Fidji a jeho man cave

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
matus_pigy
Příspěvky: 165
Registrován: 25 pro 2019 23:22

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od matus_pigy »

Gratulujem,slusny masaker.To som zvedavy co to spravilo.
Hlavné stereo: (Auralic Aries mini + SP audio power supply -> Chord Hugo TT2 -> Ayre K5Xe -> Ayre V5Xe -> Dynaudio Contour 20i)+GIK Acoustics
Slúchadlá: Hifiman Ananda s Chordom; Apple Airpods 3th. gen.
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Fidji99 »

Pavel M. píše: 12 říj 2023 11:42 Vypadá to dost hustě. 4x18" na zadní stěně. Kolik bude subů celkem?
dostalo na 1/4 rozmeru steny
to je míněno 1/4 od bočních stěn?
Jsem upřímně zvědav na pokračování u tebe. Asi se budu v budoucnu inspirovat. :mrgreen:
Ano 1/4 od bocnych stien, idealne aj v 1/4 a 3/4 vysky. Vtedy sa pri pusteni rovnakeho signalu do 4 rovnakych menicov odstranie prve mody na sirku a na vysku. Zostane len prvy pozdlzny mod, a na to sluzia prave tie 4 zadne suby, ktore ten prvy mod aktivne absorbuju. Cize dokopy 8 subov - 4 spredu a 4 zozadu, 20.000 wattov spolu, 40.000 v spicke. Pekne do roviny 12-13hz, max hlasitost cca 130dB, cize ked hram okolo 85dB tak tam mam asi 1000x rezervu.

ALe mam za sebou 2-3 hodinky pocuvania a musim povedat, ze sa zostava zase o kus posunula, tym ako su basy este rychlejsie a cistejsie, v principe bez ziadnej rezonancie a zaroven kalibrator nastavil uplne na presno sfazovanie, tak je cela ta basova stredobasova cast este presnejsia, rychlejsia a dynamickejsia. Krasne to je pocut na muzskych hlasoch, ktore su pevne zavesene v priestore a maju 3D objem.

Taka ticha spokojnost, za tych par mesiacov: nove stereo repro, zosilovac, streamer, prekopanie akustiky, uplna zmena konceptu basovej casti a subwooferov. Na nejaku dobu mam klud a uz teda len pocuvat koncerty.

Je hotovo.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Fidji99 »

matus_pigy píše: 12 říj 2023 14:18 Gratulujem,slusny masaker.To som zvedavy co to spravilo.
Oproti tomu co si pocul, to zase o kusok dalej.

a pre tych ktroym merania nieco hovoria:

Group Delay subwooferov - nikdy v zivote som nevidel nic podobne, to je lepsie ako maju repraky na stredoch
group delay.JPG
No a este Reneissancy voci Expression - ta svetlejsia modra su nove repro.
Ampl new.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
matus_pigy
Příspěvky: 165
Registrován: 25 pro 2019 23:22

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od matus_pigy »

Tie nove hrali naozaj vyborne.Hlavne hlasy na mna spravili velky dojem.Som zvedavy hlavne ako sa vyrovnala akustika.Ved ked pojdem okolo tak ti cinknem a rad ta navstivim.Manzelka bola nadsena :)
Hlavné stereo: (Auralic Aries mini + SP audio power supply -> Chord Hugo TT2 -> Ayre K5Xe -> Ayre V5Xe -> Dynaudio Contour 20i)+GIK Acoustics
Slúchadlá: Hifiman Ananda s Chordom; Apple Airpods 3th. gen.
Ramones
Příspěvky: 590
Registrován: 11 úno 2013 08:48

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Ramones »

..."Manželka bola nadšená"....Není nad to, když si kamarádi vypomůžou :mrgreen:
matus_pigy
Příspěvky: 165
Registrován: 25 pro 2019 23:22

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od matus_pigy »

Preeesne taaaak 😀
Hlavné stereo: (Auralic Aries mini + SP audio power supply -> Chord Hugo TT2 -> Ayre K5Xe -> Ayre V5Xe -> Dynaudio Contour 20i)+GIK Acoustics
Slúchadlá: Hifiman Ananda s Chordom; Apple Airpods 3th. gen.
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Fidji99 »

Skvela sprava - uplne som nadseny, take skore hifi vianoce.

Firma Trinnov schvalila moje kino ako "high-performance cinema" [co je nieco ako ked vam Porsche povie, ze mate dost rychle auto] a zaradili ma do skoreho pristupu ich novej technologie

https://www.trinnov.com/en/blog/posts/t ... s-program/

Niekedy za 2-3 tyzdne priletia ludia z Trinnovu a nastavia mi moju aparaturu a nainstaluju WaveForming, co je uplne prevratna technologia aktivnej akustiky, ktora v principe zotiera rozdiely v tom ako sa akusticky spravaju basy a zvysok pasma.

