High end Praha 2012

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
bertram

Re: High end Praha 2012

Příspěvek od bertram »

Tiež som nepochopil s prezentácie ,pre koho je vlastne tento regenerátor napätia určený.Prezentovali , že je to prototyp a je postavený
ako maximum ,čo by vedeli vyrobiť pri rozumných rozmeroch starého TITANU.Tento nazvali ešte s nejakým prívlastkom ,ale nie som si
istý ,tak ho nemenujem.Prezentácia je prezentácia a výroba bude úplne niekde inde a výkon bude možno polovičný a pre 99% postihnutých :-BD
postačujúci.
Tobias41
Příspěvky: 31
Registrován: 30 pro 2010 21:39

Re: High end Praha 2012

Příspěvek od Tobias41 »

Predne diky za pekne fotky :thumbup: nejlepsi je ten GANG (od Mirek » čtv 15. bře 2012 0:05:24 )

McIntosh + Denon + Sroll v jedne spolecnosti - to sedi presne !!

NEJsympatictejsi expozici meli Xavy, zvuk ok, vinko a prijemna obsluha ...
p.Barletta byl vsude a k dispozici dotazum, SUPER :thumbup:
Uprimne jim fandim - jakou si buduji image, delaji pekny design a samo, ze za ty penize dobry zvuk. Vice takovych !!!
Pokud jste vypisovali jejich dotaznik - neco pro vas: haaadejte kdo vyhral na HE ty Xavy???? \:D/
________________________
PS: mate tasku KEF ? O:-)
draty a 230V
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: High end Praha 2012

Příspěvek od zappa »

Nejsympatičtější prezentace byla v Naimu,srdečné uvítání,přípitek s Metaxou a spousta hudby k prodeji,skvělý tah.Na druhém místě Diok s prezentací progrocku,jeho cd obchod s zaměřeným na progrock to potřebuje. :smile: Taky se mi líbil Luděk S.,nikomu neodmítal cd k poslechu jako v mnohých místnostech viz.Straka s Focaly, a si se nebojí jakékoliv hudby,vše hraje i díky Vividům s přehledem.Tannoy v Praze neodprezentovali vůbec,možná jenom dobře,po zkušenostech s posledních let nešli prezentéři tou správnou cestou.
McIntosh + Denon + Sroll v jedne spolecnosti - to sedi presne !!
Opět velký úspěch pro Srolla,být jako kultovní značka ve společnosti komerčních značek jako je McIntosh a Denon je opravdovým úspěchem,vždyt minimálně každému druhému se jeho prezentace líbila(viz příspěvky a hodnocení výstavy). :thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Tobias41
Příspěvky: 31
Registrován: 30 pro 2010 21:39

Re: High end Praha 2012

Příspěvek od Tobias41 »

Prezentace Naim byl urcite ok, uz jsem ale navykly na Petrovo doupe, kde je Hifistuv RAJ ^:)^ :thumbup:

Xavy v male mistnosti vycarovali fajn atmosferu, diky za to! Aaa pak jeste prisel email - jakoupak dyhu si preji ...
toz ... byly nej :D
draty a 230V
martinowsky
Příspěvky: 641
Registrován: 17 dub 2011 21:07
Bydliště: Ostrava

Re: High end Praha 2012

Příspěvek od martinowsky »

No to snad není možné!!!!!!!!!! Zas bedny vyhraje chudák co měl doma sestavu za půl mega!!!!!!!!!!!

=)) hlavně nic ve zlém, jen se bavím a štenkuruju.
CA, MFA, DYNAUDIO,PROJECT,FURUTECH,SUPRA,REL.......OSTRAVAR,BERNARD,ROHAN a jiné, hlavně hodně dobrého, nežli málo špatného.
Uživatelský avatar
MB
Příspěvky: 659
Registrován: 28 pro 2010 22:28
Bydliště: Stockholm, SWE

Re: High end Praha 2012

Příspěvek od MB »

Tento rok som bol vynimočne v nedelu a toto už nikdy nezmením....ten klud oproti sobotám je neskutočný.
Mal som možnost počut zopár zostáv zo svojou hudbou a bol som tam sám a nikto mi do toho nekecal...
Chcem podakovat Bínovi za privítanie a pustenie AT-W5000, je mi jasné ktoré sluchátka mi doma pribudnú, ale to ma moja pani už asi vystahuje.
Ja mám na Srolla fakt smolu, hral tam nejaky trance, strašne nahlas a neskutočne strašne (btw za mnou stal Hlava tak dufam, ze to nepustil on) a odišiel som po 30s.
Kuzma s ich pidimodelom potešila ale necítil som sa dobre pri pohlade na to minirepro, ale aspon je tu zastúpenie.
Nový Shan má šancu sa presadit, aj ked cena top modelu neni najnižšia. Nehralo to úplne blbo
Naim kde bol petr5 som si moc neužil, predajcovia CD/LP sa tam práve predhanali v nejakých šialených artrockových kompozíciach s biednym zvukom, ale nemal som silu im to prečkat a k petrovi som sa nepriznal :angel:
Mna potešil nárast počtu gramofónov v expozíciach (miestnostiam s notebookom/DAC som sa vyhýbal ako čert krížu aj ked v jednej sme spolu s Davidusom chvilku stravili)
B&W CDM-7NT,Sony TA-E90ES+TA-N90ES+SCD-555ES+TC-KA6ES+ST-SA5ES,Kuzma Stabi+Stogi+Denon DL-304&Ortofon QB+P-J PhonoBoxRS&PowerBoxRS,Linn Basik+Akito+Sumiko BP2,D AH-D2000+S HD800+Creek11SE
Uživatelský avatar
Petr 5-Naimstudio
Příspěvky: 466
Registrován: 24 pro 2010 14:17
Bydliště: Kopřivnice
Kontaktovat uživatele:

