GMG Power - Harmonic Hammer 3000P

Filtry, pračky, síťové zásuvky a elektrické rozvody k hifi.
koudelka
Příspěvky: 329
Registrován: 11 zář 2013 15:50

GMG Power - Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od koudelka »

Znáte někdo GMG Power, případně nějaké praktické zkušenosti s jejich Harmonic Hammer 3000P?

http://www.gmgpower.cz/
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
NavrátilAudio
Příspěvky: 119
Registrován: 16 led 2011 18:40
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: GMG Power

Příspěvek od NavrátilAudio »

Referenční síťový filtr Harmonic Hammer 3000P od firmy GMG Power
si nyní můžete poslechnout v našem studiu...

Obrázek

http://www.navratilaudio.cz
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Mark Levinson »

Už několik dní mám to potěšení mít filtr Harmonic Hammer 3000P od firmy GMG Power zapůjčen na domácí testy. Zatím poslouchám a hltám jednu desku za druhou. První dojmy jsou těžké, těžké, těžké. Filtr váží 45 kg a do auta jsme ho nakládali dva, ale doma jsem ho vynášel do poslechovky sám.
.
2020-02-03 18.03.56.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Bond 007 alias Monte

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Fitko :lol: , jinak důležité je slovo referenční .
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Dieter Burmester »

Koukam, ze mas doma cca 10V prepeticko :smile:
Dieter Burmester
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od lachim »

ML
napíšeš nějakou recenzi, postřehy, názor, please ? bylo by to super!
osobně by mě zajímalo proti jaké své filtraci "posuzuješ" tento GMG.
(bohužel neznám tvou stávající sestavu)
takhle superbně zřejmě ještě GMG neseděl.
(škoda, že je ta fotka tak ořízlá)
moc rád bych se potěšil pohledem na okolí tvé desky od F.E.
:clap:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Mark Levinson »

Dieter Burmester píše: 08 úno 2020 13:09 Koukam, ze mas doma cca 10V prepeticko :smile:
Bohužel mám doma stále přepětí o cca 10V. Kdysi jsem to více sledoval a bývalo v síťi i 242V, což je pro ČEZ stále v toleranci +-10% od referenčního napětí 230V. Takže pozor na napětí v zásuvkách, které může být od 207V - 253V a bude dle ČEZu stále v jejich toleranci +-10%. Jak jsem psal, kdysi jsem to více sledoval, protože jsem měl přístroje Meridian a jejich koncové zasilovače měly uvedeno na štítku jmenovité napětí 220V a kdyby výrobce počítal s tolerancí -+10%, tak hraniční by bylo těch mých 242V. Proto jsem pořídil tehdy pračku Exactpower, která krásně udržuje napětí v rozmezí 230V +-1%. Na druhou stranu je lepší mírné přepětí než podpětí.
.
2020-02-08 17.26.44.jpg
lachim píše: 09 úno 2020 07:20 ML
napíšeš nějakou recenzi, postřehy, názor, please ? bylo by to super!
osobně by mě zajímalo proti jaké své filtraci "posuzuješ" tento GMG.
(bohužel neznám tvou stávající sestavu)
takhle superbně zřejmě ještě GMG neseděl.
(škoda, že je ta fotka tak ořízlá)
moc rád bych se potěšil pohledem na okolí tvé desky od F.E.
:clap:
Stále ještě poslouchám a porovnávám si zvukové rozdíly a nechci dělat unáhlené závěry. Potom samozřejmě napíšu více o soužití s GMG Power Harmonic Hammer 3000P včetně fotek. Jinak na fotky koukni do mého vlákna.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Mark Levinson »

