Fotbal

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Fotbal

Příspěvek od Halíř »

Ty seš Ital, Levinsone? =))
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Fotbal

Příspěvek od Mark Levinson »

Halíř píše: 28 čer 2021 19:56 Ty seš Ital, Levinsone? =))
Samozřejmě proti Dánsku, to dělá to vedro...
Mark Levinson
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Fotbal

Příspěvek od dvader »

Já doufám, že u nás v baráku nebude cca 2 patra někde dole nějak debil zase řvát jako šílenec a bušit něčím do zdi při každé nadějnější akci. :evil:

Bylo to, jak kdyby měl doma dva kopáky… %-(
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Fotbal

Příspěvek od Halíř »

Ale dneska...Jugoška se Španělskem - das ist blázinec!!! Skóre jak v házený. :clap: A to je Perišić zavirovanej.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Fotbal

Příspěvek od Mark Levinson »

MS Fotbal 2022 v Kataru oficiálně začalo.
Dnes ve 14:00 hodin Anglie - Irán.
Zpráva pro Vlastíka, který hledá vlákno o fotbalu.
Mark Levinson
monte

Re: Fotbal

Příspěvek od monte »

Tady jsem našel rozpis https://www.betarena.cz/rubriky/sportov ... _7618.html TV NOVA nesnáším, Nova sport už dnes nemám. Pozemní vysílání, NOVA vysílá v kvalitě rozlišení analogu z dob dávno minulých, proč poslanci neupraví zákon. Asie už jede v 4K !
monte

Re: Fotbal

Příspěvek od monte »

Holandsko-Senegal , díval jsem se asi půl hodiny. Trubky zakázali a máme tlučení do bambusu :lol: . Fotbal kvality okresního přeboru, nejvíce zdařilých momentů bylo předstírání faulu. Maradona se musí v hrobě obracet :lol: https://youtu.be/Cdf6D19Etmc
monte

Re: Fotbal

Příspěvek od monte »

Dnes v jedenáct Argentina, konečně uvidím hru, která se nazývá fotbal. Ale kdoví ?
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Fotbal

Příspěvek od Mark Levinson »

Holanďani se trápili a dívat se na to moc nedalo. Celkově myslím, že ten Katar nebyla šťastná volba...... :evil:
Mark Levinson
m+m
Příspěvky: 868
Registrován: 09 zář 2019 19:28
Bydliště: Prosetin u Hlinska

Re: Fotbal

Příspěvek od m+m »

Mark Levinson píše: 22 lis 2022 09:21 Holanďani se trápili a dívat se na to moc nedalo. Celkově myslím, že ten Katar nebyla šťastná volba...... :evil:
Tak prachy jsou prachy.
Kolotoč Mofi UltraDeck, přenoska Mofi ultragold MC, předzesilovač Hegel V10, středový klamp Mofi, CD Hegel P4A MK2, zesilovač Cambridge EDGE A, kabeláž Cardas,Mondiale, Repro Xavian Quarta MK2.
Uživatelský avatar
antipop
Příspěvky: 152
Registrován: 04 bře 2015 21:06
Bydliště: Krakonoše

Re: Fotbal

Příspěvek od antipop »

monte píše: 21 lis 2022 18:17 Holandsko-Senegal , díval jsem se asi půl hodiny. Trubky zakázali a máme tlučení do bambusu :lol: . Fotbal kvality okresního přeboru, nejvíce zdařilých momentů bylo předstírání faulu. Maradona se musí v hrobě obracet :lol: https://youtu.be/Cdf6D19Etmc
tak to se obrací určitě Argentina-Saudská Arábie 1:2a hlavně to nebyla žádná náhoda :cool:
McIntosh-Sonus Faber-Pro-Ject-Oppo-Townshend
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Fotbal

Příspěvek od Ramones »

29% drzeni mice, 2 strely na branku, 2 goly....HIMARS 😬👀
monte

Re: Fotbal

Příspěvek od monte »

Tento zápas mi připomněl poslední finále MS 2018, kdy černá Francie ukopala Chorvatsko. Argentina nehrála jihoamerický fotbal a Messi nemůže hrát sám, zbytek mužstva dost bída. Saudi předváděli silné šlapáky, pět žlutých a brankař, který by pozabíjel vše okolo :lol: . No, jestli se takový fotbal líbí, tak nevím. Třešnička, naši komentátoři uchcávali celý zápas blahem ve prospěch Sauda.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Fotbal

Příspěvek od terahera »

