Audio Video Show Praha 2022

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
pepO77
Příspěvky: 376
Registrován: 12 srp 2020 09:17

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od pepO77 »

Co sa tyka zvuku, za mna Rockport plus Vitus. Ostatne, hmm, ma dostatocne nezdrzali. Nemam s cim porovnavat miestnosti vsak boli velmi velmi rozne. Tykon nemal strop, hotelove izby niektore az prilis male. Skoda, ze sa diskusie neviedli vonku na chodbe, miesta bolo.
Analog Oracle SME Hana SimAudio Digi SOtM Lumin MolaMola Amp T+A Repro VSA Drat Nordost,CrystalConnect,Haabst,SOtM
Ine GMG Nordost,Townshend,StillPoints,IsoAcoustics,NeoHigh Akustika ArtNovition,SynergisticResearch Praca Kef iFi,Meze IsoTek
Janik
Příspěvky: 1636
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od Janik »

koudy42 píše: 03 čer 2022 16:08 German physicks + Moon :thumbup:. Az na velky comeback elektronkove a analogove "mody" velmi chude, asi Fiala utahuje opasky i na poli audia :ymsick:.

Omlouvam se za nekvalitu foceni mobilem, pro Janika ;)
Obrázek
Dikes :thumbup:
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od terahera »

Za mě hvězda výstavy(nebo šílenec :-? ) jednoznačně Sroll :lol:

Obrázek

A radost museli mít všichni vinylisti,hexmat měli i na záchodcích :thumbup:

Obrázek
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Janik
Příspěvky: 1636
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od Janik »

terahera píše: 03 čer 2022 18:55 Za mě hvězda výstavy(nebo šílenec :-? ) jednoznačně Sroll :lol:

Obrázek

A radost museli mít všichni vinylisti,hexmat měli i na záchodcích :thumbup:

Obrázek
Ten zvukovod je mi povedomi :cool:
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
pepO77
Příspěvky: 376
Registrován: 12 srp 2020 09:17

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od pepO77 »

Zase mi nieco uniklo. Hexmat som teda nenasiel.
Analog Oracle SME Hana SimAudio Digi SOtM Lumin MolaMola Amp T+A Repro VSA Drat Nordost,CrystalConnect,Haabst,SOtM
Ine GMG Nordost,Townshend,StillPoints,IsoAcoustics,NeoHigh Akustika ArtNovition,SynergisticResearch Praca Kef iFi,Meze IsoTek
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od dvader »

Ono se to špatně hodnotí…
Každá místnost jiná, akustika ne moc ideální jak hodnotit objektivně repro, když má každá sestava jinou elektroniku?

Já to vzal na pohodu, koukal na design a poslouchal, ce mě bude hrát pocitově příjemně, kultivovaně a neagresivně.

Zaujal mě pozitivně Elfton, Martin Logany (mě prostě ty elektrostaty zvukově sedí) a ty nové Xaviany nehrály vůbec špatně!

A díky blízkosti B&W a Sonus Faber se mi znovu oživilo jejich porovnání, když jsem vybíral svá repro. Tenkrát to sice byly mnohem nižší modely, ale bylo to stejné - B&W plné živnosti a dynamiky, Sonus plochý a nudný…

Každopádně super, že už mohla výstava proběhnout!
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od dvader »

Dost těch sestav bylo na mě zvukově hodně agresivních…
koudy42

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od koudy42 »

Jjj Sroll se toho nebal, velky fucken na vsechno, antireklamu taky reklama :thumbup:.
koudy42

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od koudy42 »

dvader píše: 03 čer 2022 20:17 Ono se to špatně hodnotí…
Každá místnost jiná, akustika ne moc ideální jak hodnotit objektivně repro, když má každá sestava jinou elektroniku?

Já to vzal na pohodu, koukal na design a poslouchal, ce mě bude hrát pocitově příjemně, kultivovaně a neagresivně.

Zaujal mě pozitivně Elfton, Martin Logany (mě prostě ty elektrostaty zvukově sedí) a ty nové Xaviany nehrály vůbec špatně!