Po mnohadenním testování filtrace GMG Power Harmonic Hammer 3000P mohu napsat několik postřehů o tomto nádherně zpracovaném přístroji. Celá skříň je sestavená z bytelných hliníkových bloků kde vše parádně lícuje a zpracování odpovídá kvalitním High End přístrojům včetně nádherného loga vyfrézovaného do horního víka přístroje. Filtr má celkem šest zásuvek rozděleny na dvě skupiny po třech, jedna je označena jako low current a druhá jako high current. Jak názvy napovídají, tak první skupina je určena k napájení zdrojových komponentů o celkovém odběru max. 2A, druhá skupina je určena k napájení amplifikace jako jsou integrované nebo koncové zesilovače, subwoofery apod. o celkovém odběru max. 9A. Proto jsem do filtrace zapojil kompletní sestavu včetně výkonných koncových zesilovačů Mark Levinson (monoblok 350W/8ohm, 700W/4ohm, 1400W/2ohm). Zapnutí a chod přístroje je naprosto bezchybný a tichý, ani po zapnutí trafo nezavrčí. Kolébkový vypínač je na zadním panelu a zapnutí přístroje signalizuje pouze ručička ukazující napětí ve vaši el. síti na kulatém měřáku, který je jediným prvkem na čelním panelu. Design čelního panelu trochu evokuje síťové pračky Accuphase, škoda jen, že není meřáček alespoň podsvícen nebo není nějak jinak signalizováno zapnutí přístroje. Velmi praktické je také to, že filtr slouží i jako přepěťová ochrana a to i ve vypnutém stavu.
Zvuk, co vás překvapí po zapnutí? Pustíte první skladbu a tiše zíráte před sebe na onen přístroj a po skončení skladby máte chuť říct "wow", ale v němém úžasu posloucháte dál a hledáte další disk co si dalšího s chutí pustíte. První čeho si všimnete je prostor, který se nádherně rozprostře před vámi a holograficky zobrazí scénu. Dalším aspektem je klid na pozadí, jako by hudba vystoupila ze tmy vzadu za scénou, hudební nástroje doznívají déle. Tam kde jste měli už pauzu nebo ticho mezi skladbami, tak tam jsou ještě slyšet doznívat tóny hudby. Nějaké omezení dynamiky koncových monobloků se nekoná, nic takového ani náznakem nepocítíte. Podobný vliv na zvuk mají jen ty nejlepší síťové pračky a filtrace jako např. Accuphase, PS Audio, Gigawatt, Isotek apod., jedinou pihou na kráse je cena. Bohužel se opět potvrdilo, že ty nejlepší věci jsou i hodně drahé.
.
2020-02-05 15.59.04.jpg
2020-02-05 15.59.01.jpg
2020-02-05 15.59.21.jpg
2020-02-05 18.12.27.jpg
2020-02-05 18.15.44.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od zatty »

To vypada na velmi zdarily kousek :thumbup:
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od vitek »

Tak jsem měl do dneška pocit, že už jsem udělal, co se týče čistoty napájení, pro ty moje krabičky už docela dost. Samostatný přívod, filtr, slušné kabely,externí napájení, trafostanice na zahradě, atd... Měl jsem i oddělovací trafo i jiné filtry...žádné velký přínos. Ale to co se událo po zapojení dneska donesené krabice, kterou jsem převzal od "ML" mi vykouzlilo široký úsměv na tváří i přes začínající bolest v zádech...
Zapojil jsem pouze CD přehrávač a předzes. Nelze říct, že by se změnilo něco. Přišlo mi že se změnilo všechno ... vokály, metličky na činelech, struny, bubínky bubny, barvy, prostor vše jasně oddělené, konturované... až jsem se chvílema lekal, při nástupu dynamických pasáží. No uvidíme co bude, až to dám do původního stavu...
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Yngwie »

Zajímalo by mě, jestli jste s ML měli doma také solidně udělané 3kW oddělovací trafo nebo vůči čemu to posuzujete. Díky
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od blesk666 »

highendove fakt pekne prevedenie, Technicky posobi doveryhodne, dokonca nejake technicke udaje ohladne miery potlacenia EMI/RFI aj s definivanim v akom pasme. Cena odpoveda najvyssej high end kategorii. Nic pre "autocenzura":-) Ale ked dnes moze niekto pytat viac za kus kabla a niekto to aj kupuje, preco nie
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Mark Levinson »

Yngwie píše: 11 úno 2020 20:46 Zajímalo by mě, jestli jste s ML měli doma také solidně udělané 3kW oddělovací trafo nebo vůči čemu to posuzujete. Díky
Trochu nechápu tuto otázku. Posuzuji chování a zvukový projev Harmonic Hammeru 3000P v mém systému.
Mark Levinson
kychtax

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od kychtax »

Radsi bych tam videl Furutechy. V teto cen. hladine. :silent:
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od blesk666 »

