Shunyata Research

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Shunyata Research

Příspěvek od terahera »

:thumbup:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Shunyata Research

Příspěvek od Urbino »

Dnes poslouchám výběrové skladby z Tidalu kapel Kenichi Tsunoda Big Band, Fraile, Musica Nuda, atd. Ten LAN kabel Shunyata Research - Alpha, tomu zvuku poskytl takovou zábavnost, jsem z něho nadšen moc. Již se těším na napájecí kabel Shunyata Research k zesilovači.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Quentin

Re: Shunyata Research

Příspěvek od Quentin »

Kenichi Tsunoda Big Band není nuda ani s dvoulinkou z Bauhausu :mrgreen:
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Shunyata Research

Příspěvek od Urbino »

Quentin píše: 10 čer 2021 13:28 Kenichi Tsunoda Big Band není nuda ani s dvoulinkou z Bauhausu :mrgreen:
To je pravda ale s tim LAN kabelem je to podstatně lepší. Je to otestováno několika posluchači.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Quentin

Re: Shunyata Research

Příspěvek od Quentin »

Urbino píše: 10 čer 2021 22:01
Quentin píše: 10 čer 2021 13:28 Kenichi Tsunoda Big Band není nuda ani s dvoulinkou z Bauhausu :mrgreen:
To je pravda ale s tim LAN kabelem je to podstatně lepší. Je to otestováno několika posluchači.
Já to myslel tak, že Kenichi Tsunoda Big Band hraje fakt parádně...s tou šňůrou z Bauhausu to byla nadsázka!
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Shunyata Research

Příspěvek od Urbino »

Quentin píše: 10 čer 2021 22:03
Urbino píše: 10 čer 2021 22:01
Quentin píše: 10 čer 2021 13:28 Kenichi Tsunoda Big Band není nuda ani s dvoulinkou z Bauhausu :mrgreen:
To je pravda ale s tim LAN kabelem je to podstatně lepší. Je to otestováno několika posluchači.
Já to myslel tak, že Kenichi Tsunoda Big Band hraje fakt parádně...s tou šňůrou z Bauhausu to byla nadsázka!


Ten band je vynikající a jejich desky nahrany super to máš 100% pravdu :clap: :clap: :thumbup: :thumbup:
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: Shunyata Research

Příspěvek od Vinco »

Urbino píše: 10 čer 2021 12:19 Dnes poslouchám výběrové skladby z Tidalu kapel Kenichi Tsunoda Big Band, Fraile, Musica Nuda, atd. Ten LAN kabel Shunyata Research - Alpha, tomu zvuku poskytl takovou zábavnost, jsem z něho nadšen moc. Již se těším na napájecí kabel Shunyata Research k zesilovači.
Ktoryze to je ? Ten od Shunyata ?
Lebo ich he pozehnane, v roznych cenach....
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Shunyata Research

Příspěvek od Urbino »

Vinco píše: 10 čer 2021 22:32
Urbino píše: 10 čer 2021 12:19 Dnes poslouchám výběrové skladby z Tidalu kapel Kenichi Tsunoda Big Band, Fraile, Musica Nuda, atd. Ten LAN kabel Shunyata Research - Alpha, tomu zvuku poskytl takovou zábavnost, jsem z něho nadšen moc. Již se těším na napájecí kabel Shunyata Research k zesilovači.
Ktoryze to je ? Ten od Shunyata ?
Lebo ich he pozehnane, v roznych cenach....
Ahoj jedná se o LAN kabel Shunyata Research - Alpha.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Shunyata Research

Příspěvek od Urbino »

Urbino píše: 11 čer 2021 06:54
Vinco píše: 10 čer 2021 22:32
Urbino píše: 10 čer 2021 12:19 Dnes poslouchám výběrové skladby z Tidalu kapel Kenichi Tsunoda Big Band, Fraile, Musica Nuda, atd. Ten LAN kabel Shunyata Research - Alpha, tomu zvuku poskytl takovou zábavnost, jsem z něho nadšen moc. Již se těším na napájecí kabel Shunyata Research k zesilovači.
Ktoryze to je ? Ten od Shunyata ?
Lebo ich he pozehnane, v roznych cenach....
Ahoj jedná se o LAN kabel Shunyata Research - Alpha.
ALPHA-Ethernet.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Shunyata Research