Podarilo sa to cez toho kalibratora, ktory mi nastavoval suby - zmeral akustiku, zmeral suby a poslal merania do Trinnovu a odporucil ma.
Tych par hodin co bol u mna, som sa toho strasne vela naucil a otvorili sa mi oci na niektore veci.
Napriklad nenastavuje nic meraniami "do roviny" ale tak +-10% nedokonalo, a potom doladuje "na ucho", a dalsimi meraniami si len potvrdzoval, co pocul. Ale bolo krasne vidno, ako systematicky isiel a presne vedel, co robi, co chce pocut, mal vlastne referencne disky hudby a zostrihane filmove sceny.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
HonzaE
Příspěvky: 420
Registrován: 21 úno 2019 22:33

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od HonzaE »

:thumbup:
Gratuluji k takovému úspěchu.
Oppo BDP-105D (EU) Casea mk2+zdroj
Tesla NC580 s Ortofon Super OM20, Trichord Dino MkIII / Aiwa AD-F600
Hegel H200, Denon AVC-A11XV
Magnat Vintage 620, 410, Center 6
kabeláž Sroll, Oehlbach, Audioquest, Supra, Viablue, filtry Supra
Uživatelský avatar
Pavel M.
Příspěvky: 107
Registrován: 30 čer 2015 08:52

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Pavel M. »

Fidji99 píše: 26 říj 2023 21:25 Skvela sprava - uplne som nadseny, take skore hifi vianoce.
Firma Trinnov schvalila moje kino ako "high-performance cinema"...
Wow, tak to musí být výjimečný zážitek, gratuluji :thumbup:
Kdybys nebydlel až v Blavě, rád bych to viděl a hlavně slyšel naživo. ^:)^
Casea Lynx DAC ► Accuphase P-450 biamp Sroll Epigram ► Troels Gravesen-The Loudpeaker TL1
filtrace: Sroll Purity Quantum ■ hadice: Kimber KS3038 ■ AAI-assoluto
akustika: AVA ing.Daněk, sólo přívod Viablue/Furutech
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Fidji99 »

AKo jedna vvec su akcne filmy a stihacky a tak.

Ale manzelka vcera pozerala nejaky horror a vybehla v polke filmu uplne rozbita, ze to sa neda vydrzat, ake to je strasidelne. =))

No a samozrejme koncerty - to je uplne ina dimenzia.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Fidji99 »

No, trochu sa to ukludnilo. Je cas si dat dalsie ciele.

Ako momentalne posledny kusok skladacky vidim DAC pre stereo. Momentalne moj digitalny setup spociva v Linn Akurate Katalyst ako transport -> BNC -> Trinnov, kotry mas ESS DAC -> power amp. Upgrade hodin a v blizkej dobe zdroja https://www.linn.co.uk/network-music-players/upgrades na LINN UTOPIK.

Ked uz som sa tolko natrapil - chcem pridat za TRINNOV ako externy DAC, ktroy by tahal digital z TRINNOVu a bol by ako DAC pred power ampom na fronty. Nehladam ziadnu zvukovu siganturu, hladam absolutnu transparentnost, ktora by sa hodila k elektrostatom a mojej miestnosti.
Zatial mam na shortliste toto:
dCS Bartok
Linn Selekt Organik Dual Mono
Nagra DAC
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
blesk666
Příspěvky: 1322
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od blesk666 »

mozem k tebe nabuduce priniest Chord Dave. Tiez by ma zaujimalo co to so zvukom u teba spravi. Nevynechal by som mozno aj Rocknu Wavedream Singnature Balanced.
Myslim si ale ze kazdy DAC ma nejaku svoju signaturu. Potvrdzuje to aj Holo May ktory meria excelentne ale bez sigmatury rozhodne nie je
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Yiakubou
Příspěvky: 109
Registrován: 12 črc 2020 22:17

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Yiakubou »

To by me zajimalo, co udela DAC za Trinnovem propojeny digitalne. Tohle je hlavni duvod, proc se furt zdraham Trinnov vyzkouset. Leze z toho akorat AES/EBU pokud vim, takze se ridi hodinama z trinnova a to asi uplne top class nebude. Takze je pak otazka, jestli u takovych top class DACu vubec vyuzijes jejich potencial.
lubos
Příspěvky: 299
Registrován: 27 čer 2011 22:47

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od lubos »

Rocknu Wavedream Singnature Balanced tiež možem doporučiť .
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od zappa »

Mohu nabídnout Mola Tambaqui, ten doporučuji právě pro jeho transparentnost a přirozenost. Rozsvítil i mé almary Tannoy. :)
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Fidji99 »

