přínos má ten za hlavou, mezi repro to bylo o dost míň poznat.
U mě byl dost zásadní i strop ten jsem měl holý takhle se všechno krásně porovnalo.
Dříve jsem dělal difuzi z polystyrenu takhle ze dřeva to je ještě o kus lepší.
Vliv na zvuk je opravdu velký, mohu předvést :mrgreen: .
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Ještě bych doplnil že cena home made je zhruba desetinová pokud nepočítám svoji práci ale časově to nebylo nijak hrozný.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
ivandk
Příspěvky: 144
Registrován: 12 kvě 2013 17:37

Re: Slayers

Příspěvek od ivandk »

Sestavoval jsi difuzer podle nejakeho navodu? Vysky jednotlivych spalicku, orinetace seriznuti a poloha? Nebo jen tak aby se zvuk rozptylil?
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Je to na 90 % kopie Vicoustic wood panel 36 a 64. 90% proto že jsem se nekde mohl seknout ale miry a uhly sedi. Za repro ale budu delat hlubsi, prijde mi toto málo.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
HonzaE
Příspěvky: 405
Registrován: 21 úno 2019 22:33

Re: Slayers

Příspěvek od HonzaE »

slayers píše: 29 říj 2020 16:59 Vliv na zvuk je opravdu velký, mohu předvést :mrgreen: .
Vypada to moc dobre. Az pomine hlavni napor Covid rad se zastavim na poslech po uprave akustiky. :smile:
Oppo BDP-105D (EU) Casea mk2+zdroj
Tesla NC580 s Ortofon Super OM20, Trichord Dino MkIII / Aiwa AD-F600
Hegel H200, Denon AVC-A11XV
Magnat Vintage 620, 410, Center 6
kabeláž Sroll, Oehlbach, Audioquest, Supra, Viablue, filtry Supra
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Slayers

Příspěvek od aretax »

Ten strop si vymyslel perfektne. Musí však aj hodne vážiť. Nemáš strach, že Ti spadne plafón?
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Má to tak 40kg, drží to 4 velký lustr háky který jsou až ve stropních prknech mělo by to být ok. V nejhorším bude muzika to poslední co uslyším :mrgreen:
Prostor a uklidnění je parádní když se to na mě nehrne ze všech odrazů. Jako bonus to i dobře vypadá.
HonzoE ok.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Slayers

Příspěvek od terahera »

:thumbup: :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
T101
Příspěvky: 201
Registrován: 22 lis 2017 19:49

Re: Slayers

Příspěvek od T101 »

Vypadá to parádně, skvělá práce :thumbup:
Slyšet to být musí, vím co u mě udělá přemístění i 1 panelu, dát ho ale aby dělal dobrotu je někdy kumšt.
Stereo: JAY CDT2, Oppo 105D casea mod - JAY DAC 2 Signature - preamp DCT+ 2x Kinki EX-B7 - Electra 1027 Be - Aperion - Carbon Special - Desire Cable Technology - Filtrace + trafa DCT
Head: Modi Multibit + Asgard 2 - Mr Speakers Ether C Flow
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Nějak si netroufám na řešení hlubokých tónů, neměl by jste někdo tip od koho to nechat zrobit ?
Napadá mě M. Vitvar s boomkillery emmentalery? Laaksum asi nechci tam mi je proti srsti vzhled.
Za rady a názory děkuji.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Poprosil bych o radu, popřípadě i link na zásuvku nebo dvoj, o víkendu mě přijde pan elektrikář dělat samostatný el. přívod do poslechovky, kdyby to bylo v cr aby stihlo dorazit bylo by to :thumbup: .
Nebo máli někdo doma a chce se zbavit.
Děkuji.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Slayers

Příspěvek od fox »

Kontaktuj Pánský dvůr Pavla Dioka. Dnes jsem od něj kupoval zásuvku Oyaide.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Super díky.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Měl jsem doma na zkoušku dvoje regály, tyhle jsem si vzal jen tak ze zvědavosti a už zůstaly. S Hegelem si parádně sedly.
Zasloužily si i lepší repro kabel tam jsem už předem tušil že to bude Heimdall. Na porovnání byl AQ rocket 88 a Cardas.
Po zkoušce u mě zůstal i 8Switch u kterého byl i jasně slyšet přínos napájením alespoň iFi Ipower x.
Bedýnky myslím už nějaký čas vydrží snad jen jestli nezačnu pokukovat po menších sloupcích :lol:
Časem ještě vyzkouším Kinki vs. Hegel H390.
IMG-20210310-WA0005.jpg
IMG-20210310-WA0006.jpg
IMG-20210310-WA0007.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
kychtax

Re: Slayers

Příspěvek od kychtax »

Tohle musi hrat jedna basen. A I to tak vypada. Cabasse jsem nekolikrat slysel a vzdycky se mi libily. :thumbup:
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Slayers

Příspěvek od jirie »