A ha teraz som to pozrel lepsie a tie “lepsie” suciastky vcitane Furutech zasuviek si mozno este priplatit. Pri tejto cenovej hladine a pasivnom rieseni, by som to povazoval za ssmozrejmost ze uz su pouzite spickove vsetky komponenty, nielen krasny panel a relief na hornom kryte. (cena “standardnej” verzie je pokial viem 10890,- Eur, resp cca 272tis Kc)
5CDD55AC-6767-4B58-8DA9-9A1A2B9EA61B.png
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Frogyman »

To jsou zas plané kecy od PC ve snaze nějak výrobek shodit. Doporučuji si filtr půjčit, vyzkoušet doma a pak zůstanete (jako zatím všichni o kterých vím, že jej zkoušeli) s otevřenou pusou nevěřícně koukat a jediné co vás bude zajímat je odpověď na otázku: "Kde na to sakra seženu peníze? "
Věřím, že nějaké Furutechy vás fakt zajímat nebudou.
Každopádně se těším na výstavu, jsem zvědav jak filtry odprezentují a jaké novinky chystají. Prý chystají i cenově dostupnější novinku.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od lachim »

zabiny007
:thumbup:
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od lachim »

zabiny007
po příspěvku člena "ML" mě ještě více mrzí, že nebyla možnost jej zapojit u mě proti stávající aktivní filtraci Isotek.
určitě zajímavé a ultimativní srovnání v absolutní zátěži.
pokud by tedy sám výrobce naznal, že je GMG dostatečně dimenzovaný na součet "odběru" všech zesilovačů mého DK.
(od PC bych řekl, že není pro to již vhodný)
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Frogyman »

Lachim
Tak to je asi dotaz v rámci návštěvy na AVS, nebo na telefonát. V komunikaci jsou velmi ochotní, když jsem jej měl doma, konzultoval jsem s nimi, jak správně zapojit sestavu pro stereo a teoreticky i řešil, jak by se dal zapojit celý systém, kde potřebuji napájet celkem 12 zařízení, z toho 4 koncáky. Ideální by pochopitelně bylo mít v mém případě tato zařízení dvě. :angel: Ale i s jedním by se při správném zapojení komponent a se správným použitím dvou psů (nebo s využitím stávajícího Titana) dalo žít.
No jsem zvědav na výstavu a novinky.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
kychtax

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od kychtax »

blesk666, vidím to stejně.
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od blesk666 »

ja som moju pripomienku nepisal ako rypanie, ale v kontexte toho ze prave ti co ich filter si myslim zaujima realnejsie ci ho dokonca uz aj skusali u seba, maju odskusane ze lepsia kabelaz, zasuvky, kondenzatory-zvuk posunu zas dalej. Cize by to pre nich bolo ako nejaky zaklad, ktory je este na “doladenie”, alebo si to rovno doobjednat od vyrobcu (a aka bude “finalna” cena)
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od vitek »

To by mne zajímalo, co by to udělalo se zvukem, když by se to prokabelovalo stříbrem....
Neslyšel někdo?
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Yngwie »

Mark Levinson píše: 11 úno 2020 22:43
Yngwie píše: 11 úno 2020 20:46 Zajímalo by mě, jestli jste s ML měli doma také solidně udělané 3kW oddělovací trafo nebo vůči čemu to posuzujete. Díky
Trochu nechápu tuto otázku. Posuzuji chování a zvukový projev Harmonic Hammeru 3000P v mém systému.
Posuzuješ chování v Tvém systému, ale asi na základě nějakých zkušeností, buď se svou vlastní pračkou nebo dalšími (filtry, trafy nebo aktiv. pračkami)... proto mě zajímalo, jestli jste už nějaké solidně navržené oddělovací trafo (např. Torus) doma měli nebo je HH 3000P prvním takhle koncipovaným výrobkem, který jste zkoušeli.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Mark Levinson »