Yiakubou píše: 07 lis 2023 20:53 To by me zajimalo, co udela DAC za Trinnovem propojeny digitalne. Tohle je hlavni duvod, proc se furt zdraham Trinnov vyzkouset. Leze z toho akorat AES/EBU pokud vim, takze se ridi hodinama z trinnova a to asi uplne top class nebude. Takze je pak otazka, jestli u takovych top class DACu vubec vyuzijes jejich potencial.
Preto som ugradol hodiny pred Trinnovom cez Katalyst a samotny Altitude ide ako Slave, samozrejme vzdy je moznost pripojit externy word clock cezx AES vstup. Neviem presne identifikovat vplyv prave tohto upgradu, aj ked som robil A/B dvoch streamerov asi tyzden. Povedal by som, ze sa zvuk zase trochu ukludnil, to je vsetko, najma na okrajoch spektra. Katalyst je dobry v tom, ze na rozdiel od vacsiny ESS/AKM DACiek nema taku tu fajku zvysujuceho sa skreslenia, ked ide na 0sB fixed ako transport a ma uplne rovnake skreslenie cez cele FR, kde casto sa ine DACka trochu trapia ci uz na basoch alebo na vyskach. Navyse teraz LINN dava ako moznost upgradu novy zdroj, co by zase nejako malo pomoct.

Ked bude najhorsie, vytiahnem niekde z pivnice MUTEC reclocker ;-).
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Fidji99 »

Na hifisticke pomery velmi rusny tyzden. Od slov k cinom, aj ked zatial len na urovni testovania.

Minuly tyzden - vzacna navsteva - Ivo a Tony. Ivo doniesol svoj DAC MOON 780D - krasny kus stroja, na Moony mam dlhodobo slabost, preto som sa velmi potesil, ked sa ponukol [a zaradil sa hned na moj potencialny zoznam]
Klasicke Fidjiho kolecko - nejake to stereo "hrame na zelanie", koncerty z BR a efektna filmova ukazka [tentokrat nie stihacky, ale Mad Max Fury Road uvod, to je skor orgia priestorovyh efektov, ako ciste len "co dokazu suby"]

Potom sme pripojili DAC ako externy cez digitalny vystup, po trochu detskych chorobach [nehral ziadny signal], naslednej rychlej rekalibracii, prislo porovnavanie. A potvrdilo sa stare zname - zalezi od celkovej zostavy a ako si veci na seba sadnu. Objektivne kvalitny, velmi dobre hodnoteny, poctivo skonstruovany - ale vobec to nesedelo k zvysku zostavy. Na prvy posluch jasne zhorsena kvalita spodkov [zahuhlane rezonujuce basy], len ciastocne kompenzovana plnostou na zvysku. Prekvapivo L-R repro hralo pred kalibraciou o 8dB tichsie ako predtym [a ako zvysok zostavy, ktory mam inak gain matchnuty +-3dB pred kalibraciou]. Potom som pozrel, a MOON hra prekvapivo do XLR aj RCA 2V, nie 4V do XLR ako je standard. Podla mna to bol jeden z dovodov, preco to nesedelo.

Velmi poucne - zaroven to vyradilo z potencialeneho zoznamu znacky ako Metronome, alebo Nagra, ktore tiez idu nizke V do XLR.

Stvrtok Janik - po ceste z prace - to bol viacmenej len stereo pocuvacia seansa. Zase zopar drobnych objavov - okrem teda novej hudby, ktoru som doteraz moc nepoznal [co je to najlepsie z roznych navstev]. Hlavne to bolo to, ze veci su nesmierne individualne - ako som davnjesie pisal, mam nahodene v Trinnove vlastnu "kalibraciu" , cize kompenzaciu audiogramu, kde ja som relativne velmi citlivy na vysky, kde pocujem z nejakeho dovodu vysky zosilnene o par dB [nad 8kHz] a preto mam vysky stiahnute [nie je to target curve ani nic take, specialna sada FIR fitrov za DRC processingom]
Mne sa to tak paci, Janikovi nieco v zvuku chybalo. Tak ma napadlo dat nakopirovat to iste nastavenie a odstranit ten filter - no a Janik bol zrazu ovela spokojnesi, mne sa to zdalo trochu ucinkane.

Piatok - ako blesk z jasneho neba so objavill vecer Blesk. Doniesol 2 obrovske krabice - a v nich Chord Dave+stojan.

