Audio Show Warszawa 2011

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

MBL


Obrázek
Obrázek
Obrázek




Kompletní systém Reimyo včetně světové premiery prvního tranzistorového zesilovače této značky.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

TAD
tak tady to bylo opravdu excelentní a výjimečné, jak zvukově tak prezentaci. Systém uváděl sám Andrew Jones, bývalý šéfkostruktér firmy KEF, který vymyslel systém Uni-Q, ale až s finančním zázemím firmy TAD jej dotáhnul k dokonalosti. Membrány jsou Berillia. Mezi pouštěnými skladbami pěkně popisoval jak a proč je vyrobeno a co byl záměr konstruktérů. Údajně při poslechu tohoto aparátu bezpečně poznáte jestli hraje klavír Bösendorfer nebo Steinway či Yamaha!
Bedny stojí 76.000,- €.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mark Levinson
monte

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od monte »

Viktore (*) (*) (*) (*) (*) . Hned vše vypadá líp, než naházet foto, jako seno do stodoly :thumbup:, času dost.
monte

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od monte »

Nechci být otravný, ale lampové zesilovače mají i kryty lamp ? Každé malé dítě by si na ně šáhlo. Myslím, nikdo se neptal na spotřebu, ale zjistil jsem doma jednu věc. Pioneer 702R spotřebuje 640W a lampa Yagin jen 350W. Čekal bych opak.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

Audio Note,
pohled i pod kapotu...

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Devialet,
zajímavá expozice s pěknou prezentací tohoto úžasného zesilovače, převodníku, streameru a nevím čeho ještě, v jednom. Elegantní vzhled (je to ta stříbrná placka na panelu uprostřed) i zvuk, repro Wilson Benesch. Asi bych ho raději viděl ve vodorvné poloze, ale to je věc vkusu.

Obrázek



Rega,
její zvuk nikdy neurazí :clap:
Velmi rozumný kompromis výkon/cena.

Obrázek




Audium,
zaujal mne velmi kvalitní zvuk z těchto subtikních sloupků Audium Comp 8, nevěřil jsem, že to hraje ten mrňavý repráček, ale až později jsem zjistil, že uvnitř bedny směrem do podlahy je basový reproduktor. Cena je 4.500,- € za pár, což není málo, ale opravdu zvukově velmi dobré. Zdroj byl dCs a zesílení Luxman.

Obrázek
Obrázek
Obrázek



SIM Audio a jejich produkty s názvem MOON,
sympatický vzhled a jako vždy, výborný zvuk :clap:.

Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

Soulution + Hansen Audio,
tak tady to bylo hodně dobré, výborné, excelentní, zvuková nirvána, nemohu najít jiná slova :clap:. Soulution se mi líbil i v Mnichově s Wilson Ausio - Maxx-3, ale ani Hanseny nebyly slabým partnerem. Musel jsem se několikrát vrátit a znovu poslouchat. Žádné řeči, jen pouštěli hudbu svou nebo to co si kdo přinesl, nebylo co dodat...... :thumbup:
Cokoliv hrálo, tak byla radost to poslouchat. Fakt paráda za pět hvězdiček ^:)^.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

Jadis,
lampy Francie, špičkové playery a převodníky. Na prvním snímku je vidět vedle přehrávače Jadis digitální gramofon, laser bude přehrávat vinyl :!:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

Vitus Audio+Isophon Tofana,
ohromné monobloky Vitus Audio svítily do světa nápis Class A, veliké Isophon Tofana měly keramické měniče Accuton, ale vyrábějí se ve dvou verzích, kdy je možné je mít s diamantovým výškovým měničem. Obrovský zvuk, dynamika, dynamika a dynamika, tak by se to dalo vystihnout. (lepší fotku už tady vložil Milan)

Obrázek



Gramofon Systemdeck 3D

Obrázek




Aesthetix-Janus+Atlas

Obrázek
Obrázek
Obrázek



KR Audio-Kronzilla SXI-S

Obrázek




Harpia Acoustic+Hegel,
polský výrobce reprosoutav s výborným zvukem. Bedny hrály výborně, myslím, že udělali velký krok i v designu, zpracování velmi dobré. Jejich jiný model (Dobermann) měl dlouhou dobu jako své bedny i Wojciech Pacula :thumbup:.

Obrázek
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Show Warszawa 2011

Příspěvek od Mark Levinson »

Na konec jsem si nechal Naim,
na prvním snímku je kompletní prezentace Naimu včetně reprosousrav Ovator 600, tak jak jsme ji mohli vidět a slyšet na mnoha výstavách a která, bohužel, opět hrála velmi špatně. Na druhém snímku je také Naim, ale s jinýma reprosoustavama a zvuk zde byl podstatně lepší. To mi nejde do hlavy jak je to možné, kde je chyba? Samotné repro Naim Ovator 600 byly testovány např. v německém Stereu s velmi dobrým výsledkem, ale dohromady s Naimem to nikdy nehraje. Já vím, je to jen výstava, ale tohle není první případ a dokonce ani v domácích podmínkách to nebylo lepší.....

Obrázek
Obrázek
Mark Levinson
Odpovědět