Příspěvek od Urbino »

V pondělí jsem k mému zesilovači Copland CTA 408 připojil napájecí kabel Shunyata Research Sigma v2 XC. Výsledný zvuk mé aparatury mne úplně ohromil. Tak jsem ji ještě neslyšel hrát. Detaily (mnoho detilů, nádherné středy, basy, prostor do všech stran.. Poslouchaná muzika Kenichi Tsunoda Big Band ( :thumbup: ), Brian Bromberg,Harry Belafonte a jeho deska sings the Blues, Fragile- Inside of Me, Chantal Chamberland, Musica Nuda, Gianluigi Trovesi, a to bych mohl pokračovat dále ještě několik řádků, byla nesmírně zábavná, od které jsem se nemohl odpoutat.
Za mne ten kabel je fantastický. Má někdo zkušenosti s tímto kabelem??
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Shunyata Research

Příspěvek od zappa »

Urbino píše: 01 črc 2021 07:48 V pondělí jsem k mému zesilovači Copland CTA 408 připojil napájecí kabel Shunyata Research Sigma v2 XC. Výsledný zvuk mé aparatury mne úplně ohromil. Tak jsem ji ještě neslyšel hrát. Detaily (mnoho detilů, nádherné středy, basy, prostor do všech stran.. Poslouchaná muzika Kenichi Tsunoda Big Band ( :thumbup: ), Brian Bromberg,Harry Belafonte a jeho deska sings the Blues, Fragile- Inside of Me, Chantal Chamberland, Musica Nuda, Gianluigi Trovesi, a to bych mohl pokračovat dále ještě několik řádků, byla nesmírně zábavná, od které jsem se nemohl odpoutat.
Za mne ten kabel je fantastický. Má někdo zkušenosti s tímto kabelem??
jaká je cenovka?
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
bali858

Re: Shunyata Research

Příspěvek od bali858 »

Stojí jen 95.000, takže lidovka.
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Shunyata Research

Příspěvek od Urbino »

zappa píše: 01 črc 2021 12:35
Urbino píše: 01 črc 2021 07:48 V pondělí jsem k mému zesilovači Copland CTA 408 připojil napájecí kabel Shunyata Research Sigma v2 XC. Výsledný zvuk mé aparatury mne úplně ohromil. Tak jsem ji ještě neslyšel hrát. Detaily (mnoho detilů, nádherné středy, basy, prostor do všech stran.. Poslouchaná muzika Kenichi Tsunoda Big Band ( :thumbup: ), Brian Bromberg,Harry Belafonte a jeho deska sings the Blues, Fragile- Inside of Me, Chantal Chamberland, Musica Nuda, Gianluigi Trovesi, a to bych mohl pokračovat dále ještě několik řádků, byla nesmírně zábavná, od které jsem se nemohl odpoutat.
Za mne ten kabel je fantastický. Má někdo zkušenosti s tímto kabelem??
jaká je cenovka?
Ahoj cenovka výše uvedeneho kabelu = 94 990 Kč (1,75 m).
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Shunyata Research

Příspěvek od Urbino »

bali858 píše: 01 črc 2021 12:56 Stojí jen 95.000, takže lidovka.
Lidova cena to neni. Ale co umi je fakt super. Tedy aspoň z mé osobni zkušenosti.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Vinco
Příspěvky: 1144
Registrován: 03 úno 2019 18:15

Re: Shunyata Research

Příspěvek od Vinco »

Ja mam k phono predzosilovacu Sigma V2 NR a mozem dojmy potvrdit !
Zazitok, ktory ten kabel je schopny sprostredkovat, bohate vynahradi vsetky nan vynalozene prostriedky.
S tou novou seriou to veru Shunyate vyslo.
Pecuch
Příspěvky: 145
Registrován: 09 zář 2012 17:00
Bydliště: Olomouc

Re: Shunyata Research

Příspěvek od Pecuch »

:thumbup:
bali858

Re: Shunyata Research

Příspěvek od bali858 »

94 990 jo to už je lepší cena, asi koupím dva. Jejich nízké modely jsou také výborné, ja to sice neslyším, ale...
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Shunyata Research

