MAGICO V3

Diskuze o reprosoustavách.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

MAGICO V3

Příspěvek od Frogyman »

O těchto bednách čtu všude samé superlativy, ale neznám nikoho, kdo by měl s tímto konkrétním modelem reálnou zkušenost.
Nevíte o nějakém majiteli v ČR? Rád bych se na pár věcí zeptal a ideálně se domluvil na návštěvě.
Popř. neslyšel je někdo v reálu?
Pokud ano, s jakým železem a jak se vám líbili?

Obrázek
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
brtník
Příspěvky: 4
Registrován: 25 kvě 2016 12:33

Re: MAGICO V3

Příspěvek od brtník »

Co tak zkusit dovozce: http://www.kasaudio.cz/novinky
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: MAGICO V3

Příspěvek od Frogyman »

KAS a Magico? Tak to je novinka a velké překvapení. A jak koukám, tak i týden stará informace. Díky za info.
Jen myslím, že můj dotaz to nezodpoví - MAGICO V3 je přeci jen už trochu starší model...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
brtník
Příspěvky: 4
Registrován: 25 kvě 2016 12:33

Re: MAGICO V3

Příspěvek od brtník »

Za zeptání nic nedáš. Předpokládám, že nástupci se zase tak moc lišit charakterem zvuku nebudou.
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: MAGICO V3

Příspěvek od Jiri »

Sašo
Před lety jsem slyšel v Mnichově na výstavě repro Magico S5 s elektronikou Spectral a byla to pecka. Každopádně i podle fotek z letošní výstavy je jasné, že Magico repro používají top výrobci elektroniky (Soulution, CH precision, MSB, ...).
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: MAGICO V3

Příspěvek od Frogyman »

Ano, vím, proto mne zajímá nějaká zkušenost z domácího poslechu.
Jednoduše mne v podstatě zajímá, zda je extraliga v krmení nutnost a nezbytnost, nebo image.
A důvod zvědavosti je jednoduchý - kdybych V3, které jsou také v mém hledáčku, pořídil. Bude to v kombinaci s ARC REF5 + PRIMARE v můstku na 380/8 hrát? Nebo tím odstartuji další spirálu?
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: MAGICO V3

Příspěvek od Dieter Burmester »

Pokud jsou volné chechtáky, vzhůru do spirály! :thumbup:
Dieter Burmester
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: MAGICO V3

Příspěvek od Jiri »

Výkonově ty Primare konce samozřejmě stačit budou, kvalitou si netroufám odhadovat.

Magico dělal i centr k těm V3?
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: MAGICO V3

Příspěvek od Frogyman »

Do další spirály nechci, takže pokud V3, tak jako třešnička na dortu té stávající.
Ne počátek další. :lol: :lol: :lol:

Ne, centr k V3 pokud vím není... Ale osobně jsem už na centr rezignoval. Jedu skoro půl roku už jen na 2ch, užívám si dvou gramofonů a MCH mi zatím nechybí. Centr je bohužel neskutečně velké omezení u výběru.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Odpovědět