Recenze zásuvkové lišty KYLI (kopie-Furugrescu)

Filtry, pračky, síťové zásuvky a elektrické rozvody k hifi.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od Frogyman »

kychtax
- lišta má na zvuk zásadní vliv a věřím, že ta tebou upravená hraje opravdu skvěle, protože je postavena podle vzoru toho nejlepšího, co existuje.
- co na mne působí jako červený prapor je forma veřejné prezentace a vydávání této "kychtax úpravy Furugresku" za lištu KYLI (i když některé informace ohledně vzniku v textu zmiňuješ).
- to že jsi do textu zasahoval je evidentní, je tam až moc detailů na to, aby to psal někdo "mimo okruh zasvěcených"

Tím bych pro sebe toto téma ukončil.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od valderon »

.....
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od PítrsPraha »

Dasta:
Z kontextu jsem pochopil, že v minulosti byl s něčím od někoho problém... Jen mi pořád uniká, jak to souvisí s KYLI, aby někdo mohl formou oznamovací věty napsat, cituji "(s KYLI) chcete někoho zabít!", resp. také oznamovací věta "Tady (s KYLI) už jde o majetek, zdraví a možná i život.".

Proto následovala logická a věcná otázka, co konkrétně je v KYLI tak špatně, že dotyční oznamují, že kychtax chce s KYLI někoho zabít, resp. že s KYLI jde o majetek atd. Odpovědí byly jen osobní útoky a pokusy dehonestovat tazatele, která jak to v těhle případech bývá, dehonestuje akorát tak autory těch pokusů....

Ale není to má věc - ozval jsem se, protože mě zarazila ta okamžitá potřeba podupat něčí snahu drsným odsouzením od klávesnice, že kychtax chce zabíjet.... Pokud by KYLI pánové měli doma, koukli dovnitř a našli potenciální problém, který by popsali, bylo by to fér. Takhle je to opravdu jen planá pomluva. Míra agresivity reakcí to jen potvrzuje.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od lachim »

zabiny
:thumbup:

pitrspraha
:thumbup:
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od Jiri »

Kychtax
Proběhlo zvukové porovnání tvé lišty KYLI proti originálu Furugresku? Pokud vím tak originál Furugresku používá stříbrné prodrátování a ty máš měděné. To se musí určitě zvukově projevit.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
kychtax

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od kychtax »

Neproběhlo. Na dálku s QB8. Má asi KYLI temnější vyčištěnější pozadí. Možná čistší zvuk.
Furugrescu si myslím bude posazená výš a bude brilantnější na výškách a jemnější v mikrodetailu (stříbro). Asi i v dynamice a dalších věcech. Taky se chová jinak po zapojení do sestavy. furugrescu se nějak déle stabilizuje nebo jak to nazvat. Určitě není smyslem pozicovat se k ní. [-x Je nesrovnatelná a je to etalon zas. lišty.
Správný "wording" jsme řešili s autorem recenze, panem T. "kychtax úpravy Furugresku" apod. jsme nechtěli použít, aby to nevyznělo že upravuji lachimova psa. Což tak samozřejmě není. Asi žádná z formulací nebude úplně správně. Kopie to taky zcela není.. možná levnější klon..? :-?
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od YamahaMan »

Možno mimo tému, ALE lišty sú samostatná kapitola.
Je chvályhodné, že niekto experimentuje v RÁMCI VÝHRADNE SVOJHO VLASTNÉHO HI-FI zázemia.
Sám som zavrhol filtráciu a pokukujem po distr. lište Niagara.
Preto by som bol zvedavý ako by dopadlo porovnanie napr. aj s touto lištou...
Možno z toho bude nová téma....
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od Halíř »