Příspěvek od terahera »

bali858 píše: 01 črc 2021 21:08 94 990 jo to už je lepší cena, asi koupím dva. Jejich nízké modely jsou také výborné, ja to sice neslyším, ale...
Tak pokud to neslyšíš,tak proč to zde řešíš :roll: Vlastně proč vůbec máš potřebu se k něčemu takovému vyjadřovat v tomto vlákně,zkušenost žádná,jestli ano,tak nic neslyšíš,takže nechápu proč :-?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
bali858

Re: Shunyata Research

Příspěvek od bali858 »

Kde nic není ani smrt nebere.
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Shunyata Research

Příspěvek od Urbino »

bali858 píše: 02 črc 2021 02:06 Kde nic není ani smrt nebere.
Zkus to a uvidíš. Nicméně máš pravdu, že i Delta a Alpha jsou kabely velmi zajímavé.
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Shunyata Research

Příspěvek od zappa »

Urbino píše: 01 črc 2021 13:04
zappa píše: 01 črc 2021 12:35
Urbino píše: 01 črc 2021 07:48 V pondělí jsem k mému zesilovači Copland CTA 408 připojil napájecí kabel Shunyata Research Sigma v2 XC. Výsledný zvuk mé aparatury mne úplně ohromil. Tak jsem ji ještě neslyšel hrát. Detaily (mnoho detilů, nádherné středy, basy, prostor do všech stran.. Poslouchaná muzika Kenichi Tsunoda Big Band ( :thumbup: ), Brian Bromberg,Harry Belafonte a jeho deska sings the Blues, Fragile- Inside of Me, Chantal Chamberland, Musica Nuda, Gianluigi Trovesi, a to bych mohl pokračovat dále ještě několik řádků, byla nesmírně zábavná, od které jsem se nemohl odpoutat.
Za mne ten kabel je fantastický. Má někdo zkušenosti s tímto kabelem??
jaká je cenovka?
Ahoj cenovka výše uvedeneho kabelu = 94 990 Kč (1,75 m).
děkuji
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
bali858

Re: Shunyata Research

Příspěvek od bali858 »

Urbino píše: 02 črc 2021 07:02
bali858 píše: 02 črc 2021 02:06 Kde nic není ani smrt nebere.
Zkus to a uvidíš. Nicméně máš pravdu, že i Delta a Alpha jsou kabely velmi zajímavé.
Vyzkoušeno je povicero zázraků co se tu prezentuje. Pro me je to ztráta času. Ale na druhou stranu, alespoň vim kolik procent textu fóra tvoří pouze psychoakustiku. Nebo u me nic nefunguje, jo asi to bude tim.

Někdo chtěl znát cenu, tak jsem mu ji napsal, alespoň to co jsem napsal byla pravda, narozdil od ostatních textu zde, a jinde psaných. Ale to je muj názor.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Shunyata Research

Příspěvek od terahera »

Tak je třeba k někomu zajet a zjistit,jestli to jinde funguje,takhle jen ze zkušenosti u sebe bych hned netvořil směrodatný názor,že u mně to nefunguje,takže tím pádem všichni lžou :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
bali858

Re: Shunyata Research

Příspěvek od bali858 »

Každý si chce zlepšit zvuk svoji sestavy, ne te sousedove.
Urbino
Příspěvky: 657
Registrován: 09 říj 2016 11:28
Bydliště: Ostrava

Re: Shunyata Research

Příspěvek od Urbino »

bali858 píše: 08 črc 2021 20:07 Každý si chce zlepšit zvuk svoji sestavy, ne te sousedove.
Na čem prosím hraješ? Jaký zesík, bedny, atd?
Sonus Faber Olympica I, Meitner MA3, Copland CTA 408, Acrolink, Tellurium Q, Shunyata Research
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Shunyata Research

Příspěvek od terahera »

bali858 píše: 08 črc 2021 20:07 Každý si chce zlepšit zvuk svoji sestavy, ne te sousedove.
To ano samozřejmě,ale dělat lháře z ostatních,jen proto,že u tebe něco nefunguje a u jiného ano......
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Shunyata Research

Příspěvek od terahera »

To je vlastně stejný princip,jako kdybych řekl,že Virtuosy u mně nehrají dobře,takže všichni,kteří píší,že u nich ano,jsou lháři :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
bali858

