Audio Video Show Praha 2020

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od terahera »

PavelDosko píše: 27 úno 2020 13:37 OK, mne spis zajima vyssi rozliseni nez CD :-)
Na to tam nebudou mít vybavení :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
HonzaE
Příspěvky: 405
Registrován: 21 úno 2019 22:33

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od HonzaE »

Rad se take zastavim na baru kolem 13.30 i kdyz nejsem zrovna aktivni clen. :???:
Overgrounder píše: 27 úno 2020 11:58 Otevírací hodiny jsou 10-18 pro oba dny? Nebývalo to v pátek dýl?
Myslim ze to bylo vzdy do 18, jen v patek nekteri vystavovatele vydrzi dele a v sobotu naopak jiz zacinaji balit drive.
Oppo BDP-105D (EU) Casea mk2+zdroj
Tesla NC580 s Ortofon Super OM20, Trichord Dino MkIII / Aiwa AD-F600
Hegel H200, Denon AVC-A11XV
Magnat Vintage 620, 410, Center 6
kabeláž Sroll, Oehlbach, Audioquest, Supra, Viablue, filtry Supra
Quentin

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Quentin »

Už také jedu :-)
8B6D43AF-C390-486B-A69E-F008DF36DCF8.jpeg
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Mark Levinson »

Bohužel, letos nemohu přijet z důvodu nemoci a mrzí mne, že se nemohu zúčastnit setkání v lobby baru ve 13:30. Tímto zdravím všechny zúčastněné alespoň na dálku. Japexe poznáte podle nalakovaných nehtů..... =))
Mark Levinson
Quentin

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Quentin »

Nooo, dobrý
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od fox »

Japex je Skot. Jezdí v sukni. =))
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Fous
Příspěvky: 120
Registrován: 29 pro 2010 08:09

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Fous »

Taky všechny zdravím a trochu závidím, bohužel někdo makat musí. :mad:
Quentin

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Quentin »

A všimli jste si vůbec, jak u nás “padají sračky s hákama a věší se na lidi”?!
T101
Příspěvky: 201
Registrován: 22 lis 2017 19:49

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od T101 »

Těším se na vaše reporty, bohužel se tam tento rok nedostanu :sad:
Stereo: JAY CDT2, Oppo 105D casea mod - JAY DAC 2 Signature - preamp DCT+ 2x Kinki EX-B7 - Electra 1027 Be - Aperion - Carbon Special - Desire Cable Technology - Filtrace + trafa DCT
Head: Modi Multibit + Asgard 2 - Mr Speakers Ether C Flow
Uživatelský avatar
pajuna
Administrátor
Příspěvky: 1793
Registrován: 23 pro 2010 14:02
Bydliště: Liberec

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od pajuna »

Mark Levinson píše: 28 úno 2020 10:09 Bohužel, letos nemohu přijet z důvodu nemoci a mrzí mne, že se nemohu zúčastnit setkání v lobby baru ve 13:30. Tímto zdravím všechny zúčastněné alespoň na dálku. Japexe poznáte podle nalakovaných nehtů..... =))
Ackoli planovano, take nemuzu z podobnych duvodu dorazit. Zdravim vsechny, uzijte si to!

Japex
Kdyz jsem u tebe byl, nevypadalo to na zadnou uchylku :eek: =))
1. Jadis DA88S MkII,McIntosh MCD500,Franco Serblin Accordo Essence,Tyr2,Heimdall2,LessLoss,XLO,filtr NA,BW PV1D, Sennheiser HD595,
2. Electrocompaniet ECI6D,OPPO UDP205,Franco Serblin Accordo,Pro-ject Debut III ES
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Mark Levinson »

japex píše: 28 úno 2020 10:28 A všimli jste si vůbec, jak u nás “padají sračky s hákama a věší se na lidi”?!
To víš, že všimli. Ten hnus padal i u nás, ale je nyní nad nulou, tak to taje a je jen mokro. Jinak to byl samozřejmě fór, doufám, že jsi se neurazil.
Také se těším na report i foto z výstavy i srazu v lobby baru.
Mark Levinson
Quentin

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Quentin »

Neurazil!!!! Legrace musí být :lol:

