QSA - Quantum science audio.

Obecná diskuze o jednotlivých Hifi značkách (Accuphase, dCS, ProAc apod.).
Jeliman nautilus
Příspěvky: 134
Registrován: 28 čer 2018 13:22

QSA - Quantum science audio.

Příspěvek od Jeliman nautilus »

Mateněkdo taki skusenosti s touto značkou ? Je to neskutečný přelom ve světě zvuku. Každý ich produkt nechá usta otevřenou. Či už to jsou zásuvky ,pojistky.odpojovace. Switch a lan Jitter. Power jitter .xlr jitter .vse co píšou na stránkách vse sedí do botki. Ja se setkal s převedením gold .Co se zaplo do řetězce to tam už zůstalo . Zvláště power jitter na monoblocich. Zdvih na všech pásmech a taki stoupla hlasitost. Škoda ze se to nedá rozebrat a nahlédnout co tam děla ty zázraky. Má jenom jeden háček a to jsou ceny. Ale co člověk neudělá pro své hoby a radost. :ympeace:
Jeliman nautilus
Příspěvky: 134
Registrován: 28 čer 2018 13:22

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od Jeliman nautilus »

Tak se mne to potvrdilo s intuici. Delaj to krystali drahokamů .je to patentovaná technologie která je výsledkem 22 ročního výzkumu a vývojářů s konečném cílem vytvořit krystalové čistý zvuk a výkon. Technologie působí na kvantově úrovni kovu ,umožňuje aby se akykolvek kov choval podobně ako supervodic . To je vynikající tok elektronu který umožňuje vědsi vodivost a odstraňeni deformaci v hrdle. Výsledkem je kvalitní zvuk který este nikdo nezažil. ^:)^
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 939
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od dvader »

To je z věděckého hlediska samozřejmě snůška nesmyslů...
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od terahera »

Tak jako číst vlastně jelimanovi dva předešlé přízpěvky =))
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
Tony
Příspěvky: 501
Registrován: 06 led 2011 22:15
Bydliště: Bratislava

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od Tony »

Tak Dvader nepriamo radí - neobjednávať!😉
Uživatelský avatar
Dieter Burmester
Příspěvky: 3299
Registrován: 16 říj 2012 13:19

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od Dieter Burmester »

terahera píše: 14 úno 2023 19:21 Tak jako číst vlastně jelimanovi dva předešlé přízpěvky =))
Ty musis by hned tak prisne :crazy: :lol: Jeliman se pouze jeste nerozhodnul, zda bude psat cesky, nebo slovensky, no 🤷🏼‍♂️
Dieter Burmester
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od terahera »

Asi ho ty krystaly rozhodily,takže chápu :-? :cool:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 939
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od dvader »

Text samotný jsem si nedovolil komentovat…
Jeliman nautilus
Příspěvky: 134
Registrován: 28 čer 2018 13:22

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od Jeliman nautilus »

Hoši , sorry ale kláves na iPad skáče do češtiny a slovenciny. To co sem napsal za tým si stojím . Je to odepsane ze stránky Qsa . A mám zopar ich vychytávek doma v zostave. Viem ze vám to hlava nebere ale usy slisi každou změnu a nejsem sám který to ví . =))
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 939
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od dvader »

“usy” ?
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od terahera »

Jeliman nautilus píše: 14 úno 2023 21:12 Hoši , sorry ale kláves na iPad skáče do češtiny a slovenciny. To co sem napsal za tým si stojím . Je to odepsane ze stránky Qsa . A mám zopar ich vychytávek doma v zostave. Viem ze vám to hlava nebere ale usy slisi každou změnu a nejsem sám který to ví . =))
Sorry kámo,ale ve mně to evokuje něco takového =))

Obrázek
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od aretax »

...a potom sa všetci čudujú, prečo si členovia zmazávajú vlákna a úroveň tohto fóra upadá...
Jeliman napíše niečo, čo vyskúšal a výsledok - posmech. Pritom nikto si nedal tú robotu, aby to vyskúšal a potom sám komentoval. Vysmiať sa niekomu - vyzdvihnúť svoju "absolútnu múdrosť" - to je najjednoduchšie.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Uživatelský avatar
dvader
Příspěvky: 939
Registrován: 26 dub 2020 20:19
Bydliště: Praha 18