Jadro pudla a sporu je preci v tom, ze lide bez elektrotechnickeho vzdelani ( a muzou byt sikovni, jak chteji), pouzivaji nejen u sebe doma, ale nabizeji i k zapujcce, popr na objednavku prodaji, el. zarizeni a jejich soucasti, ktera spadaji pod urcite normy a ochranna opatreni treba i kvuli pripadnym urazum el proudem. Je to to same, jako kdyz urcite velmi zrucny Číňan obslehne panenku od Mattela na bateriovy provoz se slovy "koukejte za jaky mrzky peniz umim vyrobit to same jako vy v Evropě a urcite jeste hezci", baterka pak blafne a decko ma na rukou popaleniny. EU moc dobre vi, co dela, kdyz nedovoli dovoz urcitych vyrobku na nas trh kvuli bezpecnosti. Jakykoliv v oboru nevzdelany bastlir, zvlast v oblasti elektrotechniky si zahrava se zivotem svym a popr. zivoty lidi, jeho vyrobky zkousejicich. To neni kvuli tomu, ze to neumi, ci to po sobe stokrat nezkontroluje. Proste genialni ridic s talentem na rizeni vsech druhu vozidel, ktery nema autoskolu na autobus, ale řídí jej a pricinenim nejake nahody (kterou ani nezavinil) usmrti sve pasazery, by se mel smazit v pekle. Uz to tu psala spousta jinych, budte radi a dekujte bohu, ze se zatim nic nestalo. Jsem elektrotechnik, vim o cem pisu. Urazu jsem videl za zivot spoustu, nic prijemneho.
kychtax

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od kychtax »

V Niagaře už je přepěťovka a nějaká elektronika + filtr?
https://www.hifistyl.cz/Audioquest-Niag ... escription
Lišta bez elektroniky je sehnatelná např. na Audiophonics, dokonce několik typů. Pro bastlíře.
Líbí se mi že je prostorná. Dá se tam pohodlně vměstnat kabeláž, svorkovnice, atd. bez omezování. Montovat úzkou lištu je peklo. Povrdil mi i pytel.
Obrázek
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od valderon »

Haliř:
:clap:
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od blesk666 »

maju aj nieco na 8 zasuviek?
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
Uživatelský avatar
TOM
Příspěvky: 94
Registrován: 07 kvě 2011 22:35
Bydliště: Praha

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od TOM »

Jen osazené bez filtru:
Obrázek
skypi
Příspěvky: 54
Registrován: 27 lis 2012 18:44

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od skypi »

PítrsPraha píše: 06 led 2020 20:29
valderon píše: 06 led 2020 20:12 Přesně tak. Neznám tyto paragrafy, ale vidím to stejně. Nechci za terahera mluvit, ale myslím si, že právě proto napsal to o zabití a proto se to nelíbí ani mě. Tady už jde o majetek, zdraví a možná i život. A argument Lidlu neobstojí.
Druhý, kdo mluví o zabíjení, ale neuvede nic konkrétního. Tedy, čím přesně KYLI zabíjí? A prosím buďto o přesný poopis nebo se (oba) přiznejte k plané pomluvě.
Je to úplně jedno... - prostě to "nemá papír" od někoho, kdo na to taky nemá "papír"...
kychtax

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od kychtax »

Rád bych tímto dodatečně zkorigoval text.

"Zásuvková lišta KYLI" nebo "kychtaxova lišta" je vysoce zavádějící označení.
Když je to kopie lišty furugrescu.

Tam kde je v textu uvedeno KYLI (či kychtaxova lišta), má být správně uvedeno Kopie lišty furugrescu.
Omlouvám se a děkuji za pochopení.
RedBaron
Příspěvky: 265
Registrován: 10 zář 2013 14:19

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od RedBaron »

Jaké je číslo patentu nebo alespoň průmyslového vzoru na furugrescu?
SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
Fidji99
Příspěvky: 830
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od Fidji99 »

KO-LI-FUR ;-)
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
kychtax

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od kychtax »

Psal jsem si dnes s autorem furugrescu, který to kdysi vymyslel. A navrhnul jsem mu to, spolu s omluvou. Stejně by se to asi řešilo později a takhle je to správně. Čili je to snad uvedeno na pravou míru. Až bude nějaká lišta komplet moje dílko, bude to KYLI. :cool:
BTW už mám několik nápadů na další vylepšení této lišty. Bude to stát za to a objednávky dalších částí jsou již na cestě.
Halíř
Příspěvky: 293
Registrován: 17 lis 2018 18:31
Bydliště: Litvínov

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od Halíř »