Krásné doupě. Tam musí hrát skvěle i tranzistorák :mrgreen:
T101
Příspěvky: 201
Registrován: 22 lis 2017 19:49

Re: Slayers

Příspěvek od T101 »

Paráda, vidím že se udály změny i na akustice. :clap:
Další věc, zatížení subů, jak se projevilo?
Stereo: JAY CDT2, Oppo 105D casea mod - JAY DAC 2 Signature - preamp DCT+ 2x Kinki EX-B7 - Electra 1027 Be - Aperion - Carbon Special - Desire Cable Technology - Filtrace + trafa DCT
Head: Modi Multibit + Asgard 2 - Mr Speakers Ether C Flow
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Karle to zatížení už mám dlouho odzkoušený to je hodně znát na přesnosti.
Dadaft já je slyšel prvně a moc mě překvapily. Byl jsem poměrně skeptický ale zahrajou dobře všechno, Hegel je moc dobře kočíruje.
Před 8Switch mám ještě jeden switch k němu napájení z 8.....,z něj Cinnamon a z 8..... Vodka tak to zní nejlíp.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

V sobotu jsem se svým známým, elektrikářem, tvořil nový přívod a zásuvky. Nový rozvaděč, jističe pojistky. K zásuvkám kabely Supra (každá zvlášť), jedna je Oyaide-zlacená (díky za radu fox :thumbup: ), druhá Gigawat rhodium. Šlo to jedna báseň.
Hodnotit přínos se zatím neodvážím, moc jsem toho v klidu poslechnout nestihnul.
Jedno plus bylo ale ihned, skončilo lehké bručení trafa u Hegelu.
No a mám z toho radost a dobrý pocit že jsem udělal maximum pro síť :thumbup:.
IMG-20210313-WA0001.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Slayers

Příspěvek od Mark Levinson »

Určitě dobrý počin, za mne :thumbup:. I kdyby to odstranilo jen ten brum trafa zesilovače, tak to stálo za to. Asi bych z estetických důvodů volil zásuvky stejné, ale to už je detail bez vlivu na zvuk. Gratulace, máš to pěkné :thumbup:.
Mark Levinson
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Jo jo, říkal jsem si že když se mi to nebude líbit dám obě stejné ale jsou za rackem a Gigawatt už jsem měl.
Navíc se různé materiály v zasuvkách hodily ke kabelům. Pokud sjednotím vše do Heimdallu vyměním jistě i tu Gigawatt.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

V sekci analog jsem nic nenašel a tak zkusím položit dotaz tady u sebe.
Ví někdo a nebo je tady na fóru dobrá duše která dovede dobře nastavit gramofon?
Snad nám rozvolní ale stejně nevím jak to chodí, jestli je potřeba gramo dovézt nebo mistr přijede, všechny podmínky samozřejmě akceptuji.
Za rady nebo navedení předem dík.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Quentin

Re: Slayers

Příspěvek od Quentin »

Odkud přesně jsi? :-?
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Slayers

Příspěvek od terahera »

Gramofon se určitě musí nastavit u tebe,jinak je to zbytečný,takže mistr musí dojet k tobě
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Přesně Lázně Bělohrad kousek od Jičína města pohádky :lol: .
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Slayers

Příspěvek od slayers »

Trošku jsem se v poslední době zkoušel tunit gramec, 2m Blue nahradila 2m Black a velmi ochotný člen Quentin mě ji přijel nastavit i s celým gramcem.
Honza si přivezl s sebou náčiní na štelung které je pro mě úplné scifi.
Podezřívám ho že ho má z Enterprise od kapitána Kirka. Pro protřelé vinilysty asi nic nového , mě to ale dostalo.
Pořídil jsem ještě kartáček Flux, ten ale mému trápení se statikou úplně nepomohl takže nevím no :crazy: .
Se zvukem jsem ale opravdu spokojen. Tak snad pomůže pračka a nové obaly.
Vyměnil jsem též Hegela za Kinki Studio EX-M1+. Porovnávání bylo poměrně krátké, Kinki výrazně lepší a to ve všem. Snad jen v basech mohl Hegel konkurovat ale jako kombík je to super zesík.
Zvukově začínám být poměrně spokojen tak mě to snad chvíli vydrží.
IMG-20210417-WA0006.jpg
IMG-20210417-WA0010.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
Janik
Příspěvky: 1635
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Slayers

Příspěvek od Janik »

Kinki je pecka. Gratulujem. :clap:
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Uživatelský avatar
marks
Příspěvky: 127
Registrován: 02 kvě 2012 09:53

Re: Slayers

Příspěvek od marks »

Možná jsem to někde přehlédl , ale jaké používáš phono ?
PrimaLuna evo400, Audiovector R3 Signature, Transrotor Zet1+rameno Glanz + přenoska HANA ML , Marantz SACD 30n , Bluesound node2, GMG Harmonic Hammer 3000P , Acoustic Revive SPC reference II tripleC , Roth Audio Orfeo, , Chord, Wireworld .
Odpovědět