Tak sme asi 40 minut isli nejake hfisticke skaldby, aby hlavne blesk dostal zvuk do usi [mimochodom, tiez sa mu viac pacil zvuk bez kompenzacie, len mu tam zase chybalo trochu basov]

Zase zapojenie Davea [co bol super ritual, Blesk v bielych rukavickach umiestnuje DAC na stojan :thumbup: ]. Pustili sme prvu skladbu [Portishead Roads Live] a nestacili sme sa divit - kopak hral zdvojene [bum--bum, namiesto bum]. Evidentne proeblem s delayom. Zase rychla rekalibracia - uff, probelm zmizol, ale vtipne bolo, ze TRinnov zahlasil, ze vidi repro vo vzdialenosti 38 METROV, cize cca 0.1s Dave pridava delay.

No ale potom, to uz bol len pocuvanie - a treba povedat, ze si to sadlo uplne dokonale. V ziadnom aspekte sa zvuk nezhorsil, naopak, pribudla do zvuku "krasa". Nie som Zappa ;-) , ale az mozem opisat - k prirodzenej detainosti a schopnosti hrat nahlas bez skreslenia elektrostatov pribudla este jedna vrstva hlbky a prirodzenosti.Blesk mozno napise viac, sedel v sweet spote, ale musim povedat, ze sa mi to velmi velmi pacilo.

Dave sa dostal na spicu listiny, a je velmi vazny kandidat. Pozitivne prekvapenie a potvrdenie toho, ze zapojit spickovy DAC ma zmysel, aj pri DRC. este raz dakujem.

Buduci tyzden by som mal mat doma novy LINN s DAC Organik, na ktory idu tiez velke chvaly, som zvedavy ci bude schopny prekonat Davea v mojej zostave.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Fidji99 »

Tento rok bol z osobneho hladiska uspesny, tak som is pre nejakou dobou povedal, ze si spravim radost a doladim zostavu novym DAC, po Moon, Dave kotre som mal moznost vyskusat v domacich podmienkach, boli este 2 posluchy vo Viedni [svokra z manzelkou na trhoch, ja v teple v kresle u kamarata + sprostredkovana navsteva]

Doma mi pristal asi na tyzden dcS Bartok a Linn Selekt Organik DualMono.

Zacneme dcS Bartok - pekny stroj, neviem z nejakeho dvodu je ich poslednu dobu aj v CZ/SK k dispozicii dost kusov za polovicne ceny [8-9k]. dcS je uz nieco , co sa da nazvat "seriozne hifi". Pre mna jedna zaujimavva funcionalita - nastavitelne Volty vo fixed level.
Posluch - nechcem hovori o sklamani, skor to bolo take "nenadsenie" ako by povedal Vasek Klausu. Lepsie ako uplne bez externeho DACu, ale zase nic co by na mna kricalo "to musis mat, lebo nebudes uz nikdy stastny". V ramci kvalit, ktore v zvuku hladam mi tam chybala urcita presnost, vsetko to bolo skor take ako cez lahko zahmlene okuliare.

Linn Selekt - tiez taky zaujimavy pristroj - vysoko konfigurovatelny - 3 urovne DAC, stereo/dual mono ale aj 5.1. Moja konfikuracia je v principe najvyssia - Dual Mono Organik v krabici Edition Hub, cenovka nieco nad 20k euro, cize podobne ako dcS. Ponuka aj streamer, jedine co mi tam chyba je AES EBU digital vstup, inac tam je vsetko. Krabica z 2 kusov frezovaneho hlinika, DAC - to su skutocne 2 oddelene DAC, kazdy na vlastnom PCB, ciste FPGA bez jedineho klasickeho DAC chipu, podobne ako dcS.

Z tych 4 DACiek co som mal doma, zvukovo asi najlepsi, aj ked Dave je urcite na minimalne podobnej urovni.

Toto je take review, s ktorym +- suhlasim [je to presne ta moja verzia]

https://www.stereonet.com/au/reviews/li ... hub-review

Pekne si to sadlo z charakterom reprakov a miestnosti, pridalo to trochu hlbky do zvukovej informacie a ked to mam tak subjektivne opisat - ako by vsetko malo tak o pol decibelu lepsi Dynamic Range.

Ako postranny benefit mozem ist na svojom PET 950 koncaku na najnizsi gain, cim zase ziskavam nejaky ten decibel odstupu S/N.
linn selekt.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
blesk666
Příspěvky: 1322
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od blesk666 »

Gratulujem k novemu DAC-u som nanho zvedavy.
Co sa tyka porovnania DAC-ov zabudovanych v Trinov na baze Sabre chipov bs Dave.
V multikanale ss mi zvuk u Fidjiho vrlmi pacil uz aj tak ako to bolo. Avsak v stereu som mal iste vyhrady.
Dave to vsak uplne zmenil. Vytratila sa urcita davka tenkosti a sedivosti a ukazali sa vrstvy, farby, vzdusnejsie a rozlisujucejsie vysky, tiez vykreslenie spodneho pasma sa zlepsilo a ziskalo na doraze. Vokal ziskal viac masa a zivota. Za mna to bolo s Dave konecne adekvatne skvele aj v stereu. Jedno ci klasika - Musorgsky, Kartinky s Jarvim alebo Portishead NYC live. Budem sa tesit na dalsiu navstevu s Linom
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Janik
Příspěvky: 1660
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Janik »