A díky blízkosti B&W a Sonus Faber se mi znovu oživilo jejich porovnání, když jsem vybíral svá repro. Tenkrát to sice byly mnohem nižší modely, ale bylo to stejné - B&W plné živnosti a dynamiky, Sonus plochý a nudný…

Každopádně super, že už mohla výstava proběhnout!
Pekna ukazka toho, jak mame kazdy jine usi Nebo opet hrali stridave uplne nesmysly typu drnkani na jeden nastroj. Mc se Sonus dobre, ale BeWe neposlouchatelne susteni, slyseli jsme to presne naopak. Ale za me BeWe nikdy poradne nehraly :shh:.
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od dvader »

Když jsem tam byl já, tak na B&W hráli nějaký dynamický alá rock, který neznám. Na Sonusech to bylo něco hodně plného (opět jsem neznal) a dost se to slévalo. Což může bylo i nevhodnou místností.
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od dvader »

A z malých sestav se mi líbilo, jak hrála ta s Fischer&Fischer klein.
lubos
Příspěvky: 297
Registrován: 27 čer 2011 22:47

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od lubos »

terahera píše: 03 čer 2022 18:55 Za mě hvězda výstavy(nebo šílenec :-? ) jednoznačně Sroll :lol:
Nekonvenčná bedňa :crazy: a ako teda hrala ?
koudy42

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od koudy42 »

:thumbup:. Bohuzel, nekteri tam pousteli uplne sr*kdy, coz udelalo take hodne. Akustika nebyla nikde idealni, alese nekteri se s tim popasovali dobre nebo dokazali, ze to hraje i v horsich podminkach. Pristi rok Varsava misto AVS :ympeace:.
daliborr
Příspěvky: 230
Registrován: 27 črc 2012 20:18

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od daliborr »

Tak , výstava mě hoooodně zklamala. Ty tuny hliníku a železa, kdo to potřebuje doma ?Jsou fakt lidi kdo si to vezmou domů ? Sonus Faber hrály výborně, Sroll- ostuda ,hrůza a nehorázná prasárna. Toto snad není ani možné. =)) Hodně sestav bylo agresivních. German physicks jednoznačně nejlepší zvuk. A prezentace proti ostatním o 100%. Pán vysvětlil a pouštěl hudbu různých žánrů. Amarock studio , opravdu za ty hrozný prachy za aparát, musím poslouchat drnkání kytary jak z nerez hrnce? Proč pořád každý vystavovatel ,pouští nějaké huhlání a drnkání a bouchání. To snad někdo doma poslouchá? Pokud ano ,tak se omlouvám. ^:)^
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od terahera »

Výborný streamer,dle mě nejlepší,co jsem během výstavy viděl a slyšel :thumbup:


Obrázek
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od Mark Levinson »

pepO77 píše: 03 čer 2022 14:39 Asi som stretnutie v Lobby baru premeskal, a zaroven bar je zatvoreny … tak nabuduce
Setkání bylo krátké, ale příjemné, děkuji všem.
Viděl jsem po létech známé tváře, což mne potěšilo. Dosadil jsem si tváře k některým nickum (tímto zdravím Ivana), pohoda u kávičky či pivka. Bylo nás tam asi 15
.
570AC6F1-25CA-4D50-A200-5AC5554CA532.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Pytell
Příspěvky: 831
Registrován: 02 led 2011 09:18
Bydliště: Praha

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od Pytell »

Také jsem včera zavítal, potkal asi 50 známých tváří s některými pokecal, po obědě příjemný pokec v baru.

Dle mého lepší prostory proti minulým ročníkům, hlavně v Sazka Aréně.

Líbil se mi zvuk u Amarock studia, Dream audio, Diok a letos i Xavian.

Co se týče potěchy pro oči , tak sestava Vintage REVOX.

Odcházel jsem asi kolem 16. hodiny a bylo poloprázdno.
pepO77
Příspěvky: 376
Registrován: 12 srp 2020 09:17

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od pepO77 »

Mark Levinson píše: 04 čer 2022 07:46
pepO77 píše: 03 čer 2022 14:39 Asi som stretnutie v Lobby baru premeskal, a zaroven bar je zatvoreny … tak nabuduce
Setkání bylo krátké, ale příjemné, děkuji všem.
Viděl jsem po létech známé tváře, což mne potěšilo. Dosadil jsem si tváře k některým nickum (tímto zdravím Ivana), pohoda u kávičky či pivka. Bylo nás tam asi 15
.
570AC6F1-25CA-4D50-A200-5AC5554CA532.jpeg
Tak to je mi luto, ze som to premeskal
Analog Oracle SME Hana SimAudio Digi SOtM Lumin MolaMola Amp T+A Repro VSA Drat Nordost,CrystalConnect,Haabst,SOtM
Ine GMG Nordost,Townshend,StillPoints,IsoAcoustics,NeoHigh Akustika ArtNovition,SynergisticResearch Praca Kef iFi,Meze IsoTek
pepO77
Příspěvky: 376
Registrován: 12 srp 2020 09:17