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od dvader »

Já jsem se ke zvuku těch přístrojů vůbec nevyjadřoval a pocity uživatele nerozporoval. Pouze jsem uvedl, že to, co má ta firma uvedeno v propagaci, jsou absolutní nesmysly…

Třeba mají dobrý zvuk a nějakou dobu jim trvalo, než dali něco na trh - ale kdyby tu propagaci udělali bez těchto bombastických tezí, bylo by to věrohodnější!!
Uživatelský avatar
terahera
Příspěvky: 2132
Registrován: 07 říj 2019 13:48
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od terahera »

Já osobně se v hifi ničemu nebráním a osobně hodně a rád testuju různé udělátka a voodoo,které napomáhají k celkovému zlepšení zvuku sestavy,ale jde taky o prezentaci :cool: Zde jsem nabyl dojmu,že se jedná o recesi,tak jsem se k tomu i postavil :angel:
ProAcResponseD30
CanorTP106VR+KT88,Oppo105DCasea mk2+lineární zdroj,ProJect The Classic Renown tunning,Pioneer PL12D,Canor TP 206+,Canor PH2,EAT Jo No 8,SPU,Furugescu
MCH+:ProAc response center,MA RXFX silver,Primare 30.5
manev
Příspěvky: 34
Registrován: 24 lis 2021 11:52

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od manev »

Já jsem včera Jelimanovo esperantu taky nějak neporozumněl,reagoval jsem na to příspěvkem,ale nějak jsem to špatně odeslal,takže znovu.Mám rovněž výhrady k bombastickým PR některých výrobců,ale po roce a půl používání pojistek QSA a SR Purple tvrdím včetně okruhu mých známých,že u obou značek se jedná o jednoznačný zvukový přínos.QSA mají po zahoření hladký přesný zvuk s lepším prostorem a rychlejším,přesnějším basem.SR Purple po vybalení z krabičky vypadala ponejprv jako zvukový průšvih- tupý zvuk přifouklý a mázlý.Ovšem po nějakých 150 hod.se vše úplně změnilo k lepšímu-krásně prokreslený zvuk ve všech pásmech a zároveň na středech barevnější zvuk než QSA,ovšem na basech mi cenově srovnatelná QSA Yellow připadá o něco preciznější.
Chtěl bych ještě poznamenat něco k tvrzení výrobce QSA o tom,že než koupíte nový kabel v ceně do cca 500 USD,zkuste nejprve naši pojistku.Naprostý souhlas.Před časem jsem měl půjčený opravdu dobrý napájecí kabel do mého koncáku a výsledný zvuk byl lepší s obyčejnou skleněnkou,než kombinace QSA Yellow+kabel Supra LoRad mk I(jen se samotnou Suprou je to neposlouchatelné).Takže je to na každém,co si vyzkouší a zvolí.
Jeliman nautilus
Příspěvky: 134
Registrován: 28 čer 2018 13:22

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od Jeliman nautilus »

Výrobca kablov Lanedri spolupracuje s Qsa . www.Qsa-Lanedri.com. Maju svoju stránku kde je link na ich forum, kde diskutuju s ludmi ktori vlastnía ich produkty. Ja mám Power jitter gold, Lan jitter gold, switch golg od nich viskusany , teraz cakam na XLR jitter . Či už su to pojistky akakolvek farba , vsetko to funguje. Ja mám qsa striebro. Nastal vek kvantovej technologie a fyziki. Budeme svedkami kedy sa kompletne zmeni oblast audia tak ako poznáme . Nejde tu o to kto co má ale o skusenosti s technologiou QSA. Ja sa chcem len podelit o skusenosti v tom. :roll:
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od Mark Levinson »

Já jsem v tomto koníčku zažil tolik překvapujících úkazů, že bych si dnes už nedovolil nějakou zkušenost zesměšňovat. I když to někdy vypadá jako naprosto nelogická věc a odporuje to mému přesvědčení, které jsem léta zastával, tak o to větší je můj údiv a překvapení nad fungující pomůckou.
Poslední překvapení pro mne bylo použití Townshend Audio Seismic Podiums pod reprosoustavy, léta jsem měl zafixováno, že jedině hroty jsou to pravé a nejlépe na mramorovou desku, ale jak jsem se mýlil!
Dost obecných řečí, Jelimane díky za sdílení zkušeností, které jsou důležité, protože tyto výrobky kupovat na slepo je dost riskantní. Mne by zajímal ten Power Jitter, jak to zasahuje do zvuku atd..
Mark Levinson
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od aretax »

Jeliman + Manev
Ďakujem za hodnotné príspevky. Dosť mi objasnili situáciu ohľadom výrobkov Quantum Sciens Audio. Možno výrobca nezvolil vhodnú prezentáciu tak, aby ulahodil všetkým, ale pre mňa je najdôležitejší zvuk a to sa mu asi podarilo.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Jeliman nautilus
Příspěvky: 134
Registrován: 28 čer 2018 13:22

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od Jeliman nautilus »

M.levinson.—- Power jitter gold —mas pocit jako když to zvedne výkon o 50 watu. Pocuvali sme s kamaratom od fachu na hlasitosti 17 a po zapojeni na 13 .Krásné to zmohutni spodky, .bass je mohutnejsi krásné vzdušný ze nevíš odkial ide ako při subwofri este lepsie Středy a výšky su krásné priestorove jemně křišťálové čisté ,detaily ze pocujes spevacku ako mlaskne při otvoreni pusy. Ja som ich dal na přívod nonoblokov v liste Pilium . Cakam na dalsie aby som skusil dat ich zo steny na privodne kable do listy a Torusa . Při switch gold som skusal co je lepsie či 2 za sebou na konci kabla alebo hned za routrem a další na konci. To bolo to pravé ,nenormální detaily ve všech smeroch co si dokáže člověk představit .dal sem na přívod do switch 1 Lan jitter a bolo to famózní prostorové 2 Lan jitter som dal na přívod do Taico a bolo ze wau. To sa nedá popisat, normálne sa cudujete ako to je možné a kam to až ide zvuk posunut s takou na oko vyzerajucou somarinou .testoval som to na 2 skladbách rovnake pasáže a dlzky. Ked som přidal další Lan hned do seba cize 2 v kope tak nebilo to tak razantně pocut ako ked je samotný .skusal som ich dávat hoci ako či za router jeden či dva ale najlesie to hraje na konci před aparaturou. Mal som ich 4 ks. Na závěr som dal do switch filtr od Telos G. Razantne to vicistilo bordel ako ked zapnes dolby prepojovacie kable zo switch mám čisté striebro od Neotech Ja som síel hned do rady Qsa gold kedze už mám skusenosti s poistkou 10x30 striebro v odpojovači v rozvodni.
Jeliman nautilus
Příspěvky: 134
Registrován: 28 čer 2018 13:22

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od Jeliman nautilus »

Testoval som to na zostave Pilium , Taico ,siltech triple crown .Yg sonja 2,3.
blesk666
Příspěvky: 1322
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od blesk666 »

Jeliman aa zakaznik Dream Audio. Moc pekna zostava
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Jeliman nautilus
Příspěvky: 134
Registrován: 28 čer 2018 13:22

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od Jeliman nautilus »