No ťé prdy, koukam, ze jeste nez jsi ji stihnul došroubovat a zadeklovat, tak uz na papire vznikala mkII. Nez bych ti za tu puvodni stacil poslat na ucet penize, tak uz by byla moralne zastarala. Pockam si radsi na nejakou vývojově stabilnejsi, ňákou, ktera vydrzi alespoň hodinu beze změn.
kychtax

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od kychtax »

Nikoliv.. tohle je volný vývoj jednoho kusu.. V klidku, bez chvatu. :thumbup:
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od Jiri »

Kychtax
Pokud máš teď jednu lištu ty a druhou pan T., tak je asi jedno jak ji sami doma oslovujete.
Stejně tak mi nedává smysl ta sáhodlouhá recenze od tajemného pana T.
Takže se své nové lišty potom chystáš veřejně prodávat? Jako třeba N.A. svoje Sunrise filtrace nebo Bubuxin své Killbru.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od aretax »

RedBaron píše: 08 led 2020 12:17 Jaké je číslo patentu nebo alespoň průmyslového vzoru na furugrescu?
Každý patent je možné podľa zákona "skopírovať" výhradne pre vlastné použitie. Čiže v tomto sa Kychtax ničoho nedopustil. Nesmie sa vyrobiť pre komerčné použitie. Pokiaľ však daný výrobok nemá ochrannú známku, prípadne nie je patentovaný, tak je to iba otázka slušnosti. Iný problém je s príslušnými certifikátmi. Pretože sa jedná o vyhradené technické zariadenie, je povinný vykonať štátne skúšky a získať CE v príslušnej oblasti. V opačnom prípade sa jedná o trestný čin a v prípade nehody, spôsobenej týmto zariadením môže byť predajca trestne stíhaný (viď prípad čínskych priekupníkov s neznačkovými elektrickými výrobkami).
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od aretax »

Asi ani nemusím dodať, že takéto domáce výrobky, napriek tomu, že sú kvalitne spracované, je veľké riziko predávať. Ak sa niečo stane, aj keď toto zariadenie s tým nebude mať nič spoločné, môže vina padnúť aj na výrobcu-predajcu. Tomu sa hovorí: hľadanie vinníka jednoduchšou cestou.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
kychtax

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od kychtax »

Jiri píše: 08 led 2020 15:12 Kychtax
Pokud máš teď jednu lištu ty a druhou pan T., tak je asi jedno jak ji sami doma oslovujete.
Stejně tak mi nedává smysl ta sáhodlouhá recenze od tajemného pana T.
Takže se své nové lišty potom chystáš veřejně prodávat? Jako třeba N.A. svoje Sunrise filtrace nebo Bubuxin své Killbru.
Ahoj Jiri,
nejlepší bude, když to už teď vysvětlím podrobně a celé.
Tyto krabičky vznikly, myslím si že víš kdy. V době kdy se toto řešilo pro uzavřený okruh v jiné době a jiném foru. Ale nikdy nebyly kompletovány. Poprosil jsem následně dotčené o svolení jednu udělat pro sebe a poté i druhou. Vyšlo to. ^:)^
Pan T. měl 2. lištu půjčenou od jejího vlastníka (tomu jsem ji neprodal, ale dostal ji -- zmiňuji, protože určitě toto někoho bude zajímat.... ) na týden a začal psát tuto recenzi. Pan T. nevěděl, že nejde o komerční produkt a že další nevzniknou.
A já jsem nevěděl, že kdokoliv recenzi píše.
Recenzi napsal, ke mně se dostala téměř napsaná a neměl jsem problém s jejím zveřejněním. I na toto jsem se tehdy dotázal. A některé faktické věci doplnil (tehdy jsem nešťastně zvolil terminologii já, není to vina pana T.).
A tady recenze je. Nejspíš jen pro inspiraci.
Vím že zájem o lištu je, byl a bude. Ale není v mé moci ovlivnit, jestli vzniknou další. To by museli rozhodnout jiní.