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od pepO77 »

Este l zvuku. Paradoxne, to co sa mi pacilo (resp. Som ostal dlhsie pocuvat) v Mnichove, tak v Prahe nie. Estelon. V Mnichove som si posedel a pocuval, v Prahe (asi koli miestnosti, a neustale rozpravanie) ma to nezaujalo. B&W a Chord v Mnichove mile prekvapenie, ze som to aj pocuval, B&W a Classe v Prahe, hmm, nebolo to ono. To mal len utvrdilo, ze komponenty je treba skusat doma. Zvuk na vystave nie je finalny zvuk, avsak vystavovatelia by mali nalakat aspon zajst do studia alebo dohodnut zapozicku.

Nove Xaviany - velmi prijemne. Na tak male stplceky, velmi dobry pocin.

Rozmyslal som nad spolocnostami, ktore predstavuju “doplnky”. Maju to este tahsie ako sa prezentovat a odlisit od inych. Mali by mat asi dve zostavy, na A a B porovnanie. Jedna zostava neukaze vyhody riesenia.

Mam vsak jedno pozitivum - nasiel som platnu , ktoru som dlho dlho hladal, uz som to chcel vzdat a kupit CD. Nasiel som dokonca prve vydanie (mam rad taketo nahody) :) takze nebol to premarneny cas.
Analog Oracle SME Hana SimAudio Digi SOtM Lumin MolaMola Amp T+A Repro VSA Drat Nordost,CrystalConnect,Haabst,SOtM
Ine GMG Nordost,Townshend,StillPoints,IsoAcoustics,NeoHigh Akustika ArtNovition,SynergisticResearch Praca Kef iFi,Meze IsoTek
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od zappa »

Oslovily mne Cube audio, Elfton velice překvapil, hrálo mu to opravdu skvěle, Oudes taky celkem dobrý, příjemná presentace v Mareka audio, kde Emanuel Ranný s velkou gracií představoval hrané vinyly......z těch drahých systému měl potenciál monstrum Gryphon/Vivid, jen ty Ansuz kabely tomu prostě nesedí, ale prý v brzké době začne prodávat Jormy, když už má v porfoliu Martens, to je dobrá zpráva.... Dream audio zklamal s Bayz audio, obrovský zvuk ano, ale prostor nula, a tlačilo to neustále bas, i když tam nebyl basový nástroj, na první dobrou opravdu monstrózní zvuk, možná akustika nebo technologický nedostatek rourových repro? po přepnutí na YG už kultivovaný bas, dobrá prezentace......Martin Logan velmi pěkný zvuk.....chtělo by to jěště jeden den, tohle hodnocení je jen prvotní dojem z rychlých zastávek z některých prezentací
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od terahera »

Tak za mě nejlepší zvuk Amarock studio,super byly i nové Xavian,milé překvapení u Dioka(hrálo to perfektně),Harberth,Elfton,pak se mně moc líbilo u Thrill audio.Naopak zklamání u RD Acoustic,Canor(asi špatná volba s MBL),nové repro AQ Acoustic a samozřejmě ta šílenost Sroll.Jinak prostory dobré,super pokec se spoustou známých,akce za mě dobrá,i když vystavovatelé to letos dost ojeb..i.Třeba u Xavian jen dvoje bedny,PJ bez novinek ...Hodně prezentací bylo na lampách a s gramcem,což mě také moc potěšilo
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od Dasta »

IMG-20220602-WA0008.jpg
Urbino byl první s kterým jsme se potkali hned po příjezdu ve čtvrtek večer do hotelu,kde byla výstava a byli jsme tam ubytováni.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od Dasta »

Jinak výstava byla pěkná, mně se nejvíce libily nové Xavian,Brinkman a Diok.
Zklamaly mně Estelony a expozice Sroll.
Setkání se spoustou kamarádů, krásně prožité tři dny.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od terahera »