Gratulujem Fidji uzivaj!
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Fidji99 »

Janik píše: 22 pro 2023 09:18 Gratulujem Fidji uzivaj!
Janik/Blesk, chcem sa vam aj takto podakovat za take nakopnutie pocas vasich navstev. Vyuzil som este Ivove [cough] rady na nejake spickove veci, nech nezacnem uplne nespravnym smerom - takze zbierka klasiky na BluRay sa pomaly rozbieha, zatial cca 15 kuskov - Bach, Beethoven, Handel, Purcell, Monteverdi, nejaky ten Mozart.

Ak je nieco, kde sa multikanal vyuzije uplne na plno, tak to je dobre nahrata klasika. Tam ten zakladny rozdiel je v dynamike a podani priestoru - je to uplne iny pomer priameho a odrazeneho zvuku ako pri stereu, ambient priestoru, ktory sa tak realne okol 20Hz a nizsie.

Monteverdi je krasny az k placu.
monteverdi.JPG
missa.JPG
Janik - specialne kvoli tebe kupene, ked sa niekedy zastavis, uplne neporovnatelny zazitok oproti stereu.
williams.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
matus_pigy
Příspěvky: 165
Registrován: 25 pro 2019 23:22

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od matus_pigy »

Takze klasika :) Skvele,klasika je podla mna najvyssi level :thumbup:
Hlavné stereo: (Auralic Aries mini + SP audio power supply -> Chord Hugo TT2 -> Ayre K5Xe -> Ayre V5Xe -> Dynaudio Contour 20i)+GIK Acoustics
Slúchadlá: Hifiman Ananda s Chordom; Apple Airpods 3th. gen.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od zappa »

John Williams musí být úžasný v tvé poslechovce :thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Janik
Příspěvky: 1660
Registrován: 14 pro 2020 15:35

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Janik »

Tesim sa 👍 urcite pridem.
Gramo: Denon DP-80 DasPlinth, Ramena:Bokrand 12”,Denon DA-309 10”,Prenosky: AT33MonoAnni, EMT JSD6G, Phono: PJ RS + LPS (Rix), SUT: Entre ET-100 (MySonicLab), Preamp: SPX 2010, Koncak: SPX A40 (A class), Repro: STH12 , Filter: NA, Kable: Rix,NA,Viborg,YT
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 501
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Tony »

Preferujem stíhačky🙂
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Fidji99 »

zappa píše: 25 pro 2023 23:01 John Williams musí být úžasný v tvé poslechovce :thumbup:
Najdi si soundtrack John WIlliams "Memoirs of a Geisha" to sa ti bude pacit. Yo-Yo-Ma a Itzhak Perlman. Zvukovo excelentne a na nocne pocuvanie zo zavretymi ocami uplny ideal.
Tony píše: 26 pro 2023 13:29 Preferujem stíhačky🙂
Tony, aj na teba som uz pripraveny - mam uz aj nastavenie "hifisticka navsteva". A zase nehovor - videl som ako si si pri Santanovi spokojne podupkaval :smile: Ked budem mat ten Waveforming, tak ta rad zase privitam.

Zastav sa pre tie basstrapy, uz si mi potom neodpisal.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Fidji99 »

Trochu rekapitualcie minuleho roku. Pozeram na zostavu a jedine co zostalo rovnake je Trinnov, vsetko ostatne - repro, zosik, DAC, streamer, suby, akustika je uplne ine.

Napriek tomu to vobec nebolo najpodstatnejsie.

Stretol som sa z viacerymi z vas, vela zaujimavych rozhovorov, nielen o hudbe - Blesk, Matus, Tony, Edo, Andy, Ivo, Ivan, Karol, druhy Andrej atd - kazda navsteva a zdielanie bolo pre mna inspirujuce a chcem sa za to podakovat.

A zase konecne rok, kedy som mohol robit to co robim uplne najradsej - pocuvat hudbu nazivo. Som si povedal, ze kazdy koncert uz moze byt ten posledny a preto netreba vychenavat moznosti, lebo uz sa nemusia opakovat. Dalsia veriza Brothers in Arms na vinyle neutecie.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 501
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Tony »

Nové hifi-priateľstvá - ktoré vznikli vďaka highendfóru - sú to najlepšie, čo nás mohlo stretnúť🙂

p.s.
A ten Santana - bez mučenia - bol naozaj výborný!👍
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Fidji99 »

Vedel som ze som na niekoho zabudol. Este samozrejme Janik a jeho zaujimavy vyber hudby :thumbup:
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Fidji99 »

Nieco vyse mesiac skusenosti s novym DAC. Celkovo velka spokojnost a dalsi velky krok na ceste k cielu, ktory som si predsavzal.