Dnes som siel do Wiedne sluzobne, rano som hodil do tasky hracky Qsa a zastavil som sa v jednej velkej audio predajni kde som predtym kupoval vela veci. hodil som rec s chalanmi a ukazal Power jitter a Lan jitter. chalani su otvoreny vsetkemu co vidia a pocuju..presunuli sme sa do mensej posluchovky pretoze velka bola obsadena. mali tam zostavu Rotel Michi od preampu po konec. repro mali Sonus Faber Olimpica. repro kabel bol ako zvoncekovy drat poprepletany z farby hnedej a ciernej z kazdej bolo 6 zil ,len tak ziadna izolacia .ked nato clovek pozrie tak sa chyti za hlavu a povie si ,ZE TO VAZNE ?? switch normalny produkt z obchodu. napajanie zo zasuvky bola klasicka lysta na predlzovacke. napajacie kable boli obycajne Supra. vybrali si jednu skladbu ktoru dobre poznaju. dali si hlasitost a pocuvali bez Qsa.ok. dajte tam na pream a konec Qsa. pustili a nachapali tu dynamiku a cistotu detajlou v priestore. ja som nechapal tiez ako zahrali tie SF ale hlavne ten tzv zvoncekovy drat. chodili to prehadzovat ci sa im to nezda alebo su magori. potom osadili Lan na vstup a vystup switchu a to ste mali vidiet tie ich tvare ako sa zatvarily. zasa odpajalili a pripajali.pocuvali tu samotnu skladbu. . este vecie otvorenie priestoru a celkovej plnosti zvuku. potom jeden kolega priniesol novy kabel od AQ Hurikane,ma to nove spracovanie, je to ten klasicky 3oplet. v jednej zile su tahane hrube draty na spodok zvuku, v druhej su tahane stredne draty na stredy a v tretej je viacej tensich na vysky.tak mi to povedali na hulvata. nechapal som to ale ked som to uvidel na krabici znazornene tak mi to zaplo. zapojily ho do preampu bez Qsa ,famozny vysledok ale ked sme dali Qsa tak pozerali sme po sebe a v uzase nechapali.potom zasa bez Qsa. zhodli sa na tom ze, ten zvuk sa im zapacil AQ na preampe a Qsa na konci viacej.kazdy ma ine ucho ako mu to vyhovuje. podakovali mi a ze maju cennu skusenost, ze toto bude cesta buducnosti aj na obycajnom audio za par penazi. ja som zistil ze to funguje na obycajnych veciach famozne tiez. :roll: :roll:
Maxpower
Příspěvky: 79
Registrován: 13 úno 2022 12:43

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od Maxpower »

Power jitter gold stojí 10 k USD?
PC->A-GD DI-20HE->A-GD HE-7->Hattor BIG->Bryston 4B SST->PK Audio SSWG7+woofer modul
Jeliman nautilus
Příspěvky: 134
Registrován: 28 čer 2018 13:22

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od Jeliman nautilus »

2x Qsa power jitter gold 12T euro,
Vienna
Příspěvky: 267
Registrován: 04 led 2020 12:51

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od Vienna »

Jeliman nautilus píše: 16 úno 2023 16:03 AQ Hurikane,ma to nove spracovanie, je to ten klasicky 3oplet. v jednej zile su tahane hrube draty na spodok zvuku, v druhej su tahane stredne draty na stredy a v tretej je viacej tensich na vysky.tak mi to povedali na hulvata.
Kluci ve Vidni se evidentne v technologiich vyznaji. To my zatim mame v sitovych kabelech jen fazi, nulak a zem a ze zasuvky bereme 230 V/50 Hz, nikoli signal. Ale mozna jsem jen blbe rozumel tomu Tvemu textu...
Jeliman nautilus
Příspěvky: 134
Registrován: 28 čer 2018 13:22

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od Jeliman nautilus »

u AQ sa jedna o novu produkciu 2023 :roll:
Jeliman nautilus
Příspěvky: 134
Registrován: 28 čer 2018 13:22

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od Jeliman nautilus »

Tak dorazily dalsie 4 Qsa Power jitter gold . Zajtra mozem užívat muziku nesmiernej úrovne vsetkych detajlou skrytých v nahrávkách . :ympeace:
Uživatelský avatar
IvPa77
Příspěvky: 13
Registrován: 12 lis 2019 02:10

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od IvPa77 »

^:)^
Jeliman nautilus píše: 30 bře 2023 21:12 Tak dorazily dalsie 4 Qsa Power jitter gold . Zajtra mozem užívat muziku nesmiernej úrovne vsetkych detajlou skrytých v nahrávkách . :ympeace:
aretax
Příspěvky: 3078
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od aretax »