Pozn.: sraz bohužel nestíhám, mám pracovní oběd. Možná se tam ale ještě vrátím.
Vadim
Příspěvky: 177
Registrován: 09 lis 2011 21:25

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Vadim »

Jednoznacne nejlepsi zvuk vystavy :thumbup:
49826541-89B9-45FC-A662-97E671691EFF.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Pytell »

Ano i pro mě top zvuk na dnešní výstavě KHARMA, poté u Pavla Dioka poloaktivní bedny, na tu velikost hutný a plnohodnotný zvuk. Trochu zklamání u Srolla , ten zvuk se ani nepřiblížil ke zvuku ve Waršavě ( nebyly tam upgradované BW ). Jinak průměr, žádný zázrak se nekonal. Nejlepší bylo střetnutí na bare , setkání s kamarády i s novými tvářemi , příjemný pokec. Těším se na večer do hospůdky na pokec a nějaké to pivko.
Fidas
Příspěvky: 229
Registrován: 22 úno 2014 10:28
Bydliště: Pardubice

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Fidas »

Mě se Sroll dost zamlouval, dojem na mě udělal i Elfton s jeho příjemně hrajícími reproskříněmi Ringo. Je zajímavé, že i on měl nový Srollův zesilovač ... nebylo u Srolla přetlumíno?
Jinak Kharma se mi velice zamlouvala.
Tidal a Qobuz, Nuc ROCK, Antipodes EX+ Roon, Sroll Epos, Sroll Rhytm, repra Sroll Soundgarden ll, filtr Sroll Purify Quantum, signálové kabely Sroll
Uživatelský avatar
Otikle
Příspěvky: 172
Registrován: 14 bře 2015 18:17

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Otikle »

Mě vedle Kharmy, která je standardně na výstavách nejlepší, nebo alespoň v top 3, zaujala také expozice firmy Dreamaudio s repro YG Acoustic. Reprosoustavy nejsou nijak krásné a spíše jen takové nenápadné, ale hrály moc dobře. Byly krmeny koncáky Pilnius. Pěkně to hrálo a personál ze Slovače byl taky fajn 👍.
C0395C17-A1FF-473A-BE30-C4CD028AC8E4.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
STEREO: BW800D3/Sroll, McInt.1,2kW, dCS Rossini, AurenderW20, Bespoke preamp
KINO:BW805+HTM1D3, McIntosh MX170+MI254, OPPO205/Casea
GRAMO:Transrotor Rondino/MC-Fuuga, Aud.Res.PhonoRef10
KABELY:NordostOdin+Valhalla, KimberKS6068
FILTR:Sup.Titan+Genesis
Uživatelský avatar
Overgrounder
Příspěvky: 118
Registrován: 17 črc 2018 09:58

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Overgrounder »

Mně se moc líbila kombinace Sweda Audio a Lampizator.
ATC/SVS/Audeze/Bayer Dynamic
Passive preamp RIHA Line4
PJ Signature 12/Cadenza Black, SculptureA, Phonobox RS (Casea)+PowerBox
OPPO 105D (Casea MKII)/NUC-Euphony, Chord MOJO
NA Sunrise V2/VDH501Silver Hybrid/Lapp Kabel
Uživatelský avatar
iljic
Příspěvky: 6
Registrován: 28 úno 2017 07:59

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od iljic »

Za mě jasně nejlepší zvuk a vlastně jediný kde mi nic nevadilo Pilium s YG Acoustic. Pilium fantazie, rad bych to slyšel ve vhodném prostoru.
zaujalo: Lampizator Sweda audio, Elfton, MBL
SP Audio A400S + P1S + D1
SP Audio GT2 + silver jumper
The Cable 1 Ag, Xindak FS2, Furutech Powerflux, AM M1 , PC NUC - OS Euphony + linear.zdroj, usb cable Move on gt-900, Intona usb isolator
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od whisp »

Pilium mozete pocut v BA v Dreamaudio.
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 492
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Tony »

Pilium - YG Acoustic - Siltech :thumbup:
Vienna
Příspěvky: 263
Registrován: 04 led 2020 12:51

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Vienna »

Moje prvni prazska vystava po asi 8 letech (jinak jsem kazdy rok pravidelne v Mnichove a Varsave) a musim rict, ze se mi moc libila organizacne. Vsechno znacene a dobre zvladnute, v patek i vsude dostatek vzduchu k dychani.
Skoda, ze vetsina vystavovatelu do mistnosti komponenty jen tak pohodila a nedala si praci s vyladenim jejich postaveni, akustikou, nebo spolupracujicimi komponenty. A to se podepsalo na zvuku vetsiny - jinymi slovy neda se to hodit jen na hotelovou akustiku.