Yngwie píše: 12 úno 2020 17:14
Mark Levinson píše: 11 úno 2020 22:43
Yngwie píše: 11 úno 2020 20:46 Zajímalo by mě, jestli jste s ML měli doma také solidně udělané 3kW oddělovací trafo nebo vůči čemu to posuzujete. Díky
Trochu nechápu tuto otázku. Posuzuji chování a zvukový projev Harmonic Hammeru 3000P v mém systému.
Posuzuješ chování v Tvém systému, ale asi na základě nějakých zkušeností, buď se svou vlastní pračkou nebo dalšími (filtry, trafy nebo aktiv. pračkami)... proto mě zajímalo, jestli jste už nějaké solidně navržené oddělovací trafo (např. Torus) doma měli nebo je HH 3000P prvním takhle koncipovaným výrobkem, který jste zkoušeli.
Ano, vždyť to píši ve svém příspěvku výše, posuzuji chování a zvukový projev Harmonic Hammeru 3000P v mém systému na základě mých zkušeností. Bohužel Torus jsem doma neměl, ale věz, že mi toho prošlo rukama opravdu dost např. několik modelů praček/filtrů PS Audio, Accuphase, Isotek, Gigawatt, Exactpower. To vše samozřejmě nejde mít doma najednou a přímo mezi sebou porovnat, ale i tak je to zkušenost k nezaplacení.
P.S. kdybych tušil, že Tě to zajímá pozval bych Tě na poslech, nyní už je to u Vítka.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Yngwie
Příspěvky: 1481
Registrován: 08 pro 2012 12:39
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Yngwie »

Mark Levinson píše: 12 úno 2020 17:50
Yngwie píše: 12 úno 2020 17:14
Mark Levinson píše: 11 úno 2020 22:43

Trochu nechápu tuto otázku. Posuzuji chování a zvukový projev Harmonic Hammeru 3000P v mém systému.
Posuzuješ chování v Tvém systému, ale asi na základě nějakých zkušeností, buď se svou vlastní pračkou nebo dalšími (filtry, trafy nebo aktiv. pračkami)... proto mě zajímalo, jestli jste už nějaké solidně navržené oddělovací trafo (např. Torus) doma měli nebo je HH 3000P prvním takhle koncipovaným výrobkem, který jste zkoušeli.
Ano, vždyť to píši ve svém příspěvku výše, posuzuji chování a zvukový projev Harmonic Hammeru 3000P v mém systému na základě mých zkušeností. Bohužel Torus jsem doma neměl, ale věz, že mi toho prošlo rukama opravdu dost např. několik modelů praček/filtrů PS Audio, Accuphase, Isotek, Gigawatt, Exactpower. To vše samozřejmě nejde mít doma najednou a přímo mezi sebou porovnat, ale i tak je to zkušenost k nezaplacení.
P.S. kdybych tušil, že Tě to zajímá pozval bych Tě na poslech, nyní už je to u Vítka.
Taky hledám něco, ale bez negativních efektů většiny filtrů, rád bych vyzkoušel poslední řady Accuphase nebo případně nějaké oddělovací trafo s filtrací, ale popravdě ta cena je pro mě nepřekousnutelná, i když provedení se mi celkem líbí:). Svého času jsem měl půjčený Torus (starší model) a taky se mi to líbilo, vneslo to klid a nadhled do reprodukce, moc pěkně vykoukly prostorové informace z nahrávky.
Uživatelský avatar
Steve
Příspěvky: 189
Registrován: 26 pro 2010 19:31
Bydliště: Kroměříž

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Steve »

Ach, já to tušil že v komentářích testu tohoto přístroje na stránkách Hifi-voice najdu fundovanou a klasicky urýpanou poznámku odborníka bh69 😄😅😂.

https://www.hifi-voice.com/testy-a-rece ... mmer-3000p
Usher Dancer Mini One,Pioneer D9/Casea,Xindak XA8250+XA8800MNu,Crystal cable Reference+Standard, gramo AURA G6N+Cambridge Audio 640P,Connex audio Ultimate speaker cable, IsoTek Aquarius,Oyaide Tunami+Harmonix X-DC2+ Acoustic revive standard
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od vitek »

Tak jsem si dneska ještě "užíval". Zkoušel jsem různé kombinace kabelů, abych zjistil, jestli se nezmění jejich charakter díky zapojení do GMG. Všechno zůstalo a všechny kabely mají "vlastnosti" které u nich byly, než se zapojily do GMG. Přístroj je dost hluboký, tak jsem ho otočil, abych nemusel "lámat" kabely u zdi, kdo má Furutechy, tak ví... Taky jsem zkoušel hrát bez GMG a párkrát to přehodil s a bez... Docela zajímavé bylo, že když jsem hrál bez GMG, tak jsem měl pocit, že přístroje hrají o trošku líp, než jsem poprvé zapojil GMG. Jakoby dostaly čistý kyslík a po odpojení od GMG z toho "nasycení" ještě čerpají. Jsem zvědav, po jaké době to úplně "vyprchá"...
Každopádně po opětovném zapojení GMG - je to tam - v plné síle...


