DUSSUN R30

Diskuze o integrovaných zesilovačích.
Odpovědět
monte

DUSSUN R30

Příspěvek od monte »

Pěkný macek v třídě A z Číny, cena 2270 EUR

Obrázek

Obrázek

About "Hyper Class A"
The "Hyper Class A" is a "Green" Class A solution, whose technically successful adaptive-bias circuit achieves the extra-large class A power output objective under conditions of low-power consumption and low heat producing. The adaptive-bias circuit with an ideal specification permits the amplifier to maintain class A mode output even if the speakers 'impedance drops largely and output power increases several times.
This situation is different from the traditional pure class A amplifiers' inevitable situation of returning to class B when the speaker load impedance goes down, and is much close to the ideal class A amplifier essence.


Obrázek

No. of Input Groups RCA: 4
No. of Input Groups XLR balanced: 2
Input Impedance: 50 kΩ
Voltage Gain: 6, 12 or 18 dB in line stage
Gain Resolution: 0.1 dB steps above 31 in display (-50,0 dB
Volume Control Range: 80.0 dB
Line Out / Recording Output: 2x200W at 8Ω Class A, 2x 360W at 4Ω, Class A
Rated Output:
Frequency Range:
THD + Noise: ≤ 0.3%
S/N Ratio: ≥ 105 dB, A-weighted
Output Impedance:
Remote Control:
Power Consumption:
Power Supply:
Environment Temperature:
Enclosure:
Color:
Dimensions: 440x197x500 mm, WxHxD
Shipping Weight
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: DUSSUN R30

Příspěvek od anawak »

Uz ked vidim to oznacenie ze HYPER CLASS A, tak mi je z toho zle.
NA by k otmu urcite vedel povedat svoje. A vopred mu dvam za pravdu......
monte

Re: DUSSUN R30

Příspěvek od monte »

anawak píše:Uz ked vidim to oznacenie ze HYPER CLASS A, tak mi je z toho zle.
NA by k otmu urcite vedel povedat svoje. A vopred mu dvam za pravdu......
Tvé slova jsou úsměvné, možná jsi měl na mysli PMA. Jinak dej si Jägermeister :cool: pomáhá, ale aspoň zaháníš nudu. :thumbup:

Bratříček předzesilovač, v Itálií ho prodávají za 3800,- EUR

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Domovské stránky http://www.dussun.com/english/products.html několik ocenění na R20 v Japonsku

Kdo myslí jen přes peněženku, sedí ve tmě a mluví sám se sebou
anawak
Příspěvky: 497
Registrován: 29 pro 2010 00:29
Bydliště: Bratislava

Re: DUSSUN R30

Příspěvek od anawak »

Ano ano. Sorry. Myslel som PMA. Presne tak.

A myslenie cez penazenku s tym nic nema.... Ale necham Ta v tom.
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 893
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: DUSSUN R30

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Pozor, náhodou i já k tomu mam co říci. :smile:
Měl jsem totiž DUSSUN V8i
http://www.dussun.com/english/v8.html
s ještě větším výkonem a také označovaném class A.
Změřil jsem, že jede v čistém áčku jen pár wattů. V propagačních materiálech zmiňovali schopnost automatického zvyšování klidového proudu podle využívaného výkonu, toto se mi ale nepovedlo ověřit.
Není to nic výjimečného, že se zesilovač jen s větším klidovým proudem než je běžné označuje z marketinkového důvodu class A.
Bez ohledu k tomuto to byl velmi pěkně provedený přístroj, s bohatě dimenzovaným zdrojem a limitem bylo jen vlastní obvodové řešení.
Tento nový design se mi vůbec nezamlouvá, původní řada mě naopak seděla.
Pro zajímavost, modem V8i byl shodný s RED ROSSE MUSIC AFFIRMAION, což bylo dítko pana Marka Levinsona a prodával se za 7.000USD a to byl dolar ještě kolem 30,- Tyto nové modely již nejsou „ukradené“ RED ROSSE ale zřejmě vlastní vývoj.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
monte

Re: DUSSUN R30

Příspěvek od monte »

Lze vymyslet jiný princip zesilovače aby nebyl ukradený ? Někde jsem narazil na článek, že Levison přesunul část výroby do Číny a prodával pod značkou o které mluvíme. Všechny výrobky jsou zapeklité a různé patenty, duševní vlastnictví jsou těžká brzda rozvoje. Osobně bych bral ochranu tak deset let, ne sto a více. Nedávno začali vyrábět v UK kola Eska (skládací), Japonsko nám šlohlo tryskové pletací stroje, pamatujete. Světový výrobek tzv. silonky, platí nám někdo z vyrobeného kusu. Platíme Číně za výrobu střelného prachu, papíru atd.
Je jasné vždy je lepší spolupráce a slušnost. Kopie 1:1 není dobrá věc. Naše vývojová lokomotiva zadržená v Rakousku, kdo má pravdu ?

Nedovedu si představit, kdyby byl na světě jen jeden zesilovač, televize, auto, díky patentu.
Odpovědět