Az by som mal zhodnotit zvuk jednym slovom, tak poviem "rozlisujuci"

Je to DAC, kotry je schopny vytiahnut s nahravky kazdy detail, a zaroven sa nevnucuje svojou predstavou o "spravnom" zvuku, co je vec, ktora mi prekaza v hudobnom retazci. Ked je nieco nahrate sucho, tak to zostava ma zahrat sucho. A nie spravit so vsetkeho Stockfish stejnozvuk, sice krasny a prijemny, ale po urcitej dobe nudny, v zmysle, ze vsetko hra tak nejako podobne.

Ak je nahravka kvalitna, ukaze sa to v plnej krase, ak nahravke nieco chyba, tak sa to tiez ukaze.

Pre mna je urcitym sposobom referencnou nahravkou Kate Bush, Wuthering Heights, Velmi specificka hudba, nezamenitelny sopran, farebna gitara a krasna skladba s vysokou dynamikou. Pocul som ju stovky krat na roznych zostavach, kde odhali kazdu agresivitu a prepalenost na vyskach, ale zaroven je jasne pocut, ked zostava pridava "muzikalnost" a "stavnatost" a vtedy sa strati naliehavost a energia, ktora tu skladbu robi takou emocnou. Uz to ptotom nie je 20 rocna Anglicanka so sopranom, ale len dalsia genericka "softjazzova" interpretka. Ta hranica je velmi jemna, ale ked sa to trafi, tak to je zazitok.

No a LINN Organik toto robi uplne presne, az sa chce plakat, ake to dokaze byt krasne.

Slaky, klavir, vokaly, velke komplexne skladby, ale aj jednoduche hifisticke brnkania - vsade tam je moznost si vybrat a zaostrit na najmensi detail, ale pritom nic netrci a da sa rovnako bez namahy pocuvat hudba ako celok. Akusticke gitary maju aj drevo aj struny aj objem.

Koniec poetickeho okienka.

Ak sa niekto hybe v cenovej kategorii okolo 20k eur, a hlada uz skutocne dospely zvuk tak urcite nevynechat zo shortlistu. Vie to +- vsetko potrebne, ma v sebe integrovany streamer [jeden z najlpesich ake su podla mna, aj ked ja ju nevyzuivam, na streamovanie mam LINN Akurate katalyst. Celkom uzitocna DRC funkcionalita.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
blesk666
Příspěvky: 1322
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od blesk666 »

Mozem tieto slova podpisat. Vcera som si to bol s novym DAC-om vypocut. Nebudem zmienovat konkretne nahravky, lebo nepoznam vydanie a nebolo az tolko casu to dohladavat, ked tak Fidji doplni. Pocuvali sme vacsinou multikanal na pevnych nosicoch - teda Blue ray a DVD audio
Bach s Karajanom niekde zo zaciatku 90-tych rokov a este mladou Anne Sophie Mutter, bol presne prikladom “co do aparatu vlozite to z neho vyjde” Aj ked tonalita bola spravna, tak nebola tak bohata ako na inych nahravkach, rovnako priestorova zlozka usporna az zovretejsia. Koncert Porcupine Tree - To uz bola nahravka kde bol velmi zivy a prirodzeny ambient - pocit priromnosti na zivom koncerte bol az hmatatelny. Tak ci tak nahravka bola trochu dietnejsia na basovu zlozku. No a potom uz prisla jedna nahravka lepsia ako druha. Vynikajuce bolo podanie velkeho orchestra realna velkost nastrojov, perfektna separacia a vyborne podanie tonality. Co ma asi najviac dostalo boli dva koncerty Tori Amos, ktorej hudbu mam rad a aj napocuvanu. Pritomnost, naliehavost, zivost, krasna tonalita vokalu aj piana, strujuco dynamicke… jednoducho krasne.
Musim povedat ze novy DAC velmi zvuku pomohol v smere prirodzenosti, pribudlo “maso” na strednom pasme, ovela lepsie v tonalnom smere ale aj rozlisenia su vokaly, slaciky, piano… proste vsetko, ale najma v tomto aspekte, vnimam posun ako najdramatickejsi. Zaroven ako napisal aj Fidji. Tato zostava spolu s aktivnou akustikou a DRC zaroven nevyraba z horsej nahravky vybornu. Ale pri tych dobrych az vybornych je to vskutku zazitok.
Este jedno treba zmienit. MCH prevedenie pridava v tejto konkretnej zostave, okrem vsetkeho ineho, jeden rozmer - realna velkost, vaha a energia nastrojov a vokalov a zaroven citit velku vykonovu rezervu. Rozlozenie vyziareneho vykonu na viac menicov a zosilnovacov robi svoje. Gratulujem k vybornemu DAC-u
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Fidji99 »

Takze - uz to mam trochu upratane. Cesta ktora sa zacala takmer presne pred rokom v Barcelone, kedy som mal prvy krat v zivote sancu pocut Waveforming [WF] sa skoncila a kruha sa uzavrel. Posledny kusok puzzle je ulozeny a zrazu vsetko dava zmysel a zapada do seba.