Jeliman nautilus píše: 30 bře 2023 21:12 Tak dorazily dalsie 4 Qsa Power jitter gold . Zajtra mozem užívat muziku nesmiernej úrovne vsetkych detajlou skrytých v nahrávkách . :ympeace:
Niečo si napísal a všetci asi čakáme, aké budú Tvoje osobné skúsenosti. Doteraz si však nič nenapísal. Ako písal ML:
Já jsem v tomto koníčku zažil tolik překvapujících úkazů, že bych si dnes už nedovolil nějakou zkušenost zesměšňovat. I když to někdy vypadá jako naprosto nelogická věc a odporuje to mému přesvědčení, které jsem léta zastával, tak o to větší je můj údiv a překvapení nad fungující pomůckou.
Poslední překvapení pro mne bylo použití Townshend Audio Seismic Podiums pod reprosoustavy, léta jsem měl zafixováno, že jedině hroty jsou to pravé a nejlépe na mramorovou desku, ale jak jsem se mýlil!
Dost obecných řečí, Jelimane díky za sdílení zkušeností, které jsou důležité, protože tyto výrobky kupovat na slepo je dost riskantní. Mne by zajímal ten Power Jitter, jak to zasahuje do zvuku atd..
Aj ja čakám, či napíšeš niečo bližšie. To, čo ste "skúmali" vo Viedni môže byť zaujímavé, ale málo "vypovedajúce". 30.3. si napísal, že si ideš užívať muziku s novými Qsa Power jitter gold - aký je výsledok?
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
Jeliman nautilus
Příspěvky: 134
Registrován: 28 čer 2018 13:22

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od Jeliman nautilus »

No nebol cas nieco napisat , :crazy: uzivam muziku ked mam cas a testujem. medzi tim som vyskusal zapajat a kombinovat vsetko v zostavach co mam. qsa super funguje ak je zapojene samostatne teda hociaky pristroj v nom . dal som to na privod do torus a v torus som napichal dalsie na cd,dac.predzosik,taico. . zvuk uplne klesol na vykone a rozliseni pasiem. tak som nechal len na privode. zvuk krasne stupol vo vsetkom. super si rozumie ak je na privode do napajacej listy. vsetko je take akurat vo vsetkom.vyski ,stredy ,bass .. teraz ina varianta. :-? samotna lista pilium, do toho 2 qsa a monobloki pilium. nenormalny narast dynamiki vo vsetkom. to iste aj v stereo koncoch. niekto to ma rad take rockove zvukovo,pritom ked je napojena lista len cez qsa tak je to pre mna elegantnejsie zvukovo. ako ked su napojene solo len konce. medzi tim som sa posunul ovela dalej s kristalmi na vlastich veciach co si vyladujem. je to nenormalne co dokaze vytiahnut uplnu jemnost vysiek ,stredou. alebo potlacit v skladbach ktore ma clovek napocuvane. rozsiry to celkovy priestor sceny ze clovek len zasne odkial sa ten zvuk berie mimo reproduktora ktori vobec ani nevnima v priestore v miestnosti. v hlave je vela napadou a vnuknuti ktore realizujem s kristalmi a fakt stoja za to. ^:)^
Jeliman nautilus
Příspěvky: 134
Registrován: 28 čer 2018 13:22

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od Jeliman nautilus »

tak som sa velmi posunul a vyskusal co sa len da s krystalmi , kombinacie farieb ci uz aj velkosti. :crazy: momentalne som si narobil poistki kde som pouzil vecsie krystali ako dava qsa, a tym vecsi prinos na vysledok..kazda poistka ina kombinacia a tym aj iny vysledok zvuku. este cakam na krystali ktere dam na poistku od hifi-tuning ktora hraje dost bass. kedze poistky su 10x38 pridavam tiez foliu MCF5 na tienenie . vsetko sa da vytunit od poistky cez napajaci kabel ci uz posledny diel co je repro kabel,alebo jamper. :thumbup:
Jenda51
Příspěvky: 10
Registrován: 10 říj 2022 00:14

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od Jenda51 »

Jeliman nautilus píše: 22 kvě 2023 19:15 tak som sa velmi posunul a vyskusal co sa len da s krystalmi , kombinacie farieb ci uz aj velkosti. :crazy: momentalne som si narobil poistki kde som pouzil vecsie krystali ako dava qsa, a tym vecsi prinos na vysledok..kazda poistka ina kombinacia a tym aj iny vysledok zvuku. este cakam na krystali ktere dam na poistku od hifi-tuning ktora hraje dost bass. kedze poistky su 10x38 pridavam tiez foliu MCF5 na tienenie . vsetko sa da vytunit od poistky cez napajaci kabel ci uz posledny diel co je repro kabel,alebo jamper. :thumbup:
Ahoj, prosím tě, chápu tvůj text správně, že si vyrábíš uvedené pojistky už sám za použití větších krystalů a těmi se i zlepšuje kvalita zvuku? :-? A pokud ano, ty krystaly sháníš kde?
Jeliman nautilus
Příspěvky: 134
Registrován: 28 čer 2018 13:22

Re: QSA - Quantum science audio.