TOP 3 (pro me):
Voix, D'Agostino a Kharma - jediny zvuk, ktery bych chtel mit doma kompletne; realisticky, zivy, barevny
Dreamaudio, Pilium a YG - obrovsky potencial, chtelo by si si tim jeste pohrat, nejsem si jisty, ze k tomu sedela ta Siltech kabelaz, vsechno bylo prilis predimenzovane
Eurostar a Rotel Michi, nikoli kvuli zvuku, ale tak krasne zesilovace jsem uz dlouho nevidel.

3 NEJVETSI ZKLAMANI
Sroll - obe expozice (vlastni plus Elfton) o nicem; ta prvni plochy zvuk bez drajvu, ta druha ukricene agresivni, mozna to bylo nahravkami
Amarock a Rockport, Nordost, Metronome atd. atd. - na to, jak komplikovana ta sestava byla a jak si (zde vyjimecne) pohral vystavovovatel s akustikou, to byl mrtvy zvuk bez napadu. A neni to Rockportem, ani Nordostem, ani Metronomem, proste se to nepovedlo jako celek.
Finale Audio - tesil jsem se na Serblina, vystaven byl x let stary model. Dekujeme za snahu.
zatty
Příspěvky: 552
Registrován: 24 úno 2017 14:51
Bydliště: Zubří

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od zatty »

Za mne.
Velky sal: neni to Kharma ale Focal s naidem tam sem to necekal ale neskutecne jaky prednes to melo.za mne lepsi nez Kharma.

Stredni pokoj : Diok - doslo i na alterock a sestava nemela problem stihat,vyborne poskladana sestava

Maly pokoj : Kef r1 - male regaly,maly prostor,lehky privetivy zvuk nebylo co dodat

Propadak: Sroll,Estelon...estelon to mi neprislo k chuti nudne to bylo,nebavilo..Sroll no co rict,kdyby vyhazel dva zbytecne repraky,ktere tam jsou k nicemu bylo by lepsi..az na posezeni sem se pak dozvedel ze to loni nekteri slyseli bez zapojeneho jednoho basaku a lepsi pry nez ted...

Divoka karta: Canor - mel sem jista ocekavani a byla naplne,pohodova detajlni scena.

Nejvetsi prekvapeni: tady sem stravil hodne casu poslechem polske sceny s pani vystavovatelkou a je to Lampizator s Sweda audio
Bedny: Aurum Cantus V3M, Zesilovač: BC Acoustique EX362D-casea, Převodník: ,Casea Lynx MK II
Cd přehrávače: Denon SACD 2000
Kabely: Viablue,Furutech,Audioqest,Chord,Lessloss
Ethernet: Chord + Viablue
Filtrace: RDacoustic
Quentin

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Quentin »

Ačkoli jsem v pátek neměl vlastně vůbec čas (ale podařilo se mi bytnou přesvědčit, že pojedeme dříve), tak jsem mohl proběhnout (během necelých dvou hodin) výstavu.

