Externí zvukovka / USB převodník RCA/jack

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Externí zvukovka / USB převodník RCA/jack

Příspěvek od Frogyman »

Umřela mi externí zvukovka (Sound Blaster Digital Music Premium HD) a potřebuji koupit novou. Většinou používám pouze jako kulisu u práce ve spojení s ntb a aktivním repro (Audioengine5+), vyjímečně se sluchátky (AKG701). Občas odpojím a napojím na hlavní sestavu u hrátek s REW či ADJUST+. Muziku jedu z ntb přes spotify, YT atd, takže vystačím s USB vstupem a výstupy RCA & velký jack na sluchátka.

Můžete doporučit něco ověřeného, vyzkoušeného? Cenovka cca 5tis?
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Yiakubou
Příspěvky: 107
Registrován: 12 črc 2020 22:17

Re: Externí zvukovka / USB převodník RCA/jack

Příspěvek od Yiakubou »

Fiio K5 Pro. Pouzivam presne jak to planujes ty, bez problemu, spokojenost. DAC je to prumerny, za ty prachy v poradku. Sluch. zesilovac nadprumerny, resp. utahne i narocnejsi sluchatka, kdyby bylo treba. Na amazon.de za 200 EUR
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Externí zvukovka / USB převodník RCA/jack

Příspěvek od Frogyman »

JJ, to vypadá dobře. Jen mi teď dochází, že vlastně pro ADJUST+ ještě potřebuji, aby to mělo i line IN...
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Uživatelský avatar
djrix
Příspěvky: 112
Registrován: 14 dub 2020 13:42

Re: Externí zvukovka / USB převodník RCA/jack

Příspěvek od djrix »

zabiny007 píše: 14 čer 2022 16:38 Umřela mi externí zvukovka (Sound Blaster Digital Music Premium HD) a
Pokud jsi ji už nehodil do koše, měl bych o tu vadnou zájem.
Uživatelský avatar
Frogyman
Příspěvky: 3032
Registrován: 05 lis 2014 22:46
Bydliště: Balkán

Re: Externí zvukovka / USB převodník RCA/jack

Příspěvek od Frogyman »

Konec poplachu, večer jsem udělal to, co jsem měl udělat dřív - vypl a zapl ntb (jinak jedu neustále jen v režimu zapnuto nebo spánek) a ono to začalo zase vše fungovat. :clap:
Takže děkuji všem za náměty, jak veřejné, tak do SZ, ale ještě asi nějaký čas vydržím se stávající.
TT:Oracle,Garrard,Technics; TA:Glanz,Graham,FR64S,Thomas Schick; Přenosky:MySonicLab,SPU,Ortofon,Miyajima,Denon; Železo:Brinkmann,SculptureA,Consolidated,EAR,TRON,PRIMARE; Repro:Xavian; BIŽU:GMG,Furutech,AQ,Townshend,VDH,Balkan,Čajna
Odpovědět