IMG_0342.jpg
IMG_0343.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od blesk666 »

Vitek: z roho co si napisal nie som moc mudry. S/bez.
Mal si zapojene do GMC aj zosilnovac(e)?
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od vitek »

s = zapojeno přes GMG
bez = GMG není zapojen

Zapojen byl pouze SACD přehrávač a předzes.
Bubuxin-KILBRU power
Příspěvky: 412
Registrován: 20 pro 2011 22:46

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Bubuxin-KILBRU power »

vitek píše: 15 úno 2020 17:14 Zapojen byl pouze SACD přehrávač a předzes.
Na fotke máš zapojených 6 káblov. Či to je len kvôli foteniu?
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od vitek »

Na přehrávač a předzes. potřebuji čtyři kabely. Další dva jsou nové - dělané a zkoušel jsem je přehazovat u přehrávače, jestli náhodou neodvedou stejnou práci jako ty origoš. Jelikož bylo místo, tak jsem je nechal zapojené.
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od blesk666 »

Vitek myslel som to inak. Napisal si:
“ Taky jsem zkoušel hrát bez GMG a párkrát to přehodil s a bez... Docela zajímavé bylo, že když jsem hrál bez GMG, tak jsem měl pocit, že přístroje hrají o trošku líp”

S=GMG zapojeny pred tvoju zostavu
bez: GMG nezapojeny pred tvoju zostavu
Na zaklade vyssie uvedenej vety (dal som ju do uvodzoviek o ktoru ide), si napisal ze “bez” to hralo trochu lepsie.
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od vitek »

Musíš to přečíst úplně do konce. Když tu větu vytrhneš, tak to tak vypadá, že to hraje líp bez GMG.
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od jirie »

Vítku, odkud jsou ty nádherné panely a jaká je cena za kus?
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od vitek »

Jiříku, už jsi to viděl http://highendforum.cz/viewtopic.php?f=40&t=6219 a cenu už fakt nevím, ale budou jí mít někde na stránkách.
Bond 007 alias Monte

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Kč 279 990,-

2019-11-30-TST-GMG-Power-Harmonic-Hammer-in-2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Bond 007 alias Monte

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Bond 007 alias Monte píše: 16 úno 2020 11:24 Kč 279 990,-


2019-11-30-TST-GMG-Power-Harmonic-Hammer-in-2.jpg
Moje trafostanice dává přesně 231V . Tady to někdo přeměřil, kolik je na výstupu ?
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od jirie »

vitek píše: 16 úno 2020 10:33 Jiříku, už jsi to viděl http://highendforum.cz/viewtopic.php?f=40&t=6219 a cenu už fakt nevím, ale budou jí mít někde na stránkách.
:oops: Jo, máš pravdu. Říkal jsem si, že jsem to už musel někde vidět.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Mark Levinson »

Bond 007 alias Monte píše: 16 úno 2020 11:27
Bond 007 alias Monte píše: 16 úno 2020 11:24 Kč 279 990,-


2019-11-30-TST-GMG-Power-Harmonic-Hammer-in-2.jpg
Moje trafostanice dává přesně 231V . Tady to někdo přeměřil, kolik je na výstupu ?
Vlastíku,
GMG Power - Harmonic Hammer nemá za úkol regulovat napětí ze sítě, pouze její filtraci. Tedy jaké napětí do ní leze, takové leze i z jejich zásuvek. Konkrétně u mne je mírné přepětí cca 240 V.
Mark Levinson
Bond 007 alias Monte

Re: GMG Power Harmonic Hammer 3000P

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Můj má dvě zásuvky z pěti vyprané a i voltíky ohlídané. Těm cenám nikdy nepřijdu na chuť, prostě :crazy:
Odpovědět