Niekolko krat odkladana, kvoli roznym dovodom instalacia [malo byt koncom novembra], sa nakoniec podarila v piatok, Cely vikend som len pocuval a doladoval, prehadzoval diky, hladal hudbu, ktoru som uz dlhsie nepocuval " a toto bude hrat ako?"

Po navsteve Barcelony, som vedel, ze existuje nieco, co je neporovnatelne lepsia ako hocico co som doteraz pocul, v oblasti kontroly akustiky a tak som zacal pracovat:
- upgrade akustiky, aby bola pripravena na WF [zvysenie RT60 0 cca 0.08s], to celkovo pomohlo bez ohladu na WF
- novyy koncak, aby zvladal aj nizke Ohmy
- po 5 rokoch upgrade repro na Reneissance co je uz myslim, dospele hifi
- subwoofery pripravene na WF, po kozultacii s Trinnov
- kalibracia systemu
- novy DAC

To vsetko malo vacsi alebo mensi prinos, napr. koncak by som hodnotil ako "trochu", repro ako "dost" , DAC "ano, je to pocut", ale to co sa sa udialo v piatok je "fiiha, fakt?". Nejakym sposobom som cely cas veri, ze tam bude zmena k lepsiemu, ale vysledok prekonal moje ocakavania.

Absolutne kontrolovany a presny dozvuk od 15 do 100Hz vdaka WF, kde sa basy spravaju zvukovo rovnako ako stredy, neviem to inac opisat. Rychlost, presnost, artikulacia uplne jemnych detailov, kde to nie nie take BBbbBBBBbbbbBBBBBbb, ake Bb Bb Bb Bb, ked to mam naopisat, rovnaky tranzient na kopaku/base ako na cineloch.

Je zname, ze clovek si dokaze "dopocitat" fundament, ked pocuje harmonicke [preto sa zvyknu nafukovat stredobasy na repro, nech tp "hra prekvapivo hluboko z takej malej bedne". Ale ked tam zrazu zahra v jednej mikrosekunde 41-82-123-164-205Hz ton z kontrabasu, tak to je uplne o inom. Zrazu to je "naozaj" ako v klube, ked to na tej nahravcke je, tak to WF zahra.

Ale hlavne, a to si neviem celkom vysvetlit, sa uplne zmenili stredy - pocuval som sovj oblubeny koncert Adele a jednoducho - Adele spievala lepsie, gitaristi hrali lepsie, akoby vsetok ten obsah na basoch nejakym sposobom zakryval detaily na vyssich pasmach. A je to tak v kazdej skladbe co si pustim - muzske, zenske voklay, klasika, vsetko ma viac detailov a hlbky. Vsetko ma akoby zase o 1-2dB DR viac.

Nie som Zappa, a ani veci nezvyknem nejako prezivat, co sa tyka aparatov, ale toto ma dostalo.Ten zvuk, ktory som si pred nejakou dobou v hlave vysnival sa stal skutocnostou. Uz teraz len nech je co najviac dobrej hudby a casu si ju uzit. Z Mozarta Requiem som sa skoro rozplakal, ake to bolo krasne.

Kazda cesta ma nejaky zaciatok, a ma sem tam aj koniec. To o com som snival, ked som si viezol domov prve "vlastne" repro z Ketosu sa mi splnilo. A za to som osudu vdacny.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
matus_pigy
Příspěvky: 165
Registrován: 25 pro 2019 23:22

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od matus_pigy »

Nato ti mozem napisat len GRATULUJEM! Uzivaj hudbu.
Hlavné stereo: (Auralic Aries mini + SP audio power supply -> Chord Hugo TT2 -> Ayre K5Xe -> Ayre V5Xe -> Dynaudio Contour 20i)+GIK Acoustics
Slúchadlá: Hifiman Ananda s Chordom; Apple Airpods 3th. gen.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od zappa »

To se dobře čte. :thumbup:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
blesk666
Příspěvky: 1322
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od blesk666 »