Obrázek
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
m+m
Příspěvky: 868
Registrován: 09 zář 2019 19:28
Bydliště: Prosetin u Hlinska

Re: Fotbal

Příspěvek od m+m »

monte píše: 22 lis 2022 14:28 Tento zápas mi připomněl poslední finále MS 2018, kdy černá Francie ukopala Chorvatsko. Argentina nehrála jihoamerický fotbal a Messi nemůže hrát sám, zbytek mužstva dost bída. Saudi předváděli silné šlapáky, pět žlutých a brankař, který by pozabíjel vše okolo :lol: . No, jestli se takový fotbal líbí, tak nevím. Třešnička, naši komentátoři uchcávali celý zápas blahem ve prospěch Sauda.
Ahoj, sice jsem neviděl celý zápas, ale Saudi zcela zaslouženě 3 body. Dali dva góly ze hry to prostě Argentina nebyla schopná dát.
PS Messi má k Maradonovi hodně daleko.
Kolotoč Mofi UltraDeck, přenoska Mofi ultragold MC, předzesilovač Hegel V10, středový klamp Mofi, CD Hegel P4A MK2, zesilovač Cambridge EDGE A, kabeláž Cardas,Mondiale, Repro Xavian Quarta MK2.
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Fotbal

Příspěvek od Dieter Burmester »

To jo, pravdepodobne toho tolik nosem neprohnal :thumbup:
Dieter Burmester
m+m
Příspěvky: 868
Registrován: 09 zář 2019 19:28
Bydliště: Prosetin u Hlinska

Re: Fotbal

Příspěvek od m+m »

Dieter Burmester píše: 22 lis 2022 16:58 To jo, pravdepodobne toho tolik nosem neprohnal :thumbup:
Každý má ňáký koníček.
Kolotoč Mofi UltraDeck, přenoska Mofi ultragold MC, předzesilovač Hegel V10, středový klamp Mofi, CD Hegel P4A MK2, zesilovač Cambridge EDGE A, kabeláž Cardas,Mondiale, Repro Xavian Quarta MK2.
monte

Re: Fotbal

Příspěvek od monte »

https://youtu.be/ORd6FVtR2ns

Je hodně dokumentů o Maradonovi. O drogách mluví hlavně jeho spoluhráč, který asi neunesl své ego.. Na posledním MS bylo na Maradonu provedeno 63 faulů ! Musel si píchat kortizon, aby tišil bolesti.

Vše se mění, Japonsko porazilo Německo :lol: , je to asi jako v hokeji, dnes jsme rádi, když uhrajeme remízu se Švýcarskem.
monte

Re: Fotbal

Příspěvek od monte »

Ronaldo splnil svou povinnost, spadnul ve správnou dobu na správném místě :lol: . Ale změnil typ, místo křížení kotníků přešel na prohnutí v zádech. Jinak celkem konečně pěkný fotbal a padaly góly.
monte

Re: Fotbal

Příspěvek od monte »

Polsko, zasloužilo si postup. Co předváděli herně, tak to se jen tak nevidí :lol: . Finále bude Anglie- Brazílie


Ronaldinho https://youtu.be/nj5GLQ1rX7Y
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Fotbal

Příspěvek od Mark Levinson »

Na MS už jde do tuhého, včera jsem se díval na Polsko-Francie a musím říct, že Poláci hráli velmi dobře i když bylo vidět kdo je v tomto zápase favoritem. Nakonec to i dopadlo ve prospěch Francie a tak se můžeme těšit na čtvrtfinálový mač jak stehno: Anglie - Francie, který se hraje v sobotu.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Fotbal

Příspěvek od dvader »

Ono to je vlastně jedno, kdo bude ve finále…
Stejně to budou tak jako tak černoši proti černochům. :mrgreen:
monte

Re: Fotbal

Příspěvek od monte »

Brazílie se baví jako na tréninku :lol:
monte

Re: Fotbal

Příspěvek od monte »

Argentina je mistrem 2022 (*) (*) (*) (*) (*)

Vyhrál lepší tým a spravedlivě. Rozhodčí, já nevím, druhý gól Francie padl po sražení Messiho, penalta za nastřelenou ruku a ještě otočeného hráče. Dříve se takové ruky nepískaly.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Fotbal

Příspěvek od Mark Levinson »

Tak to bylo finále!
Mark Levinson
monte

Re: Fotbal

Příspěvek od monte »

Závěrečný ceremoniál, tak to se Francie předvedla a ukázala vysoké IQ afrických hráčů :lol: . Tvářili se, jako kdyby chtěli podřezat ovci a medaile si z krku hráči zdělávali a nesli je v ruce na řití ! Už při minulem se mi Francie hnusila, když dokonale zkopali hráče za Chorvatsko ! Maroko je daleko kvalitněji mužstvo, než ego z Francie.

