Troels Illuminator

Diskuze o reprosoustavách.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Troels Illuminator

Příspěvek od aretax »

Nechcem to písať do predajného vlákna, ale zvažujem upgrade týchto reprosústav. Potrebujem poradiť a navrhnúť úpravu výhybky. Rád by som požiadal o návrh niekoho, kto sa v tom vyzná. Tu sú parametre:
- terajšia výhybka: http://www.troelsgravesen.dk/Jenzen-Ill ... #Crossover
- Scan Speak 26W: http://www.troelsgravesen.dk/Jenzen_Ill ... es/26W.pdf
- AudioTechnology: http://www.audiotechnology.dk/iz.asp?id=4|a|933|||
Ďakujem.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od PítrsPraha »

Jen pro zajímavost: co je ve zvuku špatně? V čem udělal Troels chybu?
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
macher
Příspěvky: 118
Registrován: 05 črc 2014 10:29

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od macher »

aretax píše: 17 zář 2020 08:30 Nechcem to písať do predajného vlákna, ale zvažujem upgrade týchto reprosústav. Potrebujem poradiť a navrhnúť úpravu výhybky. Rád by som požiadal o návrh niekoho, kto sa v tom vyzná. Tu sú parametre:
- terajšia výhybka: http://www.troelsgravesen.dk/Jenzen-Ill ... #Crossover
- Scan Speak 26W: http://www.troelsgravesen.dk/Jenzen_Ill ... es/26W.pdf
- AudioTechnology: http://www.audiotechnology.dk/iz.asp?id=4|a|933|||
Ďakujem.
Vzhledem k tomu, ze s novym repro potrebujes vse nanovo zmerit, abys mohl udelat komplet novou vyhybku, tak s uzavrenymi hranicemi toho moc z CR neudelas. Hlavne si uvedem, ze se nejedna o "upravu" vyhybky, ale komplet novou vyhybku (pisu to schvalne 2x). Ve vysledku budes delat i novou ozvucnici.

Jinak co chces udelat, je blbost, ale kdyz mas chut se hrat a vrtat do toho... Si radeji vyber jiny Troelsuv projekt a udelej novej par. Myslim, ze by se Ti libili zvukove Elipticory.
Jiri
Příspěvky: 855
Registrován: 17 kvě 2011 09:35

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od Jiri »

Aretax
Zkus se obrátit mailem přímo na Troelse, prý je ochotný poradit.
MSB DATA CD IV Sign. ->i2s AAI Assoluto+ -> MSB DAC IV Sign. (Femto 77) -> Valhalla2 XLR->MSB S200 -> Vivid B1 (Accuphase PS-1200+SR Grounding Block; Shakti; akust.).
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od PavelDosko »

vyhybka ... beh na dlouhou trat a nelevna zalezitost, bez mereni to nepujde, bez slusnych komponent (civky, kondiky, odpory taky ne), jen malinko OT - nakonec jsme v navrhu vyhybky na me nove bedny na vyskach nepouzili zadne odpory.
neni placka, neni highend
macher
Příspěvky: 118
Registrován: 05 črc 2014 10:29

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od macher »

Jiri píše: 17 zář 2020 09:58 Aretax
Zkus se obrátit mailem přímo na Troelse, prý je ochotný poradit.
btw, "poradit" a "udelat novou vyhybku" je docela rozdil ;-)
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od PítrsPraha »

Faktická:
ČR nemá uzavřené hranice.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od aretax »

Faktická: ale Slovensko áno - od zajtra. Ešte niečo k veci?
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od aretax »

macher píše: 17 zář 2020 10:12
Jiri píše: 17 zář 2020 09:58 Aretax
Zkus se obrátit mailem přímo na Troelse, prý je ochotný poradit.
btw, "poradit" a "udelat novou vyhybku" je docela rozdil ;-)
To je naozaj geniálne konštatovanie. Ak nemáš nič k veci, resp. k tomu, čo som a pýtal, nemá zmysel, aby si sa vyjadroval. Zbytočné je tu živiť ďalšiu diskusiu o ho.ne.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od aretax »

PavelDosko píše: 17 zář 2020 10:02 vyhybka ... beh na dlouhou trat a nelevna zalezitost, bez mereni to nepujde, bez slusnych komponent (civky, kondiky, odpory taky ne), jen malinko OT - nakonec jsme v navrhu vyhybky na me nove bedny na vyskach nepouzili zadne odpory.
Presne to isté mi napísal Troel. Ale je rozdiel komunikovať s Dánskom a s Českom. Troel požaduje dopraviť k nemu bedne, čo sa mi zdá trochu problematické. O cenu sa mi nejedná. Iba som požiadal, či by sa k tomu tu nevedel niekto vyjadriť či to je, alebo nie je možné. V prípade kladného stanoviska by sa podrobnosti dohodli. Ale aj tak Ti ďakujem za odpoveď.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od aretax »