Fidji: to znie ako “hifista” nasiel svoje stastie. Gratulujem. Som zaroven zvedavy opat na posluch u teba, aj ked viem ze na to nestaci 2 hodinova navsetva, ale aspon kontrolne. (prepac za pouzity pojem “hifista”,viem ze ty sa ako hifista neidentifikujes)
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Fidji99 »

Blesk, toto by medzi inym malo dorazit zajtra. Tak som zvedavy co na to okenne tabule .... Je to na Qobuze v Stereu a uz to je majestatne, ale som zvedavy na 5.1 ....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Fidji99 »

Mozno sa to niekomu niekedy zide - v ramci stykov s AV profikmi som dostal tento tip na zariadenie, ktore by mi umoznilo zautomatizovat zapinanie a vypinane zostavy, ked klasicky 12V trigger nestaci. Ta zostava sa tak rozrastla, ze ked si chcem pozriet film, alebo pustit koncert, tak zapinam 17 pristrojov, v urcenom poradi, co je zabava tak na 3 minuty. Nahodim na to MCH a subwoferove zosilovace.

V principe lista, ktora zapina jednotlive zasuvke v ramci navolenej sekvencie, zaroven monitoruje stav siete a na zaklade zadanych parametrov sa dokaze zapnut vypnut/resetnut + teda prepatova ochrana. Da sa to pripojit k domacej automatizacii, takze sa s tym da vyhrat.

https://gude-systems.com/produkte/exper ... trol-8221/
lista.JPG
Ked sa zapina 24 kanalov a 30 000 W uzitocna vecicka, inac su aj mensie modely na 4 vstupy, toto je na vyssiu zataz 2x16A. Kupil som si to rovno aj do sietoveho racku, kde mam teraz len klasicku "blbu" listu s prepatovou ochranou

Este som zahajil aj urcitu vizualnu konsolidaciu a optimalizaciu - aj ked sa mi strasne nechcelo, musel som zacat robit poriadok s kablami. Skracovanie, resp, kupa novych v potrebnej dlzke. Zadnu cast mam hotovu, buduci tyzden sa idem pustit do predku.

Pred
rear cables.JPG
a po
Rear rack.JPG
Keby som vedel, ze to dopadne takto, tak to od zaciatku smerujem k niecomu takemuto, uvidim, mozno to tak aj skonci
Rack.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Fidji99 »

Chcel som to trochu vstrebat. Nech nepisem pod vplyvom emocii. Ale teda idem na to. Pred 2 tyzdnami Trinnov predstavil dalsiu funkciu svojho Waveforming systemu aktivnej akustiky.

WF ako taky v skratke funguje tak, ze presne podla pravidiel umiestnene suby emituju planarnu vlnu, miestnost funguje ako waveguide a suby na zadnej stene funguju ako aktivny absorber. Ono to je vsetko v pohode, ale pod prvou modalnou frekvenciou, kde uz nie su ziadne rezonancie tak sa tam stracala cast energie.

No a tak prisli z vylepsenim, ze pod prvou rezonanciou tam smahnu vsetko vo faze a z inou DSP filtraciou, kde vyslovene az tlakuju miestnost v infrasonickych frekvenciach. Neopisatelny az fyzicky zazitok.Ale nielen to, tym ze sa zdvojnasobila plocha membran, hraujucich pod 25Hz, tak kazdy sub ma zase ovela menej prace a je to pocut v takej este vacseh udernosti a dynamike.

https://hub.trinnov.com/trinnov-reveals ... Technology

Kedze som v tom ich uzavretom "restricted release" tak mi ponukli ci nechcem otestovat, a samozrejme ze som povedal ano.

No a ked som si dnes pustil organovu muziku, tak som sa skoro posral, ze ano, takto to nejako ma hrat - zavriem oci a vnimam velkost katedraly. Nemam to odmerane, k tomu sa dostanem cez vikend, ked budem doladovat, ale by oko tak 10-12HZ to v pohode dalo. Hanz Zimmer v Prahe - az fyzicka urovne zazitku a sprostredkovanie dojmu priestoru,

No a teda stihacky :lol: pre tych co ste ich poculi - tak to je uplne inde. Bas prechadza celym telom, a zaroven nic nikde nerezonuje a nezvoni. Len sa vlni vzduch v miestnosti. Novy Bond a uvodna scena - nikdy v zivote som nic lepsie u seba nepocul. Tak sa lucim a idem si pozriet nejaky dobry koncert. Asi si dam Gilmoura z Royal ALbert HAll, na tom teraz trochu idem.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 501
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Tony »

DK_ps.jpg
Skoro ako u Fidjiho :smile:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Fidji a jeho man cave

Příspěvek od Fidji99 »

Az mi srdce poskocilo, ze mam spiritualneho brata niekde na Slovensku.

Ale potom pozeram, anglicke zasuvky :-|
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Odpovědět