Ještě mě dost překvapili malé regálovky s314 Omicron,zvuk jak z velké bedny :thumbup:
Obrázek
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Yiakubou
Příspěvky: 107
Registrován: 12 črc 2020 22:17

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od Yiakubou »

Zvuk jak z velke bedny bych nerekl - basy tam byly prekvapive, ale takove subwooferove. Chybela jim ta mohutnost, sila a prokreslenost. Asi proto tam pak pridali vzkaz lidem, ze subwoofer tam nikde neni, ze se ani nemusi ptat :-) Ale tyhle opravdu hrali velmi dobre a asi jediny opravdu prekvapujici zvuk vystavy pro me. Ja jsem ale rozmazleny svoji akustikou, takze jsem ani zadne prekvapeni necekal.

Sestavy za miliony komentovat nebudu, protoze to se ani kvuli ty akustice neda a ani nemam ambice, uz vubec ne motivaci takovou sestavu mit. Jsem presvedceny, ze se zvuku na teto urovni da dosahnout za mnohem min. Snad jen ze alespon Dreamaudio a Marekaudio pro me jako jedini dobre zvladnutou prezentaci. Nechapu jiste vystavovatele, ze se aspon trochu vic nesnazi - napr. jsem byl v jedne poslechovce, myslim ze tam byly nejake vetsi Elac sloupy. Byl jsem tam sam, sednu si presne pred repro abych si to poslechnul, mistnost velka jako krava a vystavovatel s nekym druhym si stoupnou vedle me a zacnou si povidat...

Co me alespon trochu zaujalo (kdyz jsem se pokusil odprostit od akustiky) - Fyne audio F502sp, Fischer & Fischer, Heeskoff, Elfton a RIHA - u RIHA jsem ale velmi subjektivni, vystavovane Mega V2 Custom mam sam doma jako prvni a stale zatim jediny majitel - i tak je to pro me stale vitez co se tyce pomeru cena/vykon. smele se vyrovnaji vlajkovym repro slovutnych znacek cca do milionu.

Naopak zklamani:
- Xavian - pro me stale stejny Xavianovy zvuk - pro nekoho 'prijemny', pro me pod dekou a nerealisticky
- Nadral - pousteli to hodne potichu a zvukove dost nuda, nebylo to spatne, ale nic, kvuli cemu bych si to mel pamatovat, cekal jsem vic
- RDAcoustic - na to, ze tam meli vsude svoje difuzory a meli by tedy mit akustickou vyhodu oproti ostatnim, tak nic moc. Ty jejich horny se asi hodi jen na velmi uzkou skalu zanru, zvuk je cely hodne ve stredu, vyssi stredy vylozene neprijemne, vysky ale velmi dobre. Basy nevim, protoze tam pousteli furt samy brnkani, nebo vokaly

Jinak to ale bylo prijemne odpoledne a jsem rad, ze takova akce probehla. O D. Brezinovi a jeho recenzich at si kazdy mysli co chce, ale pro hifi v CR i SK dela hodne, bez nej by u nas nejspis zadna takova akce nebyla a za to mu patri respekt a dik.
Naposledy upravil(a) Yiakubou dne 04 čer 2022 18:42, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 492
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od Tony »

…ale batôžkári opäť nesklamali🙂
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od dvader »

Že by byli už na cestě do Varů? =))
Yiakubou
Příspěvky: 107
Registrován: 12 črc 2020 22:17

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od Yiakubou »

Kazdopadne letos bylo min smradochu a prdicu.
Dasta
Příspěvky: 1449
Registrován: 25 zář 2016 15:08

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od Dasta »

Prosím vás, já sice batůžek nepoužívám,ale není mi jasné,co proti nim máte.
On vas nějaký praštil batohem přes hubu?
Yakubu,
ber to tak, že třeba také někomu nemusíš vonět, některé věci by se myslím si nemusely komentovat.Je to přízemní a na úrovni těch prdičů,jak o nich píšeš.
Technics SL1210/SME3009,Ortofon A95, Jo No8,Yosegi, Pro-ject phono RS,Step Up trafo Ortofon Verto , Brassany, Vincent/Casea Lynx MK2, Xavian Carisma, Noble Audio Sunrise,
Furutech, VdH 501silver, Sroll, Mondiale2
kychtax

