21st Okarina Etno Festival Bled 2011, Slovinsko

Diskuze o koncertech, festivalech a jiných hudebních akcích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1796
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

21st Okarina Etno Festival Bled 2011, Slovinsko

Příspěvek od pajuna »

21st Okarina Etno Festival Bled 2011, Slovinsko
Behem me letosni dovolene jsem stravil take 4 dny u jezera Bled ve Slovinsku, kde se konal Etno festival za ucasti rady zahranicnich hostu a zajimavych kapel, viz.obr.
Dva vecery jsem mohl zhlednout a poslechnout dva ruzne zanry..a to...

1. Solar System z Kolumbie - elektronicka muzika zahrnujici latinu, drum and bass, barevne obleceni a tanecni kreace dvou zpevaku, podporenych dvema "muzikanty" turning the plates a hybajici ruznymi knofliky na syntaku. Jediny pro me "hrajici" clen byl bubenik a perkusista. Ten se me moc libil, protoze vypadal jako ten maly tlusty chlapec ze Zamilovaneho profesora :lol: . Tento styl je mi hudebne cizi, ale pro pobaveni jako doplnek dobry.

2. Dalsi den jsem vydrzel sedet temer cely koncert skupiny z UK se zajimavym nazvem The men they could not hang - kapela sestavena z clenu z Anglie, Walesu i Skotska, slapajici, hrajici smes stylu rock a folku, pres country prvky, popu i blues. Profiluji se jako rock folk punk band. Pekne se to poslouchalo. Zvuk byl velmi dobry a vykony vsech take.
http://www.last.fm/music/The+Men+They+Couldn't+Hang

Tuto kapelu se mi podarilo trochu zachytit na fotografiich.
Pridavam par fotek alespon pro predstavu, v jakem miste se toto odehravalo - na brehu krasneho jezera na severu Slovinska.

Pro ty, kdo miluji cestovani, tak jako ja, to muze byt dobra inspirace treba na pristi rok. Dalsi fest zde probiha uz za par tydnu.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Odpovědět