Shunyata Research

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Shunyata Research

Příspěvek od Dieter Burmester »

Ja jsem nepozorny a nevim, na cem hrajes. Lze to osvetlit?
Dieter Burmester
Janik
Příspěvky: 1634
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Shunyata Research

Příspěvek od Janik »

Dieter Burmester píše: 12 črc 2021 19:00 Ja jsem nepozorny a nevim, na cem hrajes. Lze to osvetlit?
Ak sa nemýlim Norma + Xavian Virtuosa.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Pecuch
Příspěvky: 145
Registrován: 09 zář 2012 17:00
Bydliště: Olomouc

Re: Shunyata Research

Příspěvek od Pecuch »

:smile: [-x Bournester pokud správně sleduji..
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Shunyata Research

Příspěvek od aretax »

Tákže kabely už vybírám pouze podle designu.

Niekto káble, iný baby. Každý podľa toho, na čo má (nemyslím na peniaze).
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
slayers
Příspěvky: 588
Registrován: 28 bře 2011 07:36
Bydliště: Lázně Bělohrad

Re: Shunyata Research

Příspěvek od slayers »

Bali jestli jseš Nord.... tak snad tohle nemáš zapotřebí, myslím ne.
NA Galaxys, McIntosh MA9000, Lumin D2 - 8Switch, Audiovector R3 Avantgarde, Nordost Heimdall 2,
Pro-Ject Signature 10.
kychtax

Re: Shunyata Research

Příspěvek od kychtax »

kabel za stovku... tam už někomu přisypáváš na nový mercedes. :thumbup:
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: Shunyata Research

Příspěvek od Vinco »

Naco tu davas skvostne poznanky, ked nemas ani na zalohu, aby si si ten kabel pozical a vyskusal ?
No naco, povedz ? Liecis si komplex ? Dtto ten LAN kabel....
kychtax

Re: Shunyata Research

Příspěvek od kychtax »

Neprehanej. :ympeace:
..Radsi ten post smazte. %-( At se dari. Cau.
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Shunyata Research

Příspěvek od fox »

Vinco píše: 13 črc 2021 19:40 Naco tu davas skvostne poznanky, ked nemas ani na zalohu, aby si si ten kabel pozical a vyskusal ?
No naco, povedz ? Liecis si komplex ? Dtto ten LAN kabel....
NO NO NO. Asi přehazuješ Eura zlatými vidlemi, aby ti ze spodu nezahnívaly. Tím se ale tady nemusíš chlubit a druhé, kteří nejsou na tom jako ty, osočovat.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Janik
Příspěvky: 1634
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Shunyata Research

Příspěvek od Janik »

fox píše: 14 črc 2021 11:50
Vinco píše: 13 črc 2021 19:40 Naco tu davas skvostne poznanky, ked nemas ani na zalohu, aby si si ten kabel pozical a vyskusal ?
No naco, povedz ? Liecis si komplex ? Dtto ten LAN kabel....
NO NO NO. Asi přehazuješ Eura zlatými vidlemi, aby ti ze spodu nezahnívaly. Tím se ale tady nemusíš chlubit a druhé, kteří nejsou na tom jako ty, osočovat.
Co akoze vinco zle napisal? Ak Kychtax nema na kabel v tomto levely preco ustipacne komentoval? Keby to bol kabel v jeho cenovej kategorii jeho reakcia by urcite nebola taka. Toto je pre mna pokrytectvo z Kychtaxovej strany. Kable v jeho cenovej kategorii funguju v momente ked to je mimo jeho vyplaty uz nie?! Treba si uprimne priznat nemam nato ok prajem ti to. Zrejme to funguje ked to tak pocujes.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Shunyata Research

Příspěvek od fox »

A ty víš, že na něj nemá? Třeba upřednostňuje jiné věci.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Shunyata Research

Příspěvek od Urbino »

Ahoj všem. Prvně do nového roku vše nejlepší, nechť nám aparáty hrají a naše ušiska si poslechem oblíbené hudby chrochtají blahem.
Před Vánocemi a během nich jsem si testoval kabely, které jsem měl v úmyslu si pořídit k zesilovači a streameru. Poznání dopadlo tak, že jsem k zesilovači pořídil Shunyatu Alphu v2 a ke streameru Shunyata Delta v2. Rozhodl jsem se až po několika denním poslechu, ty kabely k těm komponentům prostě patří. Poslech by fakt úžasný. Teď jsem moc spokojen s výsledným zvukem a dlouho, dlouho nic měnit nebudu (co se týká napájecích kabelů).

Tak ještě jednou v novém roce mnoho pohody s našimi mazlíčky.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Shunyata Research

Příspěvek od terahera »

Přeju ti Karle,aby to byly fakt už poslední :thumbup: :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Shunyata Research

Příspěvek od Urbino »

terahera píše: 02 led 2022 19:11 Přeju ti Karle,aby to byly fakt už poslední :thumbup: :lol:
Máro, v tomto případě u mne budou hodně dlouho, myslím, že tak lehce je jiný výrobce nepřekoná. Ale nikdy neříkej nikdy.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Odpovědět