Mark Levinson-člen

Diskuze o zdejších členech a jejich Hifi.
Odpovědět
HonzaE
Příspěvky: 420
Registrován: 21 úno 2019 22:33

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od HonzaE »

Gratuluji oběma k přírůstkům. :thumbup: A jsem zvědav až napíše Miles do svého vlákna první postřehy.
Oppo BDP-105D (EU) Casea mk2+zdroj
Tesla NC580 s Ortofon Super OM20, Trichord Dino MkIII / Aiwa AD-F600
Hegel H200, Denon AVC-A11XV
Magnat Vintage 620, 410, Center 6
kabeláž Sroll, Oehlbach, Audioquest, Supra, Viablue, filtry Supra
Uživatelský avatar
fox
Příspěvky: 1695
Registrován: 27 pro 2010 09:07
Bydliště: Opava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od fox »

Mark Levinson píše: 01 dub 2022 18:53 Po měsíčním čekání dorazily ke mně seismická pódia od Townshend Audio. Nemohl jsem bez toho být po zkušebním poslechu, kdy jsem měl zapůjčené pódia doma několik týdnů, jsem už nemohl jinak. Z odstupem času jen lituji, že jsem to nevyzkoušel dříve, už v době kdy to objevil Saša a dělal s tím poslechové testy. Upřímně, nevěřil jsem, že by to mohlo mít takový přínos.
Došlo k zpřesnění basové složky a to tak, že na první dojem máte pocit, že je basů méně. Není. Jen dojde k rapidnímu uklidnění celé reprosoustavy a tím dostanou více prostor i středy a výšky a tím pádem se zlepší prostorová scéna včetně odkrytí mnoha detailů v hudbě. Ne, že by to tam nebylo, jen je to mnohem zřetelnější a příjemnější.
Kdo máte možnost vyzkoušejte to, opravdu nebudete litovat. Toto jsem opravdu nečekal.
Sašo, díky za takové objevy.
Děkuji studiu Panský Dvůr Ostrava za zapůjčení a následné dodání Townshend Seismic Isolation Platforms.
.
2022-03-03 16.00.13.jpg
Viktorie, v úterý jsem byl u Pavla a od něj jsem si přivezl pódia na vyzkoušení. Mám podobné pocity jako ty. Townshendy už u mě zůstanou natrvalo. :thumbup:
Hraje to perfektně. A u sousedů pode mnou je konečně ticho! :clap:
Michell Gyrodec/Orbe, SME V, Lyra Delos, RCM+step up trafo MgBeran, Esoteric DV60, Lumin U2 Mini+DAC Gustard X26 Pro, Audia Flight Strumento no4 mk II+Audia Flight FLS1,Tannoy Turnberry GR+ST100, Niagara 5000+1200, hrom, hurikán, drak a pták Ohnivák.
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

fox píše: 28 zář 2023 20:54
Mark Levinson píše: 01 dub 2022 18:53 Po měsíčním čekání dorazily ke mně seismická pódia od Townshend Audio. Nemohl jsem bez toho být po zkušebním poslechu, kdy jsem měl zapůjčené pódia doma několik týdnů, jsem už nemohl jinak. Z odstupem času jen lituji, že jsem to nevyzkoušel dříve, už v době kdy to objevil Saša a dělal s tím poslechové testy. Upřímně, nevěřil jsem, že by to mohlo mít takový přínos.
Došlo k zpřesnění basové složky a to tak, že na první dojem máte pocit, že je basů méně. Není. Jen dojde k rapidnímu uklidnění celé reprosoustavy a tím dostanou více prostor i středy a výšky a tím pádem se zlepší prostorová scéna včetně odkrytí mnoha detailů v hudbě. Ne, že by to tam nebylo, jen je to mnohem zřetelnější a příjemnější.
Kdo máte možnost vyzkoušejte to, opravdu nebudete litovat. Toto jsem opravdu nečekal.
Sašo, díky za takové objevy.
Děkuji studiu Panský Dvůr Ostrava za zapůjčení a následné dodání Townshend Seismic Isolation Platforms.
.
2022-03-03 16.00.13.jpg
Viktorie, v úterý jsem byl u Pavla a od něj jsem si přivezl pódia na vyzkoušení. Mám podobné pocity jako ty. Townshendy už u mě zůstanou natrvalo. :thumbup:
Hraje to perfektně. A u sousedů pode mnou je konečně ticho! :clap:
Ivo,
gratuluji k tomuto upgrade. Myslím, že je to jedeno z nejlepších vylepšení poslechu v poměru výkon/cena.
Škoda, že jsme se u Pavla nepotkali, už jsem Tě dlouho neviděl, snad to vyjde příště.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
Mark Levinson
Administrátor
Příspěvky: 4232
Registrován: 23 pro 2010 12:00
Bydliště: Ostrava

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od Mark Levinson »

Nedávno jsem navštívil High End studio Amarok v Kopřivnici. Poslouchal jsem novinky ve studiu v podobě Métronome AQWO II., který je výborný SACD player, DAC a streamer v jedné skříni nebo Alluxitty Int One mk2. Zvukově je to radost poslouchat, jak už se stalo standardem v tomto studiu. Co mne zaujalo na první pohled bylo umístění přístrojů na nožičkách Solid Tech - Feet of silence, které jsem si zapůjčil na zkoušku domů.
.
2023-09-25 17.48.18.jpg
2023-10-03 17.57.37.jpg
2023-10-03 17.57.56.jpg
2023-10-03 17.58.26.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Mark Levinson
Uživatelský avatar
vinylplay
Příspěvky: 14
Registrován: 02 lis 2019 10:35

Re: Mark Levinson-člen

Příspěvek od vinylplay »

To jsou pérka do spojky na skútra :lol: :lol: :lol:
Odpovědět