PENDRAGON

Odpovědět
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 890
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

PENDRAGON

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Skvělá muzika - prog rock, mnoho alb má krásné obaly, do nedávna jsem je naznal.
PENDRAGON Not of this World.jpg
PENDRAGON Love Over Fear.jpg

https://www.allmusic.com/artist/pendrag ... iscography
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Uživatelský avatar
jirie
Příspěvky: 1517
Registrován: 30 pro 2010 14:49

Re: PENDRAGON

Příspěvek od jirie »

Já také s nimi začal až před 25 lety. Hlavně jejich starší alba jsou nádherná :thumbup:
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2196
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: PENDRAGON

Příspěvek od zappa »

a bohužel na Tidalu a Qobuzu skoro nic :thumbdown:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Steve
Příspěvky: 189
Registrován: 26 pro 2010 19:31
Bydliště: Kroměříž

Re: PENDRAGON

Příspěvek od Steve »

Celkem slušný progrock, ale ten zpěvák, to je velká, velká slabota :sad:.jak by ta alba Not of this world nebo The Masquerade Overture asi mohla znít s pořádným vokalistou....
Usher Dancer Mini One,Pioneer D9/Casea,Xindak XA8250+XA8800MNu,Crystal cable Reference+Standard, gramo AURA G6N+Cambridge Audio 640P,Connex audio Ultimate speaker cable, IsoTek Aquarius,Oyaide Tunami+Harmonix X-DC2+ Acoustic revive standard
Uživatelský avatar
winelover
Moderátor
Příspěvky: 446
Registrován: 28 pro 2010 12:05
Bydliště: Teplice

Re: PENDRAGON

Příspěvek od winelover »

Steve píše: 29 čer 2022 00:03 Celkem slušný progrock, ale ten zpěvák, to je velká, velká slabota :sad:.
Hmmm, tak já mám od nich skoro všechno, poslouchám je taky už drahně let, ale tenhle pocit jsem nikdy neměl. Navíc to není jen zpěvák, ale i kytarista a lídr. Každý to holt máme jinak a tak to má být. win
NAS QNAP TS-439 ProII+->Meitner MA3->Electrocompaniet AW250R->Dynaudio Confidence 20, Zappiti Reference, IsoTek Sigmas GII, Nordost Valhalla, XLO 10b AC...
Uživatelský avatar
NA-Noble Audio
Příspěvky: 890
Registrován: 23 pro 2010 22:19
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: PENDRAGON

Příspěvek od NA-Noble Audio »

Já se zpěvem také nemám problém, tímto zdravím wina do TP.
http://www.noble-audio.webnode.cz
Noble Audio Galaxys, Lindemann CD1SE, Sroll Rhythm, Noble Audio Stonehenge
Fidji99
Příspěvky: 856
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: PENDRAGON

Příspěvek od Fidji99 »

Za mna - Pendragon- dalsi zamenitelny, genericky PF/KC revival a Marillion/Genesis Tribute Band.
V prog rocku uz vsetko dolezite bolo davno povedane a vyrazne lepsie.

Nie je to ze uplne zle, len kto Pendragon nepozna, tak asi o nic zaner posuvajuce neprisiel.

@zabiny007 - presne, hlavne to je usmevne, ked to je prispevok medzi “novy mazel za milion” a “novy power kabel za pol miliona”
@koudy, no ked sa zavratnych 4.000 euro rozdeli medzi vsetkych vlastnikov prav, tak to uz je len terno.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Odpovědět