Phono předzesilovač pro mono přenosku

Diskuze o phono předzesilovačích.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od Frogyman »

Vzhledem k tomu, že jsem totálně propadl mono deskám, rozhodl jsem se tuto svoji větev posílit a s plánovanou výměnou přenosky (Cadenza za TOP Miyajima) vyřešit i zbytek větve.
Mono přenosky mohou způsobovat u phono preampů (zvláště dual mono ) zemnící smyčku, což je i můj případ v kombinaci CADENZA/ARC a zatím s tím neumím úspěšně bojovat. Vždy nějaký lehký brum na pozadí zůstává nejen při hraní mono, ale bohužel se přenáší i při hraní jiných přenosek, souběžně zapojených do preampu. Ortofon na svých stránkách dává doporučení jak to vyřešit, ale to by znamenalo dělat ručně přepojení kabelů vždy, když budu přepínat na mono a to není komfortní. Netuším, zda se bude identicky chovat i Miyajima, ale vzhledem k tomu, že stejně průběžně řeším problém - 3 ramena na 2 phono vstupy, zvažuji vše vyřešit osamostatněním celé mono větve, což ale znamená pořídit druhý phono preamp. A to bude problém, když jsem rozmlsán ARC REF2.

Máte někdo zkušenosti či nápady, jak toto elegantně vyřešit, ideálně v cenové kategorii cca do 1500 Euro?
Moje aktuální úvahy jdou několika směry. Budu rád za vaše názory, zkušenosti, konzultace:

VAR1)
- když bude přenoska Miyajima, vyřešit to nákupem speciálního phona, které dělá jedna italská firma přímo pro Miyajima přenosky. Ovšem jedná se o výrobek určený pouze pro americký trh na objednávku amerického distributora. Už jsem jim psal dotaz, zda by uměli zakázkově vyrobit i evropskou verzi, ale zatím bez odezvy.


VAR2)
Koupit nějaký 2hand phono preamp. Je to ale docela komplikované, když jsem rozmlsán REF2. Původně jsem toto totiž řešii pomocí project S2 ultra phono, ale ten zvukový skok byl neakceptovatelný...
Když jsem koukal na různé testy a aktuální ceny v 2handu, vycházejí mi dobře tyto phona

- BMC AUDIO MCCI - ULTRA HIGH END
- RCM Sensor 2 Phono Preamplifier
- Conrad Johnson Premier 15 Series 2 Phono Preamplifier
- AQVOX PHONO2CI MKII
+ něco z nižších řad ARC - PH6 / PH7 ???
- nebo nějaké jiné návrhy?


VAR 3)
oslovit malovýrobce, který dělá lampové phono zesilovače a nechat si udělat phono na zakázku přímo na mono přenosku. Zde jsem našel v ČR např. firmu OLDSTEP ( https://www.oldstep.com/katalog/produkt ... y-oldstep/ neznáte je někdo???), ale určitě jich je víc.
nebo např. u analogservis nechat zkompletovat AudioNote L2 a zprovoznit jen phono část?
Nebo nějaké jiné typy?


VAR4)
Nějaké jiné řešení? Např. již hotový mono předzesilovač, který jsem jen přehlédl?


Vím, že zde asi nebude moc reálných zkušeností s mono přenoskami, přesto budu rád za jakýkoliv názor, klidně vyčtený, který mi pomůže se posunout a dotáhnout mono do dokonalosti...

Díky !
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Bond 007 alias Monte

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

Pamatuji, že přechod na stereo bylo něco úžasného :cool:

jinak rodiče valili mono na tomto :lol:
113707728.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od Frogyman »

Jestli budeš mít cestu přes Brno, stav se. Předvedu ti, že i návrat k mono může být úžasný :lol:
Jinak prosím, podobné příspěvky dávej spíše do hifihumor. :angel:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Bond 007 alias Monte

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od Bond 007 alias Monte »

A jak ti to vlastně hraje, jen z jednoho kanálu ?
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od Mark Levinson »

Radu k tomuto problému nemám, ale velice rád bych slyšel to tolik vychvalované mono, myslím v dobrém. Mám nějakého Milese Davise nebo Coltrane na SACD v mono verzi a skoro lituji, že jsem to koupil. Ne, že by to nehrálo, ale v porovnání s verzi stereo je to jako by krok zpět. To je na samostatné vlákno ať zde nejsme OT nebo osobní setkání s poslechem.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od Frogyman »

ML
Hraje to jinak než stereo a je to o preferencích. Pokud máš rád cinkavý zvuk, lovení detailů pod lupou a na poslech živé hudby upřednostňuješ sály s dokonalou akustikou a v tichosti sedícím obecenstvem, mono tě neuspokojí. Pokud máš rád muziku a raději se necháš vtáhnout do atmosféry zakouřeného klubu, kde zpěvačka stojí přímo před tebou a zvuk kapely se na tebe valí pod tlakem, pak mono ti dopřeje všeho v míře maximální.
Co je pro mne zajímavé zjištění, tak že mono deska hraná stereo přenoskou nezní nikdy tak, jako když dáš mono přenosku. A to ta mono může být klidně násobně levnější - viz u mne relativně levná Cadenza mono vs Ortofon A95.