Takže mé dojmy:
1, obecně mi přišlo, že někteří vystavovatelé raději neměli pouštět hudbu vůbec žádnou. Dvojnásob to platilo o I.patře. Krásné, opravdu krásné věci, ale jaký to má vytvořit dojem v místnosti, kde hlučí více jak 30 lidí najednou a bedny jsou od sebe dál, než je šířka mého domu...?! Hrálo mi jenom Dynaudio, ale vážnou hudbu "neumím" poslouchat.
2, II. a III. patro bylo za mě mnohem lepší (škoda, že u jednoho vystavovatele to bylo jak v divadle Járy Cimrmana: ...otevřel si hospodu, ale chodili mu tam lidi...
3, teď jsem doma zjistil, že bylo i XI. patro. To mě mrzí, že na místě jsem si toho nevšiml (brejle mi vypadly v autě) a nezašel tam :thumbdown:
4, největším exotem výstavy, byl ten pouze anglicky mluvící týpek s tím kotoučákem Telefunken a páskou "Hoodoo Man Blues". Tam všechno k sobě přesně pasovalo... :lol:
5. spousta vystavovatelů pouštěla hudbu tak nahlas, že to bylo, a to nejen mě, opravdu nepříjemné, ale hlavně absolutně nic neříkající. Trochu mi to přišlo, jako "víc pruhů, víc adidas
6, obecně ale jinak fajn.

A teď trošku detail:
Stánky s MCH jsem vynechával, sluchátka jsem vynechával, mainstream také. Vlastně jsem tam šel hledat pro sebe a a mého Luxmana regálovky.
Stále mám myšlenky na Sonus Faber. Ta hudba tam z nich zněla ale tak strašně, že jsem si jenom prohlédl opravdu parádní zpracování a šel pryč. Nechtěl jsem si z nich zkazit dobrý dojem! AQ a jejich Passion Orca, koukat se na to nedá a hraje to ještě hůř, sorry AQ.
Xavian jsem neměl nikdy rád (důvody mám osobní) ale snaha z mé strany byla. Ale ani jedna návštěva expozice mě opět nepřesvědčila. Bedny, sice krásně vyrobené, ale ošklivé. A jak vypadají, tak také hrají, (za mě) ani ryba ani rak. Prostě nic. Ale za kotel :silent: .
Doslova jsem jenom nakoukl do pokoje s quadral. Tam raději vystavovatel ani nebyl :lol: . Takhle nemůžou prodat absolutně vůbec nic. To se snad chtěli někomu pomstít! :silent:
Co ovšem ve mně zanechalo dojem, byl pokoj Sroll (nikdy jsem ještě neslyšel). Tam jsem se vrátil 3x! Líbilo se mi to. Hrálo to sice nahlas, ale nebylo to za čarou. Za mě :thumbup: . Ale regálovky jsem tam nenašel.
Srdcovka byla ale jenom jedna. U pana Žaloudka. Byl to Franco Serblin Accordo. Ten zvuk, tak jak to měl, jednoduché, pro někoho až chudé, (vlastně teď přišel i o SME), je mi nejbližší. Nic tam nechybělo, nic nepřebývalo. A když vezmu zvuk, jaký z toho leze, cenu, která je včetně stojanů, vzhled bedny jako takové, použité materiály, tak nechápu, jak mohou ostatní vůbec něco prodat. Fakt ne!

Takže na závěr mohu o výstavě říct, že jsem tam byl. Obecně účel výstavy splněn. Avšak prezentace (jak to vlastně hraje) naopak ne.
Ale ono to asi dost dobře v tom fofru jinak nejde... (*) (*) (*) (*) (*)
koudelka
Příspěvky: 329
Registrován: 11 zář 2013 15:50

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od koudelka »

Jednoznačně nejlepší zvuk výstavy byl tady :clap:
.
IMG_5017.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Hi-Fi: Triangle Magelan Concerto, Linn, Sroll
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od daliborr »

