Hifisté z Bratislavy ?

Ostatní diskuze, nesouvisející s Hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Hifisté z Bratislavy ?

Příspěvek od zappa »

Zdravím, je tu někdo z Bratislavy? V neděli jedu do Bratislavy a pak do Vídně, stavil bych se u někoho na poslech. 420732576216 whatsup taky
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Fidji99
Příspěvky: 830
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Hifisté z Bratislavy ?

Příspěvek od Fidji99 »

Zastav sa, som na zaciatku BA smerom z Brna. Mas SZ
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Hifisté z Bratislavy ?

Příspěvek od zappa »

Fidji99 píše: 04 srp 2022 15:49 Zastav sa, som na zaciatku BA smerom z Brna. Mas SZ
díky (y)
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Hifisté z Bratislavy ?

Příspěvek od zappa »

Tak o domácím kinu Fidjiho jsem již napsal v jeho vlákně, ale o jednom hifistovi poblíž Bratislavy jsem se jěště nezmínil, vlákno tu sice nemá, ale čte to tu. Tak tedy jeho aparát je impozantní, YG Hailey a Moon sestava, téměř jejich Top, kabely a digitální větev je vypiplaná, chlapec to bere vážně. Musím říct, že jsem už za ta léta rozmazlený, a nerad se pouštím do hodnocení vymazlených sestav kolegů. Někdy si prostě říkám, hm, takových peněz naivestovaných a v pravdě nic moc, a nejsem pak schopen skrývat zklamání. Ale tady si dovolím říct, že každá utracená mince nepřišla nazmar, hraje mu to jako z praku. Nejvíc mne překvapilo jak dobře to hrálo klasiku, malinko sušší poslech než u mne, to je dáno tím, že ON to tak chce, a proto se mi zdá, že právě klasika u něj exceluje. Pak samozřejmě šlape elektronika, kterou má přítel rád, tvrdý a rychlý bas ze samplama opravdu valí. Takový suchý zvuk má své výhody, zvuk je analytičtější a studiovější, jestli se to tak dá nazvat, a mnozí to tak mají rádi, vím to,a nic proti této preferenci nemám. MOON s YG jsou skvělými partnery, tranzistorový a lehce teplejší Moon a Hailey s velmi dobrým neutrálním a čistým projevem si hodně rozumí, a ve výsledku je to opravdu slyšet. Hledal jsem co bych tomu vytknul, no prostě nic jsem nenašel. :thumbup: Snad jen, že saxofony nezněly jako u mne, a že ta atmosféra daného prostoru nebyla až tak dokonalá, ale zase ta čistota a dynamika byla ohromující. Ne nadarmo mám MOON rád, má to skvělé, jěště ta místnost by mohla být adekvátní té úžasné aparatuře, bylo by to pak dokonalé. Moc díky kamaráde za možnost poslechu. K Aretaxovi jsem se bohužel nedostal, je to docela oříšek najít jeho vesničku, mrzí mne to. Ale stejně díky za pozvání, snad příště.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Hifisté z Bratislavy ?

Příspěvek od aretax »

ZAPPA:
K Aretaxovi jsem se bohužel nedostal, je to docela oříšek najít jeho vesničku, mrzí mne to. Ale stejně díky za pozvání, snad příště.

To snáď nemyslíš vážne...je to vzdušnou čiarou asi 1 km od diaľnice. Keď si išiel po diaľnici cez Lanžhot/Kúty musel si moju dedinu vidieť z okna auta. Po ceste je to asi 10 km od diaľničného prechodu, 1. výazd z diaľnice, smer Moravský Ján. U nás ešte vojna nie je a nikto smerové tabule zatiaľ neodmontoval.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Hifisté z Bratislavy ?

Příspěvek od zappa »

aretax píše: 22 srp 2022 17:08 ZAPPA:
K Aretaxovi jsem se bohužel nedostal, je to docela oříšek najít jeho vesničku, mrzí mne to. Ale stejně díky za pozvání, snad příště.

To snáď nemyslíš vážne...je to vzdušnou čiarou asi 1 km od diaľnice. Keď si išiel po diaľnici cez Lanžhot/Kúty musel si moju dedinu vidieť z okna auta. Po ceste je to asi 10 km od diaľničného prechodu, 1. výazd z diaľnice, smer Moravský Ján. U nás ešte vojna nie je a nikto smerové tabule zatiaľ neodmontoval.
myslím to vážně, protože jsem se spoléhal na navigaci, a ta mne posílala na výjezd na pumpu, a pak přes dálnici a dál už to nešlo, ptal jsem se na pumpě, nevěděli, ale vím, že to bylo hodně blízko, a vracet zpět jsem se nechtěl...používal jsem Mapy.cz, které mne dosud nezklamaly
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2133
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Hifisté z Bratislavy ?

Příspěvek od zappa »

ted tedy koukám v klidu na Mapy cz na pc, a vidím, že mne navigace měla vyplivnout na výjezd před tou benzínkou, a pak bych se dostal k tobě v pohodě, ale hned za hranicemi jsem přestával mít data k navigaci, a jel jsem na slepo, pak se na chvilku navigace chytla, a ukázala mi právě ten výjezd na benzínku, kde byla cesta uzavřena, dříve se tam asi dalo dostat z dálnice, no už je ted jedno :sad:
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
aretax
Příspěvky: 3057
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Hifisté z Bratislavy ?

Příspěvek od aretax »

Teraz je to už naozaj jedno. Mohol si mi zavolať. Dúfam, že Ti to nabudúce vyjde.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Odpovědět