PítrsPraha píše: 17 zář 2020 09:10 Jen pro zajímavost: co je ve zvuku špatně? V čem udělal Troels chybu?
Niekde som písal, že je vo zvuku niečo zlé, alebo že by Troels urobil chybu? Možno vidíš viac, ako ja, ale keď si po sebe spätne čítam, nič také som nenašiel.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od aretax »

Prosím všetkých, kto nemá čo napísať k veci, nech nepíše. O rady typu Macher nemám záujem.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od PítrsPraha »

aretax píše: 17 zář 2020 15:05
PítrsPraha píše: 17 zář 2020 09:10 Jen pro zajímavost: co je ve zvuku špatně? V čem udělal Troels chybu?
Niekde som písal, že je vo zvuku niečo zlé, alebo že by Troels urobil chybu? Možno vidíš viac, ako ja, ale keď si po sebe spätne čítam, nič také som nenašiel.
Ach jo, reakce jak od Bunty....
Chces upravu vyhybky, tak predpokladam, ze chces neco zlepsit. Tak jsem se proste zeptal co. Ale mozna se mylim a cilem tveho pozadavku je zhorseni.
Moje normalne myslena a formulovana otazka ale evidentne narazila na hranici tve nedutklivosti, tak to neres....
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od Frogyman »

PítrsPraha píše: 17 zář 2020 15:48 Jen pro zajímavost: co je ve zvuku špatně? V čem udělal Troels chybu?
:-? A zlepšit se může jen to, co je špatně? Není možné zlepšit, vytunit či posunout to, co je už tak skvělé? :-?
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od terahera »

Zabiny
:thumbup: Přesně takové myšlenky mě napadly jako první,když Aretax položil dotaz,tedy že chce už tak skvělý zvuk ještě posunout,tak jak to dělá spouta hifistu,proto mě Pitrsuv příspěvek docela překvapil :-? I když vlastně nepřekvapil :cool:
Aretax
Sorry za OT
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
whisp
Příspěvky: 380
Registrován: 12 lis 2013 14:34

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od whisp »

Ja Aretaxa obdivujem ze ma v jeho veku zapal a snahu sa posuvat dalej. Kazdy by chcel aby to hralo o kusok lepsie ak sa to da.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od PítrsPraha »

zabiny007 píše: 17 zář 2020 15:53
PítrsPraha píše: 17 zář 2020 15:48 Jen pro zajímavost: co je ve zvuku špatně? V čem udělal Troels chybu?
A zlepšit se může jen to, co je špatně? Není možné zlepšit, vytunit či posunout to, co je už tak skvělé? :-?
Proc takove bazirovani na slovickach, kdyz vyznam je snad (doufam) zrejmy? Snad pokud se neco da vylepsit, tak stav pred vylepsenim je horsi, min povedeny, nedotazeny.... Proto ma uplne prosta a podle me logicka otazka, co je tech bednach tim horsim, min povedenym, nedotazenym...

Nekteri zde opravdu hledaji duvod ke sporu v kazdickem slove....
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
Zdeny
Příspěvky: 472
Registrován: 29 pro 2010 07:53

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od Zdeny »

whisp píše: 17 zář 2020 17:04 Ja Aretaxa obdivujem ze ma v jeho veku zapal a snahu sa posuvat dalej. Kazdy by chcel aby to hralo o kusok lepsie ak sa to da.
Jak - v jeho věku? Dyk je to ještě mladý chalan s kupou elánu, co mu mohou závidět třicátníci...
Sestava: Lindemann 820S,Teac Esoteric 50,Bryston BP25,Bryston 14B-SST, Sanyo TP1000, Trichord Diablo, repro projekt Stealth (bas Eton 12´´, středy, výšky Accuton keramika)

Povoz: Subaru Outback 2,5i CVT 129kW 2021, Honda Civic 1,8i
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od aretax »

PítrsPraha píše: 17 zář 2020 15:48
aretax píše: 17 zář 2020 15:05
PítrsPraha píše: 17 zář 2020 09:10 Jen pro zajímavost: co je ve zvuku špatně? V čem udělal Troels chybu?
Niekde som písal, že je vo zvuku niečo zlé, alebo že by Troels urobil chybu? Možno vidíš viac, ako ja, ale keď si po sebe spätne čítam, nič také som nenašiel.
Ach jo, reakce jak od Bunty....
Chces upravu vyhybky, tak predpokladam, ze chces neco zlepsit. Tak jsem se proste zeptal co. Ale mozna se mylim a cilem tveho pozadavku je zhorseni.
Moje normalne myslena a formulovana otazka ale evidentne narazila na hranici tve nedutklivosti, tak to neres....
Všetko síce myslíš "normálne", iba to na ho... vyznieva...Keby si si namiesto rýpania prečítal, čo som napísal, nedajbože si ešte aj pozrel linky, tak si podobnú "normálne" formulovanú otázku vôbec nemusel položiť. Každému z toho príspevku musí byť jasné, o čo mi ide.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od Frogyman »