Tak za mě, když jsem zavřel oči u stánku Mcintosh tak jsem tam slyšel hudebníky kolem sebe. Jinak stačilo jít kolem prezentací a zvuk vtáhl, nebo odradil. Xavian letos mě trochu překvapil,hrálo to celkem pěkně oproti minulému roku, ale cenu repro pořád nerespektuji. Hooodně nadsazená. Nechal jsem si pustit Wharfedale Elysian 4, v místnosti tak 4 lidi a po puštění Fourplay plná místnost. Dokázal bych je představit doma své manželce,ale zdechli by jsme hlady. Focal hrál taky super. Protože, na tomto fóru se vnáší do nebes zesilovač Sroll ,tak jsem byl hodně zvědav na jeho prezentaci,protože ve Varšavě to pro mě bylo špatný. No nemůžu si pomoct ,vytáhl svoje děťátka a bum, ještě horší. Byl jsem tam 4x. Hudba jen drnkání z které nešlo poznat žádné velké rozdíly frekvencí. A pak už jen kočku tahali za ocas. Opravdu zvuk,který mi nepřijde adekvátní k cenové relaci. A potom další bum. Elfton ,jejich předešlé( reprobedny, zvuk jedny na nejlepších pozicích) a pak jejich novinka, hodně velké zklamání, velká agresivita na středních kmitočtech, celkový zvuk poslech odejít. Až ve vlaku jsem se dozvěděl, že to hrálo se zesilovačem Sroll. Tak nevím, jestli to bylo bednama a nebo tím zesilovačem. Jinak výstava se mi zdá i proti minulým roků hodně slabší a vypadá to tak,že HIg-end je na ústupu. Dnešní mladí kroutí očima nad CD a laskají Mp3 a digitál který jim vede cestu. Buďme rádi,že aspoň my jsme ti,co ještě poslouchají desky a CD. A Výrobci by si měli uvědomit, že bohatých a hifistů není moc.
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od PGH »

Tak pod to se mužu podepsat. Sroll hruza a děs a to jsem ho dvakrát slyšel i v domácích podmínkách.
Uživatelský avatar
PMA
Příspěvky: 548
Registrován: 21 úno 2011 09:01
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od PMA »

Určitě se Vám dostane vysvětlení, že "nejste zvyklí na tak čistý zvuk" :lol: , nebo přijde nějaká další perla z marketingového arzenálu.
Fidas
Příspěvky: 229
Registrován: 22 úno 2014 10:28
Bydliště: Pardubice

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Fidas »

Slyšel jsem nový Šrollův zesilovač jak u mně doma, tak i na výstavě. Někomu se zdá bez výrazu, někomu uječený. Podle mě je tento zesilovač neutrální ... co do něj, to jde z něj ven. Samozřejmě záleží na bednách, co se k němu připojí ... Já sám dávám přednost živějšímu zvuku a a proto rozhodně nezatracuji Elfton. Pan Šroll použil jako zdroj zvuku NUC a výběr nahrávek nebyl podle mě nejšťastnější ...a kdyby to bylo na mě, několik tlumicích bloků bych z místnosti odnesl. Pan Ott měl jiný výběr muziky a jiné zdroje hudby, hrálo to na stejném zesilovači pokaždé o hodně jinak. Za další- každý měl jinou filtraci elektrické sítě.
Tidal a Qobuz, Nuc ROCK, Antipodes EX+ Roon, Sroll Epos, Sroll Rhytm, repra Sroll Soundgarden ll, filtr Sroll Purify Quantum, signálové kabely Sroll
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od daliborr »

PMA má pravdu, nedej aby ještě do toho vmíchali ECO. =))
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od PavelDosko »

Jen podotek, v pokoji Srolla jsem byl několikrát ať to není letme hodnocení, ne zvuk v představené instalaci se mi nelíbil ani jednou, u Srolla i Elfonu hlasitost má integraci vytocena na 14 hodin a přitom nahlas to moc nehrálo, to imo znamená ze výkon at již hudební nebo jak tomu říká moc velký není, k těm jeho repro idokonce nedostatecny.
neni placka, neni highend
Ramones
Příspěvky: 565
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Ramones »

Dalibor to vcelku přesně vystihl, hifist postupně vymírají, což je škoda (na rozdíl od voličů KSČM :angel: ) Těch pár, co si zde na fórech vzájemně poklepávají po ramenou, případně jsou naopak v opozici to v ČR nezachrání.
Ono totiž, ti mladí mileniáni většinou opravdu neřeší nějaké bižutérie, napájení a podobně. Buď se jim ten zvuk líbí nebo nelíbí. Není pro ně problém utratit desítky tisíc za přenosné audio, pokud se jim líbí, ale cpát peníze do něčeho, co musí zůstat přikováno doma ????? Na to jim stačí nějaký streamovací minisistém, případně BT repráky.
Jinak tohle: Wharfedale Elysian 4
vypadá opravdu dobře a tipnul bych si, že i hrát to bude příjemně, ale já už mám na doma cca 12 let vystaráno, takže leda snad k vůli vzhledu :thumbup:
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od jimmi »

Mimo výstavu.