Re: Shunyata Research

Příspěvek od bali858 »

Málo kdo dokáže psychoakustice vzdorovat. Protože každý si přeje za své vynaložené peníze patřičné zlepšení.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Shunyata Research

Příspěvek od terahera »

Ano,to je další stránka věci,proto vždy je dobré zkusit u sebe a i u nejbližších v hifi :cool: Ale faktem je,že psychoakustika je ludra,otázka však je,jestli je to až takový problém,protože pokud je konkrétní posluchač,i když pod vlivem psychoakustiky,spokojen,tak,tak je to špatně? :-?
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Shunyata Research

Příspěvek od valderon »

bali858 píše: 08 črc 2021 21:05 Málo kdo dokáže psychoakustice vzdorovat. Protože každý si přeje za své vynaložené peníze patřičné zlepšení.
Proč tedy tady mezi námi "psycho akustiky" zůstáváš? Máš mraky jiných fór, kde budeš mezi svými. :-?
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Shunyata Research

Příspěvek od fox »

Soudruzi. Kdo nejde s námi, jde proti nám !!! [-x
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
YamahaMan
Příspěvky: 1045
Registrován: 22 říj 2017 20:49

Re: Shunyata Research

Příspěvek od YamahaMan »

bali858 píše: 08 črc 2021 21:05 Málo kdo dokáže psychoakustice vzdorovat. Protože každý si přeje za své vynaložené peníze patřičné zlepšení.
Na to je jednoduchý recept.
Pri každom upgrade alebo keď máš niečo na skúšku do reťazca zavolaj nezainteresovaných, ktorí o tom nemajú ani šajnu.
Mám nie jednu skúsenosť, že sa spontánne vyjadria a nehľadajú tam to, čo hľadáš ty alebo my...
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Shunyata Research

Příspěvek od valderon »

fox píše: 09 črc 2021 06:32 Kdo nejde s námi, jde proti nám !!! [-x
Promiň, ale o tomto to přeci vůbec není.!
Pokud přijdu mezi lidi, kteří něco probírají se zájmem a začnu tvrdit, že je ten jejich zájem hloupost, tak mě pošlou do háje v tom lepším případě. Nebo dostanu zrovna po tlamě.
Jsme na fóru o hifi. Kabely k tomu patří. Tady si někdo předává zkušenost, baví se o ní. Potom někdo přijde a jediná informace je, že je to psychoakustika. A to nemluvím o tom, že tací už rozvrtali několik for, z kterých poté odešli právě ti, kteří si předávali svoje reálné zkušenosti. Nikdo nemá potřebu sdílet zkušenost, aby byl potom za hlupáka . Toto je fajn fórum, kde to ještě funguje. A myslím si, že je to dobře. Za ty roky se zde vyselektovali hifisti, co mají zkušenosti a mají co říct. Pokud odejdou i odtud, bude to jen další v řadě "slovanet".
Je mi ale předem jasný, že to pochopí jen ten, kdo bude chtít.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Shunyata Research

Příspěvek od terahera »

fox píše: 09 črc 2021 06:32 Soudruzi. Kdo nejde s námi, jde proti nám !!! [-x
Ale o tom to fakt není,nikdo po nikom nechce,že buď musí souhlasit s ostatními,nebo držet hubu.Ale vyjadření,já to u sebe neslyším,takže jste všichni,co to slyšíte lháři [-x
Vím,že co u jednoho funguje,u druhého nemusí a to z různých důvodů :cool:
Já třeba měl možnost Shunyata napájecí u sebe slyšet a nesedl mi,šlo to hodně do basů a překrývalo ostatní pásma,to ovšem neznamená,že teď budu všude psát,že je to špatný kabel :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1692
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Shunyata Research

Příspěvek od fox »

Se všemi kabely mám podobné zkušenosti jako ostatní. Jen se mi moc nelíbila předchozí poznámka. Každý má nárok na svůj názor. Nemusíme se všichni jenom poplácavat po ramenou.
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
tujatuja
Příspěvky: 459
Registrován: 17 srp 2011 23:40

Re: Shunyata Research

Příspěvek od tujatuja »

fox píše: 09 črc 2021 07:42 Se všemi kabely mám podobné zkušenosti jako ostatní. Jen se mi moc nelíbila předchozí poznámka. Každý má nárok na svůj názor. Nemusíme se všichni jenom poplácavat po ramenou.
👍👍👍
bali858