PítrsPraha
To není o slovíčkaření, ale o způsobu komunikace. Tvoje otázka je zbytečně konfrontační a jen dokazuje, že nemáš tušení vocogou.
Já s tebou tvoji oblíbenou přestřelku hrát nemíním, takže jen krátce budu konstatovat to, co jsem již mnohokrát všude možně říkal i psal: Zvuk u Areaxe je jeden z TOP, které jsem měl možnost u členů slyšet a těším se, co Aretax nového vymyslí a zrealizuje.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od PítrsPraha »

Ja tu prestrelku nezacal.
Otazku jsem nemyslel nijak spatne, coz pisu ponekolikate, takze konfrontaci v tom vidi jen ten, kdo ji tam stale hleda...

A protoze nejsi prvni, kdo mluvi o aretaxove zvuku v superlativech, zajimalo me, co je tam spatne = co hodla zlepsovat...

No nic..... :thumbdown:
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
blesk666
Příspěvky: 1294
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od blesk666 »

asi by som napriamo oslovil niekoho ako Kocour
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
power:VDH,Furutech,NA,Viborg,signal:Crystal Cable
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od aretax »

Myslím, že túto podnetnú debatu môžeme ukončiť. Zaujímavé je, že keď sa niečo nové objaví (repro, zosilňovač a pod.), všetci tzv. odborníci vylezú z ulít a "odborne" mudrujú o grafoch a konštrukcii stroja, keď niekto uverejní svoj názor, tak sa ho na najvyššej "odbornej" úrovni snažia zosmiešniť, ale keď majú možnosť svoju odbornosť dokázať a niečo si zarobiť, tak sa nenájde jediný ozajstný odborník. Platí to pre obidve fóra.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
PítrsPraha
Příspěvky: 808
Registrován: 12 led 2016 19:42

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od PítrsPraha »

aretax píše: 17 zář 2020 20:09 Všetko síce myslíš "normálne", iba to na ho... vyznieva...Keby si si namiesto rýpania prečítal, čo som napísal, nedajbože si ešte aj pozrel linky, tak si podobnú "normálne" formulovanú otázku vôbec nemusel položiť. Každému z toho príspevku musí byť jasné, o čo mi ide.
Četl jsem, cos napsal a na odkazy jsem se díval. Nenašel jsem tam ale to podstatné, tedy co bys chtěl ve zvuku zlepšit. A proto jsem se na to zeptal. Proč sis do toho musel vložit rýpání a urputně mi jej vkládáš do úst i přes moje následné vysvětlení, víš jen ty sám.

Odsuzuješ snahu zesměšňovat, ale přečti si své reakce na obou fórech plné zbytečné nedůtklivosti a přehaného sarkasmu. Souhlasím s tebou, že je to smutné a zbytečné.


Přitom stačilo napsat prosté "na současném zvuku chci zlepšit A, B, C", ale proč čistě věcnou odpovědí zbytečně promarnit šanci, že....


P.S.
Slovensko nemá uzavřené hranice.
RI Audio PLF 10A --- Ayon CD 35 Signature --- Parasound A21 --- Revel F208
necone
Příspěvky: 11
Registrován: 16 kvě 2013 18:23

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od necone »

blesk666 píše: 17 zář 2020 20:46 asi by som napriamo oslovil niekoho ako Kocour
Kocour je odborník na slovo vzatý, jen asi nebude mít čas/kapacity. Vše je jen otázkou peněz a času. A toho času bude muset vypálit moc...
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od aretax »

omylom som odpovedal Tebe.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od aretax »

necone píše: 07 říj 2020 15:34
blesk666 píše: 17 zář 2020 20:46 asi by som napriamo oslovil niekoho ako Kocour
Kocour je odborník na slovo vzatý, jen asi nebude mít čas/kapacity. Vše je jen otázkou peněz a času. A toho času bude muset vypálit moc...
Už som to konzultoval s Troelsom a nebolo k tomu treba ani peniaze, ani sa nesťažoval na čas. Ale naozaj neviem, prečo hovoríš za Kocoura.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
necone
Příspěvky: 11
Registrován: 16 kvě 2013 18:23