Příspěvek od Jeliman nautilus »

Jenda51 ___ máš SZ.
Uživatelský avatar
PavelDosko
Příspěvky: 2563
Registrován: 14 bře 2012 19:59
Bydliště: Olomouc

Re: QSA - Quantum science audio.

Příspěvek od PavelDosko »

se v te hotentostine a barvach krystalu ztracim
neni placka, neni highend
tm.watch
Příspěvky: 141
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: Quantum science audio. QSA

Příspěvek od tm.watch »

Jeliman nautilus píše: 22 kvě 2023 19:15 tak som sa velmi posunul a vyskusal co sa len da s krystalmi , kombinacie farieb ci uz aj velkosti. :crazy: momentalne som si narobil poistki kde som pouzil vecsie krystali ako dava qsa, a tym vecsi prinos na vysledok..kazda poistka ina kombinacia a tym aj iny vysledok zvuku. este cakam na krystali ktere dam na poistku od hifi-tuning ktora hraje dost bass. kedze poistky su 10x38 pridavam tiez foliu MCF5 na tienenie . vsetko sa da vytunit od poistky cez napajaci kabel ci uz posledny diel co je repro kabel,alebo jamper. :thumbup:
Sorry chlape, ale tohle je fakt peklo. Ani google translator v režimu “rozpoznat jazyk“ si s tím neporadil. A ne, že by mě to nezajímalo…
efičák
Příspěvky: 661
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: QSA - Quantum science audio.

Příspěvek od efičák »

Když se před 15 lety napsalo na slovanet "Lampy" nebo elektronky, bylo to sprosté slovo. Následovala exkomikace z klubu na slovo signálové a repro kabely jiného typu než metráž RG.
Zuřivost reakce na silové kabely zaskočila nás běžné posluchače amatéry ač obyčejná kvalita levné značkové bižuterie byla znát i na dostupných sestavách.
Věděl sem, že slovo Kvantová fyzika bude rošambó a s láskou přijaté téma pro dominování sportovně charakterních vítězů premiantů základek a středních škol. Přeji Vám dlouhou periodu radostných příspěvků kterými můžete zřetelně a prokazatelně vítězit.

Na hifisty má audio průmysl spoustu triků jak provětrat účet a zda je QSA taková nevím. Jeliman mi prostě nevadí, jsou to jeho peníze a je na každém soudruhovi, zda si udělá svůj názor.
Zvuk dobrý - všechno dobré
tm.watch
Příspěvky: 141
Registrován: 09 říj 2013 15:07

Re: QSA - Quantum science audio.

Příspěvek od tm.watch »

Jen aby nedošlo k mýlce, proti Jeliman a QSA nemám vůbec nic. Jen se mi nedaří pochopit to jeho sdělení viz. mnou výše citovaný odstavec.
Jeliman nautilus
Příspěvky: 134
Registrován: 28 čer 2018 13:22

Re: QSA - Quantum science audio.

Příspěvek od Jeliman nautilus »

ja su v pohode , studene parky a teple pivo. :thumbup: pisem len svoje zistenia v ramci vplivu krystalou = šperkarske kamene,kamienki. :crazy:
efičák
Příspěvky: 661
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: QSA - Quantum science audio.

Příspěvek od efičák »

tm.watch píše: 29 kvě 2023 09:16 Jen aby nedošlo k mýlce, proti Jeliman a QSA nemám vůbec nic. Jen se mi nedaří pochopit to jeho sdělení viz. mnou výše citovaný odstavec.
Tome souhlasím, máš zprávu.

Jelíku zkus to napsat nějak polopatě. Ale i tak si to užíváš a to je to : baví/nebaví.
Zvuk dobrý - všechno dobré
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: QSA - Quantum science audio.

Příspěvek od zappa »

mne zajímá switch Qsa gold switch, s čím si to porovnával?
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Odpovědět