Vivat Argentina (*) (*) (*) (*) (*) (*)

argentina.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
monte

Re: Fotbal

Příspěvek od monte »

argentina 2022.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Fotbal

Příspěvek od jirie »

Ani výběr Maroka, Alžírska, Tunisu, Konga, Filipín, Kamerunu, Mauritánie, Guadeloupe a Nigérie nedokázal porazit Argentince
:clap: :clap: :clap:
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Fotbal

Příspěvek od dvader »

jirie píše: 19 pro 2022 11:53 Ani výběr Maroka, Alžírska, Tunisu, Konga, Filipín, Kamerunu, Mauritánie, Guadeloupe a Nigérie nedokázal porazit Argentince
:clap: :clap: :clap:
=))
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Fotbal

Příspěvek od Dasta »

Výše uvedení přispěvovatelé by se měli spíše realizovat v nějakém sportovním fóru.
Všeho moc škodí.
Sem patří zesilovače,bedny, gramofony, přehrávače placek,streamery.....
Už jenom čekám až někdo založí vlákno s postřehy ze schůze společenství vlastníků.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
monte

Re: Fotbal

Příspěvek od monte »

jirie píše: 19 pro 2022 11:53 Ani výběr Maroka, Alžírska, Tunisu, Konga, Filipín, Kamerunu, Mauritánie, Guadeloupe a Nigérie nedokázal porazit Argentince
:clap: :clap: :clap:

:thumbup: :clap: :clap: :clap: :clap:
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Fotbal

Příspěvek od Dasta »

Ten chlapec tam dole u míchačky mně namíchal tak řídkou maltu, že mi padala zpátky na lžíci...



.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Fotbal

Příspěvek od terahera »

Při sledování zápasu u sebe v poslechovce na plátně jsem políbil kamarádku,která se mi líbí od první třídy,může otěhotnět :-?
Po následné kalbě jsem usnul ožralý na svém cd playeru,mám jej tedy poslat na detox :-?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
monte

Re: Fotbal

Příspěvek od monte »

Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Fotbal

Příspěvek od terahera »

monte píše: 19 pro 2022 17:45 Nový song :lol: https://youtu.be/PIiQCK6UrlA
Jj,to je můj oblíbený,ladil jsem podle něj difusory na stropě :razz:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Fotbal

Příspěvek od Mark Levinson »

Konečné pořadí MS 2022:

1. Argentina
2. Francie
3. Chorvatsko
Mark Levinson
Fidji99
Příspěvky: 830
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Fotbal

Příspěvek od Fidji99 »

Mark Levinson píše: 20 pro 2022 08:46 Konečné pořadí MS 2022:

1. Argentina
2. Francie
3. Chorvatsko
Dobry okamih na 4 roky vlakno uzavriet.

Lebo jedine co sa tu moze ukazat, je ze ani to ze si vies vychutnat hudbu na dobrej aparature, este neznamena, ze nie si chudak, ktoreho ego nedokaze vstrebat fakt, ze niekto, koho oni povazuju za opice, dosiahli v zivote 1000x vaicej ako oni, vdaka talentu, neskutocnej drine a rokom treningu.

Nevidel som nikdy nikoho po prehratom zapase ziarit stastim. Teda ak nie si cesky futbalista a uz cakas na peniaze od Ivanka, za prehraty zapas. A az si niekdo mysli, ze by Messi po prehratom finale tnacoval stastim so streibornou medailou, tak je fakt mimo.

P>S> a tiez som to od zaciatku prial Messimu, nech to konecne vyhra. A aj kvoli tomu, ze som v Argentine nejaku dobu zil a viem co pre ten narod futbal znamena.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Uživatelský avatar
dr.fish
Příspěvky: 329
Registrován: 05 lis 2018 17:56

Re: Fotbal

Příspěvek od dr.fish »

Tak já se alespoň díky HEF dozvěděl, že se nějaký fotbal hrál a jak to dopadlo. :lol:
OPPO 105DCaseaMkII., PRIMARE BD32Casea, CXU, Pannde PD-6 Elite, Cineultra V204
PRIMARE SP33Casea, 4xCAMBRIDGE 851WCasea, hlavní B&W 803D2, centr B&W HTM2D2, zadní B&W 804D2, sub 2xREL Britannia B1,TV Panasonic TX-65JZ2000E
Odpovědět