Tzn. tohle je informace a vlákno podobné, jako když např. lachim experimentuje se zemněním, čili informace o nějakým diy počinu. S možná nulovou využitelností pro někoho. Na druhou stranu recenze vznikla a bylo by škoda ji neotisknout. Můžou být informace v ní někomu k užitku.
Jména, pokud někde nejsou uvedena, neuvádím - nemám k tomu svolení.
Vzkaz od pana T. je, že když by byly dotazy, rád je zodpoví. Komunikace s ním je pro mne inspirativní a obohacující. Děkuji za to. ^:)^
DK76
Příspěvky: 107
Registrován: 23 led 2019 18:43

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od DK76 »

Velmi zajímavé :eek: , myslím si, pokud někdo něco vyrobí a nemá to pro svou potřebu a začne to prodávat tak by automaticky k tomu měl přiložit patřičně certifikáty o složených zkouškách z daných paragrafů ( týkající se silnoproudu, nebo slaboproudu ) a pak je vše v pořádku :thumbup:. Pokud takto neučiní a nechci vůbec přemýšlet nad tím, že dané zkoušky nemá [-x , tak je tato debata bezpředmětná a vůbec se není o čem bavit a jen jak bych to napsal , no raději se držím :silent: si něco takového muže koupit =)) . Víc se asi tímto netřeba za mě zaobírat. Hlavně zdraví a spokojený poslech :thumbup: .
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od Vinco »

Naco vobec niekto doma bastluje cosi, co je uz davno - a za identicke peniaze - na trhu ?
A este aj otestovane a odskusane...
Snazi sa tu niekto vymyslet cosi, co je uz davno vymyslene ?
Alebo si mysli, ze je chytrejsi, ako ti, co to robili s komercnym zaujmom davno pred nim ?
Ved sustredte svoju energiu na cosi, co niekomu naozaj realne pomoze....
A este tu o tom pise litanie, akoby vymyslel zvuk.
Komu to realne pomoze, koho to niekam posunie ?
Nic, to bol len moj nazor

P.S. : neskodna zabavka podobneho druhu je napr. plastikove modelarstvo :-)
kychtax

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od kychtax »

Vinci, problém je v tom, že kdo měl někdy Furugrescu(origo) v sestavě, již jinou lištu nechce. Prostě to nejde. Nebo jen velmi těžko a za nějakou dobu. Tak pak lidi vymýšlejí, jak se k ní dostat.. :-? Taky jsem jeden z těch postižených.
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od Vinco »

Ale no tak....
kychtax

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od kychtax »

to je jen zkušenost. :thumbup:
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od lachim »

Vinco
Tvuj nazor prameni z neznalosti a nepochopeni.
Proc myslis, ze jsme se lopotili s listou furugrescu, kdyz bylo dle tebe tak easy koupit neco v obchode?
Kychtax to zazil. Qb8 nemela proti furugrescu sanci. Furutech uz vubec. Ani lista od kharma nebyla tak neutralni. Juicebar nebo mudra nepouzitelne.
Kychtax ti to ve 22:07 pise pravdive. Ac verim, ze tomu nelze verit. Sam jsem tomu pred lety neveril.
Jake listy jsi testoval? Jake pak primo proti sobe?
Na jake sestave?
:smile:
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od Vinco »

Vyskusali ste az tri ? A teraz rozdavate rozumy ?
Na highend fore ?
No super.
Ja vam ten elan neberiem - pisem - nic v zlom !
Len moj nazor
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od lachim »

Vinco
Popis svou zkusenost s testem ruznych list, prosim
Jen “ukazovat prstem” je very easy.
Ale popsat svou zkusenost a tu doplnit fotkou..,
unplugged
Příspěvky: 12
Registrován: 18 led 2019 19:40

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od unplugged »

offtopic
trochu to odlehčím

tohle
kychtax píše: 08 led 2020 22:07 Vinci, problém je v tom, že kdo měl někdy Furugrescu(origo) v sestavě, již jinou lištu nechce. Prostě to nejde. Nebo jen velmi těžko a za nějakou dobu. Tak pak lidi vymýšlejí, jak se k ní dostat.. :-? Taky jsem jeden z těch postižených.
se dá napsat lépe:

Vinci, problém je v tom, že kdo měl někdy Scarlett Johansson*(origo) v posteli, již jinou nechce. Prostě to nejde. Nebo jen velmi těžko a za nějakou dobu. Tak pak lidi vymýšlejí, jak se k ní dostat.. :-? Taky jsem jeden z těch postižených.