Sroll by mal vyrábať zosilnovač cca raz tak vykonný okolo 2x 300-400W do 4 ohm a asi ho predávať za polovičnu či 1/3 cenu.
Hudobný výkon uvadzať je naozaj blbosť. Normálne zmeraný "sinus" do 2ohm a 4 ohm a 8ohm je seriozny udaj a samozrejme dať presné podmienky a udaje merania.
Ale ani napr. SPaudio podobné "nikdo nekupuje". :silent:
Chyba tu nebude v cene výrobku ani v kvalite ale v realnej mzde za prácu v SR či SR a teda v zárobkoch ( a hlavne v sume aku HIFISTA si može tu našporiť a odložiť a potom investovať do svojho konička ) u 99% ludí. :cool:
Fidas
Příspěvky: 229
Registrován: 22 úno 2014 10:28
Bydliště: Pardubice

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od Fidas »

PavelDosko píše: 29 úno 2020 11:01 Jen podotek, v pokoji Srolla jsem byl několikrát ať to není letme hodnocení, ne zvuk v představené instalaci se mi nelíbil ani jednou, u Srolla i Elfonu hlasitost má integraci vytocena na 14 hodin a přitom nahlas to moc nehrálo, to imo znamená ze výkon at již hudební nebo jak tomu říká moc velký není, k těm jeho repro idokonce nedostatecny.
Není to také závislé na úrovni signálu na vstupu?
Tidal a Qobuz, Nuc ROCK, Antipodes EX+ Roon, Sroll Epos, Sroll Rhytm, repra Sroll Soundgarden ll, filtr Sroll Purify Quantum, signálové kabely Sroll
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od PavelDosko »

jasně, hrál z nuc takže asi úroveň signálu zcela obvyklá, pánové jen můj názor že tato expozice.LS spíš uskodila než naopak
neni placka, neni highend
rimidalv

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od rimidalv »

Pavle, sílu signálu určuje výstup z CD, DAC, preamp....ale předpokládám, že to bylo vše od Srollu
Naposledy upravil(a) rimidalv dne 29 úno 2020 11:35, celkem upraveno 1 x.
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od lachim »

Tez jsem si u srolla poslechl dobre zname kousky (co posloucham v jeho poslechovce vzdy)...a odesel jsem na panaka. Tak spatne jsem jeho system jeste hrat neslysel
~x(
jimmi
Příspěvky: 551
Registrován: 14 kvě 2012 09:08

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od jimmi »

Z NUC to ide asi povačšine do DAC prevodníka a až potom do zosilnovača.

Zdroj čo má výstup približne 2-2,2V na Cinch či 4-4,4V z XLR alebo aj kludne 6V to moc nepomože ak je zosilnovač slabí výkonom na komplexné 3. a viac pásmove reprosustavy čo potrebuju na vybudenie a kontrolu hrania " ten vačší výkon zosilnovača" :cool:
Len ak ju reprosustavy nadpriemerne citlivé napriklad viac ako 90dB vtedy to zosilnovač "rozohrá".
Na výstavach to hrá povačšine aj tak hlasnejšie ako človek doma v klude počuva.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od PavelDosko »

rimidalv píše: 29 úno 2020 11:32 Pavle, sílu signálu určuje výstup zd CD, DAC, preamp....
No však, hrál ze svého nuc přes svůj dac...
neni placka, neni highend
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od lachim »

Otikle
Dnes jsem se ujistil, ze sestava s repro YG je Skutecne nejlepsim zvukem na vystave. Cenove (250t euro) bych tipnul jako druhou nejdrazsi. Zvukove daleko nejlepsi.
A to do ni hraji jen z tidal. Jak by hralo z placky? To bych si sel koupit balik plenek!
Dreamaudio :clap:
lubos
Příspěvky: 297
Registrován: 27 čer 2011 22:47

Re: Audio Video Show Praha 2020

Příspěvek od lubos »

Michal hodne ma na tom zasluhu i Pilium, znamy ked pocul deleny set s top B&W bednami povedal, ze nic lepsie este nepocul a uz ma objednany integrac (100kg zeleza 😀).
Odpovědět