Re: High end Praha 2012

Příspěvek od Petr 5-Naimstudio »

Chtěl bych poděkovat touto cestou všem, kteří si udělali čas a navštívili naši expozici na výstavě ;)
Bylo mě velkým potěšením setkat se jak se svými známými, tak s novými tvářemi, kteří se přišli podívat.
Byl jsem vždycky velice štástný, když se někdo ke mně přihlásil a měl jsem tak možnost spoustu z Vás poznat i osobně.
Pokud bych měl zmínit všechny, které jsem poznal byl by to staršně dlouhý seznam.
Byla to pro mě letos premiéra, vyzkoušet si stát na druhé straně, proto mohu jen říci, že je to jako každá jiná práce spousta dřiny, ale nakonec jsem s výstavou velice spokojen, protože jsem si odnesl spoustu cenných zkušeností a setkal se tak s novými lidmi.
Někteří mě píšete do SZ že zvuk na výstavě není to, na co jste u mě zvyklí.
Ano, tak je to potřeba brát, na výstavě jsou zcela jiné podmínky, jsou prezentovány mnohdy jiné spojení značek, v tento rok to byly reprosoustavy Kudos, se kterými jsem se osobně seznámil 1 den před výstavou.(tím vůbec nechci jejich kvalitu snižovat)
Myslím si, že pokud si člověk chce udělat o daných značkách opravdu svůj názor, je potřeba navštívit studia a tam si v klidu poslechnout na svých nahrávkách, na ideální pozici a nejlépe si potom dané komponenty zapůjčit domů k vyzkoušení, aby člověk nekupoval zajíce v pytli, toto je mé krédo.

Přeji hezký den, s pozdravem Petr Svoboda Naim Studio.
Audio Solutions, Alluxity, Rockport Technologies, Métronome a Kalista, Vitus Audio , SOtM, Solid Tech, ASI, Nordost, Naim Audio, KEF, Vicoustic.
http://www.amarockstudio.cz/ http://www.sotmaudio.cz/

Mé uši věří tomu, co slyší...
Uživatelský avatar
Kokin
Příspěvky: 168
Registrován: 05 úno 2011 10:45
Bydliště: Prostějov

Re: High end Praha 2012

Příspěvek od Kokin »

Děkuji za krásné fotky i za dojmy z výstavy. Sám jsem se z časových důvodů nemohl zúčastnit, proto velice vítám fotodokumentaci i názory na expozice.

Přidávám se a souhlasím s názorem Petra5, že výstava má pouze informativní charakter, všichni přece víme, jakou roli hraje akustika, správné ustavení beden a poslechového místa. Co například dokáže posunutí beden o 20cm v obou směrech. V těchto vlivech je jednoznačný důvod, proč na výstavě komponenty nikdy nemůžou ukázat na 100% to co dovedou, protože instalace je pouze provizorní, nějak uzpůsobená danému prostoru pro potřebu prezentace, a proto nikdy ideální. To je jednoznačně hlavní příčina, proč třeba expozice některých věhlasných značek nechci říct přímo pohořely, ale nesplnily očekávání.

Proto také každému doporučuji návštěvu studií, kde člověk může experimentovat, v pohodě a hlavně nerušeně posoudit kvality různých sestav. Výstavu bych nikdy nebral jakou bernou minci, natož abych na jejím základě některé výrobky odsoudil.
Gigawatt PF-2 EVO, Mytek, ATC SIA2-150, ATC SCM40 v2, Furutech, Oyaide, Acoustic Revive, Nordost, Supra
Tobias41
Příspěvky: 31
Registrován: 30 pro 2010 21:39

Re: High end Praha 2012

Příspěvek od Tobias41 »

To martinowsky

v poho, mas v podstate pravdu.
Ale neboj, vyhra nebyly ty prezentovane sloupky :((
Regaly se budou hodit do jidelny k CA, uz tak jsem se po ruznych dival. A jaaak jsou u Xavu na me hodni! Uz jsem preobjednal barevne provedeni abych zlepsil WAF :wave:
draty a 230V
Odpovědět