Pozvánka na velký test kabelů

Diskuze o Hifi akcích (výstavy, srazy apod.)u nás i ve světě.
Odpovědět
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Pozvánka na velký test kabelů

Příspěvek od zappa »

Zítra od 12h do 16h bude u mne na Vraclavi u Vysokého Mýta probíhat velký test propojovacích kabelů Kubala Sosna- Elation, Stealth Indra, Jorma Origo a Kimber KS-1036, škoda, že tu nebude plánovaný kabel Actionote Sonata, čerstvá novinka z francouzské stáje, jedná se o jejich nejvyšší modek, také měd. Všechno jsou to opravdu špičkové kabely, bude velmi zajímavé jak si každý z nich sedne do sestavy, určitě bude zajímavé jak budou posluchači reagovat. Po testu sejdeme do pizzerie kde se posilníme než se rozejdeme. :thumbup: Pokud máte zájem, ozvěte se mi do SMS 732576216 nebo rovnou zavolejte.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4212
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Pozvánka na velký test kabelů

Příspěvek od Mark Levinson »

Michale, super nápad, jen je škoda, že jsi to vypustil na poslední chvíli. Toho bych se rád zúčastnil i s Ostravskou klikou, ale už jsem měl něco na tento víkend. Doufám, že zde dáte nějaký report :thumbup:.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Pozvánka na velký test kabelů

Příspěvek od zappa »

Mark Levinson píše: 20 úno 2022 10:55 Michale, super nápad, jen je škoda, že jsi to vypustil na poslední chvíli. Toho bych se rád zúčastnil i s Ostravskou klikou, ale už jsem měl něco na tento víkend. Doufám, že zde dáte nějaký report :thumbup:.
Tak to je škoda, bylo to výborné setkání
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Odpovědět