*dosaď podle sebe, jestli je to fakt nutný, můžeš i psa
lachim
Příspěvky: 1114
Registrován: 01 led 2011 11:40
Bydliště: Praha

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od lachim »

unplugged
:thumbup:
(měl jsi vážně zapojenouve své sestavě lištu furugrescu a slyšel jsi reálně její kvalitu ve zvuku sestavy ?)
unplugged
Příspěvky: 12
Registrován: 18 led 2019 19:40

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od unplugged »

lachim píše: 09 led 2020 08:30 unplugged
:thumbup:
(měl jsi vážně zapojenouve své sestavě lištu furugrescu a slyšel jsi reálně její kvalitu ve zvuku sestavy ?)
to je snad jasné už z mého nicku...
rád bych ji zapojil, ale z toho vlákna kolem nordost qkore jsem pochopil, že jsi ji někam zakopal
kychtax

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI (kopie-Furugrescu)

Příspěvek od kychtax »

pane Karfík, vy nás ale zásobujete.. dorazily šrouby na "novou" lištu. :smile:
IMG_20200513_144141 (2).jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
kychtax

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI

Příspěvek od kychtax »

kychtax píše: 08 led 2020 13:46 Nikoliv.. tohle je volný vývoj jednoho kusu.. V klidku, bez chvatu. :thumbup:
.. a stále vývoj pokračuje. Vyzkoušel jsem uvnitř různé dráty, včetně stříbrných, a různé koncepty. S myslím dobrými výsledky. Přečtu si to, o čem se diskutovalo a přidám nějaký update. :smile:
kychtax

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI (kopie-Furugrescu)

Příspěvek od kychtax »

Na listu stale hraji a dodelavam si k ni kabely.
Upletl jsem o vikendu tento sitak.. slozeni je stribro, teflon, bavlna. Bavlny je hodne i uvnitr. Hrajeme pred listou, zatim se jevi vyborne. :) na foto je pred osazenim konektorky.
IMG_20220326_131845_compress30.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
kychtax

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI (kopie-Furugrescu)

Příspěvek od kychtax »

Udělal jsem přes svátky evoluci lišty.. Do nerezové lišty z původní fotky jsem navíc přidal stínění na jednotlivé vodiče a ty spojil s kostrou lišty postříbřenými solid drátky. Vše samozřejmě několikanásobně izolováno atd. Použité je stínění Techflex Germany, postříbřené, velice husté. Aplikoval jsem rovnou dvě oddělené vrstvy. S lištou byla hromada práce po tři dny pomalého postupu. Použity jsou Rothaudio dráty. Dle mého názoru nejlepší dráty, s jakými jsem zatím dělal.
Uživatelský avatar
ivanb_cko
Příspěvky: 175
Registrován: 09 čer 2012 21:45
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI (kopie-Furugrescu)

Příspěvek od ivanb_cko »

to by mě zajímalo jak vypadá uvnitř...pochlub se. Věřím, že to bude zajímavé ;)
Luxman DA-06 & Audirvana Plus /Denon DN-961FA /Luxman PD-444 w Wheaton Triplanar mkII & VDH MC-10 + Dynavector DV 505 & Ortofon MC25E /Audiokultura Iskra 1 /Jeff Rowland Concentra I /[audio physic] Scorpio
kychtax

Re: Recenze zásuvkové lišty KYLI (kopie-Furugrescu)

Příspěvek od kychtax »

Je to tam krasne. Byla s tim pracicka jemna dlouha, trpeliva a planovaci. :angel: dnes jsem listu zapojil po zahorovani a nahrazenou listu z jineho dratu prejela jak parnim valcem. Nejlepsi pocin zatim, jsem nadsen. Jak se to stineni projevuje? Pribyl urcity klid, vycisteni, trochu efekt jako s filtraci. A pritom tony jeste asi vyniknou, jsou barevnejsi a prokreslenejsi, coz dela zrejme i ten drat. Zatimco u listy s dratem Van den Hul MCS jsou trochu "sussi". Je to zajimave. Drat je zaklad.
Odpovědět