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od kychtax »

Bylo to moc prima. Snad se tradice obnovila a v r.2023 opet vystava bude v tomto rozsahu. :thumbup: Byl jsem oba dny.
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od terahera »

Jj,nové prostory byly super,já byl s balkánskou klikou od čtvrtka do soboty,i nocleh slušný a finančně výhodný i pro balkánce,výhodou bylo i blízkost ke vchodu na výstavu :smile:

Obrázek
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
kychtax

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od kychtax »

A jeste jsi mel rano prvni vstupenku. :razz: :lol:
koudy42

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od koudy42 »

Ne kazdy je z Prahy, okoli a zustal pres noc, cilu bez batohu to neslo a pouzivani deose a vonky uz je vec osobniho vkusu s pyzma :mrgreen:.

Nejlepsi je vzdycky navrat domu a ujisteni, ze doma to hraje a nemusi to stat miliony :razz:.
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 923
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od dvader »

IDěs je seriózní? :ymdevil:
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od terahera »

dvader píše: 04 čer 2022 22:25 IDěs je seriózní? :ymdevil:
Počti ten článek a budeš mít jasno :lol:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
gabik
Příspěvky: 146
Registrován: 06 úno 2011 20:57
Bydliště: Ustí nad Labem/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od gabik »

Me se vystava libila, byl jsem naposled asi nekdy v 2008/9, tyhle prostory mi prisly lepsi a podle me byl zvuk na bazi osobnich preferenci.

Muj top byly ty polaci s314 s Omicronama, vadily mi basy, to radsi at je nehrajou vubec nebo lip a sirokopasma Cube Audio. Tyhle dva byl muj absolutni top vystavy. Jeste se mi libily Xaviany, BW a McIntosh se Sonusama. Matne si pamatuju, ze mi naposled McIntosh se Sonusama prisel nudnej. Treba jsem dostal rozum :). Uplne jina liga, nez ten integrac co jsem si byl asi pred 3 rokama poslechnout.

Ostatni me bud nezaujalo, nebo to pro moje usi hralo zkreslene. Spousta toho ani nemuzu hodnotit, protoze proste hrala "vystavni" muzika, z ktery neni vubec nic poznat. Vcetne Srolla, kdyz jsme tam zrovna byli.
ProAc Studio 140; Marantz 7001; draty Cable4you
m+m
Příspěvky: 868
Registrován: 09 zář 2019 19:28
Bydliště: Prosetin u Hlinska

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od m+m »

IMG_05062022_162117_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_162057_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_162117_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_162057_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_162117_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_162038_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_162019_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_161957_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_162019_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_161935_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_162038_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_162019_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_161827_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_161852_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_161910_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_161935_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_162019_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_161957_(1000_x_1000_px).jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kolotoč Mofi UltraDeck, přenoska Mofi ultragold MC, předzesilovač Hegel V10, středový klamp Mofi, CD Hegel P4A MK2, zesilovač Cambridge EDGE A, kabeláž Cardas,Mondiale, Repro Xavian Quarta MK2.
m+m
Příspěvky: 868
Registrován: 09 zář 2019 19:28
Bydliště: Prosetin u Hlinska

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od m+m »

IMG_05062022_161802_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_161732_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_161713_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_161655_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_161619_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_161541_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_161508_(1000_x_1000_px).jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kolotoč Mofi UltraDeck, přenoska Mofi ultragold MC, předzesilovač Hegel V10, středový klamp Mofi, CD Hegel P4A MK2, zesilovač Cambridge EDGE A, kabeláž Cardas,Mondiale, Repro Xavian Quarta MK2.
m+m
Příspěvky: 868
Registrován: 09 zář 2019 19:28
Bydliště: Prosetin u Hlinska

Re: Audio Video Show Praha 2022

Příspěvek od m+m »

IMG_05062022_161444_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_161428_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_161403_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_161344_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_161324_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_161307_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_161247_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_161202_(1000_x_1000_px).jpg
IMG_05062022_161137_(1000_x_1000_px).jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kolotoč Mofi UltraDeck, přenoska Mofi ultragold MC, předzesilovač Hegel V10, středový klamp Mofi, CD Hegel P4A MK2, zesilovač Cambridge EDGE A, kabeláž Cardas,Mondiale, Repro Xavian Quarta MK2.
Odpovědět