Každopádně - někdy si udělej výlet do Brna, rád tě uvidím (i se zbytkem ostravské kliky) a mono předvedu, ať si uděláte obrázek sami.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
miero
Příspěvky: 390
Registrován: 20 srp 2011 22:15
Bydliště: Praha

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od miero »

Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od Frogyman »

Jak jsem psal již v úvodu - potřebuji takový preamp, který mne uspokojí v porovnání s ARC REF2.
Jinak je to bezpředmětné a raději zůstanu u současného zapojení s přepínačem. I za cenu brumu v tichých pasážích (pro upřesnění - objevuje se u hlasitého poslechu. Při běžném a nočním o něm vůbec nevím...)

miero
Jsou kvality Mofi takové, že jej lze postavit vedle ARC?
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od Mark Levinson »

zabiny007 píše: 23 led 2020 14:16 ML
Každopádně - někdy si udělej výlet do Brna, rád tě uvidím (i se zbytkem ostravské kliky) a mono předvedu, ať si uděláte obrázek sami.
Díky za pozvání, přijedeme moc rádi.
Mark Levinson
samcus
Příspěvky: 174
Registrován: 13 bře 2012 21:41
Bydliště: Hradec Králové

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od samcus »

Sašo, vím že AR phono ref je zkrátka nádhernej a zvuk výbornej. Ale stejně, co toto : https://www.altei.cz/wp-musicalfidelity ... -vinyl/?s=
Všude po světě super reference. I tady se dočteš nějaký vyprávění : https://www.hifi-voice.com/testy-a-rece ... ista-vinyl https://www.hifiroom.cz/novinka/musical ... 18570.html
A navíc pět vstupů pro rameno by mohlo stačit i tobě :razz: :silent:
A navíc by to šlo od p.Wustingera v Altei možná i půjčit.
A nepomohlo by tomu brumu step up trafo před phonem ? Nezkoušel jsi to ?
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od Frogyman »

Trafo bohužel nepomůže, alespoň klasické. Ten problém se děje v phono preampu a ortofon doporučuje to řešit tak, že se využívá na vstupu jen jeden kanál (v přenosce jsou propojeny, takže to není žádná degradace) a na výstupu se použije rozdvojení. A to je v případě využívání jednoho preampu s více vstupu neřešitelné, takže si budu chvilku si hrát s jinými možnostmi, které se nabízejí.
Teď se mi doma sejdou nějaké preampy a mimo jiné to bude i bráška NuVisty a to MF M6 vinl se třemi vstupy. Osobně neočekávám, že by některý zvukově konkuroval REF2, ale třeba najdu uspokojivé řešení pro mono větev, nebo si alespoň udělám jasno o směru...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
ivanb_cko
Příspěvky: 175
Registrován: 09 čer 2012 21:45
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od ivanb_cko »

možná je to blbost a jsem na omylu - až tak jsem to nestudoval - ale možná by mohl fungovat PS Audio GCPH, u kterého jsem si všiml možnost přepnutí do MONO režimu na čelním panelu.

Mimochodem jej po očku sleduji, že bych jej docela chtěl vyzkoušet. Mimo jiné i kvůli ne zcela obvyklé možnosti variabilního výstupu.

Mini recenze: www.stereophile.com/phonopreamps/106gcph/index.html
Luxman DA-06 & Audirvana Plus /Denon DN-961FA /Luxman PD-444 w Wheaton Triplanar mkII & VDH MC-10 + Dynavector DV 505 & Ortofon MC25E /Audiokultura Iskra 1 /Jeff Rowland Concentra I /[audio physic] Scorpio
mac
Příspěvky: 89
Registrován: 03 úno 2011 13:57

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od mac »

AQVOX nedoporučuji, rychle šel z domu
co třeba Whest - https://whestaudio.co.uk/products/
Octave phono
Nagra - https://www.audio-markt.de/market/nagra ... 5132861450
Balanced Audio Technology B.A.T VK-P5 - https://www.audio-markt.de/market/balan ... 8684208943
Uživatelský avatar
Mastervoice
Příspěvky: 140
Registrován: 05 zář 2012 11:53
Bydliště: Severní Morava okr.Karviná

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od Mastervoice »

postav si tento bazmek, jednodušší už není :lol:
(napájení plochou baterkou 4.5V žádnej brum)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
když selžou všechny pokusy je načase otevřít návod k použití
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od Frogyman »

mac
díky, ta Nagra vypadá zajímavě! Kouknu na to podrobněji.
Netušíš, zda něco z toho seznamu snese srovnání s Chinook?