Re: Shunyata Research

Příspěvek od bali858 »

Osobně bych nechtěl žít v bludu s tím že si budu něco nalhávat. S fanatiky (čehokoliv) nemá smysl se hádat. Po 20 ti letech vyhazování peněz za kabely do kanálu mám docela jasno v tom co smysl ma, a co je pouze honění ega. Hlavně si dát vse do popisu na cem hrajete :)

Tak ať vam to hraje, jak se tu tak rádo ironicky píše

Neberte se tu až tak moc vážně.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Shunyata Research

Příspěvek od Mark Levinson »

bali858 píše: 11 črc 2021 19:04 Osobně bych nechtěl žít v bludu s tím že si budu něco nalhávat. S fanatiky (čehokoliv) nemá smysl se hádat. Po 20 ti letech vyhazování peněz za kabely do kanálu mám docela jasno v tom co smysl ma, a co je pouze honění ega. Hlavně si dát vse do popisu na cem hrajete :)

Tak ať vam to hraje, jak se tu tak rádo ironicky píše

Neberte se tu až tak moc vážně.
Mílý Bali,
on ten podpis slouží i k tomu, aby člověk věděl s kým má tu čest. Samozřejmě není nutnost mít v podpisu své komponenty za to je slušnost se představit než začneš moralizovat. Na představení je možné založit i samostatné vlákno, ale většina jízlivých "odborníků" raději útočí ze skrytu anonymity. Ono se totiž leckdy zjistí, že to potom do sebe pěkně zapadá.
P.S. pokud Ti tu připadáme jako fanatici a honiči ega, tak nevidím důvod, aby jsi tady s námi setrvával.
Mark Levinson
valderon
Příspěvky: 775
Registrován: 18 bře 2014 19:11

Re: Shunyata Research

Příspěvek od valderon »

Mark Levinson píše: 12 črc 2021 09:51
bali858 píše: 11 črc 2021 19:04 Osobně bych nechtěl žít v bludu s tím že si budu něco nalhávat. S fanatiky (čehokoliv) nemá smysl se hádat. Po 20 ti letech vyhazování peněz za kabely do kanálu mám docela jasno v tom co smysl ma, a co je pouze honění ega. Hlavně si dát vse do popisu na cem hrajete :)

Tak ať vam to hraje, jak se tu tak rádo ironicky píše

Neberte se tu až tak moc vážně.
Mílý Bali,
on ten podpis slouží i k tomu, aby člověk věděl s kým má tu čest. Samozřejmě není nutnost mít v podpisu své komponenty za to je slušnost se představit než začneš moralizovat. Na představení je možné založit i samostatné vlákno, ale většina jízlivých "odborníků" raději útočí ze skrytu anonymity. Ono se totiž leckdy zjistí, že to potom do sebe pěkně zapadá.
P.S. pokud Ti tu připadáme jako fanatici a honiči ega, tak nevidím důvod, aby jsi tady s námi setrvával.
Budu se opakovat, ale souhlasím. Přesně jsi rozvedl, co jsem napsal v jedné větě, která se některým nelíbila. Ještě bych podotkl, že bali858 je osoba, která v minulosti dostala nejen tady na tomto fóru Ban. A tuším ne jen jednou. Má tady už více nicku, čímž mimochodem porušuje pravidla. Je to trol, který jen prudí, a když dostane po čase Ban, udělá nový Nick a jede nanovo. Proto jsem to napsal. A klidně se mnou můžou někteří opět nesouhlasit.
bali858

Re: Shunyata Research

Příspěvek od bali858 »

Urbino píše: 08 črc 2021 20:21
bali858 píše: 08 črc 2021 20:07 Každý si chce zlepšit zvuk svoji sestavy, ne te sousedove.
Na čem prosím hraješ? Jaký zesík, bedny, atd?
Strašnej šrot, kabely měním jak blázen, a stále to hraje stejně, z toho by se jeden zbláznil, a to se taky stalo... V podstatě je úplně jedno kolik kablík stojí. Tákže kabely už vybírám pouze podle designu.

(být pozornější tak víš na čem hraju)
Odpovědět