Amphion Krypton3

Diskuze o reprosoustavách.
Odpovědět
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Amphion Krypton3

Příspěvek od vitek »

Nehraje někdo doma na tyto bedýnky?
kolo
Příspěvky: 2
Registrován: 14 srp 2019 12:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Amphion Krypton3

Příspěvek od kolo »

Nemám, ale mám souseda, který to doslova miluje a věnuje každý volný čas takové hře :). Zajímá vás to?
Prodávám každý den nerezový nábytek.
vitek
Příspěvky: 627
Registrován: 26 pro 2010 15:19
Bydliště: Ostrava

Re: Amphion Krypton3

Příspěvek od vitek »

Tak jsem je slyšel. No musím říct, že něco takového jsem ještě neslyšel....
Úplně mne to rozsekalo... seděl jsem na zadku a nevěřil svým uším... Jsou tak extrémně přesné, přitom fantasticky dynamické, měl jsem pocit, že hrají malé monitory metr ode mne, přitom dost velká skříň.. A ten bas, to se nedá normálně popsat. Holografická přítomnost nástrojů a jejich jasné umístění kolem no zážitek, (to mám u některých nahrávek doma ale v "pětikanále")... Kdybych je neviděl, tak řeknu, že hrají bedny za několik Mega... Trošku jsem to študoval a mají ještě, krom většiny reprobeden, obrovskou výhodu, že do určité míry jsou nezávislé na akustice místnosti, což by pro mnohé byla cesta, jak řešit doma neřešitelné - "obýváky, chodby, prosklené haly, koupelny a záchody..."
https://amphion.fi/enjoy/
ivandk
Příspěvky: 144
Registrován: 12 kvě 2013 17:37

Re: Amphion Krypton3

Příspěvek od ivandk »

Chtěl jsem připojit svoji čerstvou zkušenost s těmito repro, ale vidím, že jsou zde již první dojmy.
Poslouchal jsem u pana Oudese v Olomouci, který je snad bude dovážet. Projel jsem několik skladeb různých žánrů a stále jsem se nemohl nasytit. Bedny hrály neutrálně, detailně, dynamicky a hezky hluboko odspodu, díky basáku, který je z boku a je skryt za průzvučnou látkou. Zvuk je krásně čistý, průzračný, jsou slyšet různé ruchy a ambience prostoru, které dodávají poslechu realističnosti. Nejvíce mě však dostala velká scéna (snad i díky samotné velké místnosti) a výborné zobrazení předozadního prostoru. Poslouchalo se to moc hezky :-).
Jako hudební knihovna posloužilo Melco, dále byl v řetězci DAC od BAT a hybridní integrovaný zesilovač téže firmy.
Repro Amphia.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět