Ondra

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
ondraonway
Příspěvky: 1
Registrován: 18 úno 2023 11:26

Ondra

Příspěvek od ondraonway »

Porad cestuji takze pozadavky na mobilni sestavu perfektne splnovaly Naim Uniti a Guru QM-10.
Pred par lety jsem chtel zkusit vinyl a pridal VPI Prime Scout puvodne s Transfiguration Axia, ta vsak neprezila uklizecku takze nyni Hana SL a Naim StageLine S.
Personal audio zajistuji letita Senheiser HD600, nyni doplnena o Focal Utopia hrajici bud z Macbook (Audirvana) pres Naim DAC-V1 nebo primo z AK SE200.
Asi bych tu nepsal kdyby loni Uniti docasne neukoncila cinnost a tim me donutila k upgradu ktery mirne nelogicky (nicmene dusledkem ruznych moznosti prevozu/dovozu) vznikl takto : Naim NDX2 + Naim SuperNait 3 + Audiosolutions Virtuoso M.
Kabely Naim SNAIC interconnect a NAC A5 speaker naznacuji ze jsem jeste v silu kabelu neuveril ....
Napajeni jde pres (z duvodu problematicke site, ne primarne z audiofilnich)
https://www.apc.com/cz/cs/product/BR150 ... v-cee-7-5/

Sestava me moc bavi ale chapu ze jsem se vydal tak trochu nechtene do oblasti kde uz mozna kabely a napajeni mohou hrat roli, i zesilovac je mozna trochu pod moznosti reprobeden. Kazdy konstruktivni napad kudy dal je tedy vitan. Me moznosti zkusit veci v CR jsou omezene ale mozne.
efičák
Příspěvky: 660
Registrován: 15 říj 2012 16:32
Bydliště: Ostrava Jih

Re: Ondra

Příspěvek od efičák »

Ahoj Ondro, vítám tě u postižených a oceňuju výběr hifi. Naim je pro mě zajímavá značka a co sem slyšel u kámoše, to se mi zvukem líbilo.
Jen potřebuje bedny a správné reprokabely.

VPI Prime Scout :thumbup: sem slyšel v skvělé sestavě a považuju ho za nejlepší gramofon za malé peníze, když se to s problematikou umí.
Dokonce je dost odolný tuningu nožiček, slipmatů a má vynikající signálové vodiče. Gratuluju k k výběru, málo se prodává, protože nejde pěkně vyfotit , ale unipivotní ramínko je špičkové. Samože je opruz nastavit antiskating a azimut.
Hana je asi trochu lehká na skvělé nerezové ramínko, Lyra Delos hraje sice technicky čistě s obrovským rozlišením a s kvalitním záznamem mě šokovalo co umí. Phono plně lampové Canor 306 po tunningu výstupních kondů.
My Sonic Lab a podobné japonské MC LO přenosky s ním umí zazpívat. Ale nechci tě přimět ke kolotoči změn, mám headschelly s třema MC přenoskama a to se snadno mění když mám klasické kardanové rameno. Stačí nastavit přítlak.

Přeju pěkné čtení a díky že se dělíš o zkušenosti.
Zvuk dobrý - všechno dobré
Odpovědět