Mastervoice
Děkuji, ale jsem uživatel. Proto jsem tady. Kdybych byl pájkař, jsem jinde.
Navíc - je to MM, tedy znamenalo by to předřazení trafa atd...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Mastervoice
Příspěvky: 140
Registrován: 05 zář 2012 11:53
Bydliště: Severní Morava okr.Karviná

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od Mastervoice »

tvoje přenoska není MM ? k čemu potom předzesilovač ? možná jsem nepochopil pointu případu
když selžou všechny pokusy je načase otevřít návod k použití
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od Dieter Burmester »

Mastervoice píše: 29 led 2020 13:57 tvoje přenoska není MM ? k čemu potom předzesilovač ?
Ty MC přenosky připojuješ do linkového vstupu nebo co to je za otázku??? :shock:
Dieter Burmester
mac
Příspěvky: 89
Registrován: 03 úno 2011 13:57

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od mac »

Myslím, že ta Nagra je hodně blízko Chinooku, před koupí Chinooku jsem přemýšlel i o tom Whestu.
mac
Příspěvky: 89
Registrován: 03 úno 2011 13:57

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od mac »

Jeden phono Nagra je na prodej u nás:
https://elektro.bazos.cz/inzerat/113575 ... el-bps.php
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od Frogyman »

JJ, koukal jsem na to.
Aktuálně zvažuji více alternativ, které se mi nyní nabízejí. Každá má své pro i proti a bohužel možnosti zkoušení a srovnání jsou omezené, Jsem tedy při výběru spíše odkázán na studium zahraničních fór a pokecy po telefonu apod. Chci se totiž vyhnout variantě koupit - vyzkoušet a nechat/prodat.
No uvidím, zatím mi to v hlavě zraje a aktuálně převládají myšlenky na tyto čtyři kousky:

Chinooku - nějak pocitově mne to k němu táhne nejvíce, ale je to njdražší varianta a navíc ta jejich firemní fialková... Škoda, že není u nás dostupná verze, kterou si přímo v Manley nechává dělat jeden US distributor (černý panel + další úpravy zisků uvnitř). Prodává to jen u sebe, což by nebyl problém (napájení se dá vnitřně upravit přepájením a výměnou pojistek), jen by se to dopravou a clem/DPH brutálně prodražilo.

GoldNote PH10 - Nový ks, takže záruka, možnost volby křivek, což bych nejspíše u starých desek ocenil

Nagra BPS - miniaturní rozměr, napájení na baterie, chválený zvuk i když se troch obávám sterilnosti. Přeci jen to chci na mono přenosku a očekávám hutnější, tučnější zvuk...

Rogue Ares - opět chválený, z výše uvedených v 2handu nejlevnější řešení. Možnost postupného ladění zvuku výměnou lamp či předsazením externího SUT
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
akim5

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od akim5 »

zabiny007
Ten Gold Note PH-10:
Ten jsem napřímo srovnával se svým (dříve tvým :smile: ) PJ phono box RS se zdrojem RS. Gold Note zvítězil na plné čáře. Nedokážu ten rozdíl popsat slovy, ale ten RS se nechytal. Myslím, že za tu cenu 1390€ nemá moc konkurenci. U mě už zůstal :angel: . Navíc se dá prý celkem slušně upgradeovat zdrojem SPU 10 za 990€. To jsem ale už neslyšel. Každopádně kdybych se mohl dříve rozhodovat, zda jít do RS i se zdrojem, nebo do Gold Note PH-10, šel bych hned do Gold Note, těch pár set Euro navíc se určitě vyplatí. Navíc má vstup pro 2 ramínka a také XLR výstup.
Tolik má krátká zkušenost.
harley44
Příspěvky: 180
Registrován: 29 črc 2012 13:41

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od harley44 »

zabiny007
Gold note PH 10 mam na prodej. V zaruce , kupovany z Rakouska. Ja osobne bych si koupil jenom lampovy stroj.
Franco Serblin Ktema - Accuphase C2450 + A75 - Esoteric K-05B - Melco N1 - Shunyata Triton V3 - Michell gyrodec - SME V - Koetsu black - Ear 88pb phono+Ear MC4 sut - Pioneer RT 909
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od Frogyman »