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od necone »

aretax píše: 07 říj 2020 16:20
necone píše: 07 říj 2020 15:34
blesk666 píše: 17 zář 2020 20:46 asi by som napriamo oslovil niekoho ako Kocour
Kocour je odborník na slovo vzatý, jen asi nebude mít čas/kapacity. Vše je jen otázkou peněz a času. A toho času bude muset vypálit moc...
Už som to konzultoval s Troelsom a nebolo k tomu treba ani peniaze, ani sa nesťažoval na čas. Ale naozaj neviem, prečo hovoríš za Kocoura.
Neznám tě, ale nelíbí se mě tvoje komunikace. Chtěl jsem jen pomoci a vysvětlit, že to co chceš není jen tak. Kocoura znám, mám s ním jeden projekt a vím jak je zaneprázdněný. Možná příště stačí napsat: Děkuji, zkusím se zeptat i jeho, nebo, děkuji udělám to s Troelsem, nebo jen děkuji.
Přeji pěkný den...
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od aretax »

Tatko, ďakujem že si ma poučil, ako sa mám správať, ale "starého psa novým móresom nenaučíš". Ja som vo svojom príspevku nenašiel nič, čo by ťa mohlo naštvať, ale naozaj nemám rád, keď niekto rozpráva za iného bez jeho vedomia. Ak si prečítaš tento príspevok od začiatku, možno zistíš, že som žiadal radu. Keby Kocour mal záujem, asi by sa ozval sám. To, že sa Ti moja komunikácia nepáči, za to ja naozaj nemôžem. Rozprávam a píšem tak, ako mi "huba narástla" a nemienim na tom nič meni. Ale aj ja Ti dám radu - pokojne moje príspevky ignoruj.
P.S. Ani mne sa nepáči Tvoja komunikácia, hlavne ak nemáš nič k veci. Toť vše.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od aretax »

Upgrade je vykonaný. Nakoniec som sa rozhodol meniče nevymieňať a to z jedného dôvodu. AudioTechnology má o niečo väčší priemer koša a úprava by bola veľmi náročná. Vzhľadom na skosenie hrán by som musel z každej bedne ubrať cca 10mm. Preto som sa rozhodol pre druhý variant - podložiť prednú časť ozvučnice pod meničmi duralovou platňou, ktorú som potiahol 2 mm hrubou mäkkou kožou. Predná ozvučnica je prilepená a priskrutkovaná na pôvodnú 50 mm hrubú MDF platňu. Výsledok je neuveriteľný. Presne, ako mi to povedal Troels. Hudba znie v celom rozsahu pevnejšie a mohutnejšie, navyše pribudli detaily a to hlavne v basovej časti. Celkovo je zvuk položený nižšie, ale bez straty detailov. Jednoducho nepoznávam svoje bedne. V krátosti hrajú minimálne o triedu lepšie. Aj keď bola úprava dosť prácna (jednoduchšie je vyrobiť nové bedne) a nie lacná, stála za to. Predpokladám, že podobná úprava sa dá urobiť aj na skoro všetkých sériovo vyrábaných bedniach. Prikladám foto s upozornením, že dizajnové detaily ešte nie sú dokončené.
1. foto - nový stav
2. foto pôvodný stav
Illuminator ALU 003.JPG
Illuminator.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od Frogyman »

To zní dobře! Už se těším, jak uslyším. :thumbup:

Jak silný je ten dural? Kolik kg je to navíc?
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2552
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od PavelDosko »

prima
dural je dobre reseni, me nove bedny jsou uvnitr tvorene ruznymi spasovanymi vrstvami duralu o tloustce 12-20mm, bedna je pak sice tezka jak kr... ale absolutne netecna (samotny korpus dtto, z 12 mm kamene)
az pomine silenstvi rad bych tve Troelsy slysel, opatruj se
neni placka, neni highend
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1516
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od jirie »

Doufám, že ten váleček na nudle, který leží na radiátoru topení nijak nesouvisí s argumentační krizí po upgrade repro =))
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od terahera »

:thumbup:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od YamahaMan »

Hrať som ich nepočul ale "face lift" im určite prespel.... :thumbup:
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od Urbino »

Paráda
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
kychtax

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od kychtax »

to jsi frajer, ze si takou bednu stavíš sám. :thumbup:
Miles
Příspěvky: 505
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od Miles »

Velká gratulace k tvému snažení :thumbup: , tak ad ti to hraje k plné spokojenosti
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od aretax »

PavelDosko píše: 04 lis 2020 09:03 prima
dural je dobre reseni, me nove bedny jsou uvnitr tvorene ruznymi spasovanymi vrstvami duralu o tloustce 12-20mm, bedna je pak sice tezka jak kr... ale absolutne netecna (samotny korpus dtto, z 12 mm kamene)
az pomine silenstvi rad bych tve Troelsy slysel, opatruj se
OK, budeš u mňa vítaný.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Troels Illuminator

Příspěvek od aretax »

jirie píše: 04 lis 2020 09:16 Doufám, že ten váleček na nudle, který leží na radiátoru topení nijak nesouvisí s argumentační krizí po upgrade repro =))
Písal som, že detaily ešte nie sú dotiahnuté.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Odpovědět