harley44
jj, lampy bych bral také, už proto, že pár špičkových 12AX7 a 12AU7 a ECC88 atd se mi válí v šuplíku a tak bych je mohl využít. Ale je to větší sázka do loterie, než u "nelampáčů". Koukal jsem třeba i na EAR 834P a docela chvilku mi trvalo se zorientovat, jak to je, když stejné označení nese mnoho různých kousků od MM po MC, bez regulace zvuku nebo s regulací, co znamená De Luxe atd... Ale i tak úplně jasno nemám, co volit, pokud by člověk tento model chtěl. Těch různých modifikací, úprav, výrobců a DIY verzí je tolik, že je to nepřehledné. Prodávají se verze montované v různých studiích, montované jako DIY ze stavebnice, ale také montované komplet v Číně. Oficiální ceny výrobce hovoří kolem 1000 EURO, verze Yoshino kolem 2tis GBP, ale ceny se pohybují od 8tis za novou Čínu MM až po třeba za více než 100tis za verzi "De luxe Royal edition MM/MC" v měděném pouzdře s kompletací v Angii. A teď - o kterou verzi se zajímat? Nebo koupit stavebnici a nechat si ji poskládat u ultimativních součástek. ?
Nebo stačí MM verze z Číny, kde si člověk vymění lampy a předřadí pak nějaký externí TOP SUT?
Díky
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
harley44
Příspěvky: 180
Registrován: 29 črc 2012 13:41

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od harley44 »

Original je jenom Ear Yoshino 834p ve verzi cerna nebo chromovana a variabilne s ovladanim hlasitosti od konstruktera Tim de Paravicini. Ostatni jsou kopie...a je jich mnoho.
Franco Serblin Ktema - Accuphase C2450 + A75 - Esoteric K-05B - Melco N1 - Shunyata Triton V3 - Michell gyrodec - SME V - Koetsu black - Ear 88pb phono+Ear MC4 sut - Pioneer RT 909
harley44
Příspěvky: 180
Registrován: 29 črc 2012 13:41

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od harley44 »

jeste dodatek

EAR 834p phono preamplifier

The EAR 834P phono preamplifier of Esoteric Audio Research is still regarded as a classic. This preamp was first developed in the ninetees by Tim de Paravicini, who became a legend thanks to his designs. About twenty years later, the EAR 834P is still sold by the manufacturer in its original form, which proves the high level of this preamp.
Franco Serblin Ktema - Accuphase C2450 + A75 - Esoteric K-05B - Melco N1 - Shunyata Triton V3 - Michell gyrodec - SME V - Koetsu black - Ear 88pb phono+Ear MC4 sut - Pioneer RT 909
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od Frogyman »

Díky za osvětu! :thumbup:
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od Frogyman »

Tak jsem to rozlouskl a po přečtení spousty recenzí, diskuzí atd jsem se rozhodl pořídit pro mono přenosku special mono preamp, vyráběný zakázkově v Anglii. Dnes jsem objednal a zaplatil, tak cca do tří týdnů by měl být hotov. Jedná se o TRON CONVERGENCE ve verzi MONO MC "signature" a nastavený pro přenosky Miyajima mono Zero/Infinity, protože jednou z nich plánuji nahradit stávající Cadenzu Mono.
Více jsem před nedávnem o tomto phonu psal zde: http://highendforum.cz/viewtopic.php?f= ... 609#p77609

Obrázek
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od Frogyman »

Tak jak jsem avizoval před cca měsícem, phono cesta pro mono je u mne vyřešena a preamp TRON CONVERGENCE MONO už je nyní i fyzicky doma.
Zatím zahořuji, krotím v sobě projevy nadšení a po časem dám nějaký report už do svého vlákna. Každopádně co je nutné říct hned a rovnou zde, tak veškeré problémy s brumem jsou absolutně pryč. Mohu točit zesák na max a brum absolutně nulový. :thumbup:
A i dílenské zpracování je neskutečně precizní a na jedničku. Člověk by nevěřil, že se jedná o zakázkovou malosériovou výrobu, celou dělanou komplet v Anglii a přitom za velice rozumnou a dostupnou cenu... :clap:
Kopie č. - IMG_20200317_121348_resized_20200317_015148287.jpg
Kopie č. - IMG_20200317_121359_resized_20200317_015147204.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
Mastervoice
Příspěvky: 140
Registrován: 05 zář 2012 11:53
Bydliště: Severní Morava okr.Karviná

Re: Phono předzesilovač pro mono přenosku

Příspěvek od Mastervoice »

zabiny007 píše: 23 led 2020 13:51 Jestli budeš mít cestu přes Brno, stav se. Předvedu ti, že i návrat k mono může být úžasný :lol:
Jinak prosím, podobné příspěvky dávej spíše do hifihumor. :angel:
ano může...máte FM tuner, stereo ? já (zatím) jo, Impuls (u nás 89 MHz) a Antena Rock (97.6 MHz) hrajou v režimu mono (!) jenom neříkejte "slabej signál" naopak ! víceprvková směrová yagi je na balkoně 10 patra s nerušenou vyhlídkou východ - jih, FET preamp nahoře v krabici :lol:
když selžou všechny pokusy je načase otevřít návod k použití
Odpovědět