Stereoplay&Audio

Zajímavé internetové stránky, tipy na výhodný nákup, časopisy apod..
Odpovědět
manev
Příspěvky: 34
Registrován: 24 lis 2021 11:52

Stereoplay&Audio

Příspěvek od manev »

Našim německým sousedům jsem vždy trochu záviděl ten počet tištěných periodik zabývajících se naším koníčkem.Ale je znát,že neúprosný trend úbytku čtenářů papírových magazínů dorazil i tam.Předloni skončil Hifi&Records a poslední zpráva je ta,že známé magazíny Audio a Stereoplay budou od čísla 10/23 vycházet jako jeden společný časopis.
Já jsem dlouhá léta odebíral německé Stereo.Na svoji dobu se jeho redakce zabývala dost progresivními tématy,třeba oddělený síťový přívod+pojistkový odpojovač jsem si díky jejich reportům instaloval už před 15 lety.Bohužel i obsah tohoto magazínu sklouzl do určitého mainstreamu a tak jsem jej i s přihlédnutím k tomu,že doručování od České pošty bylo čím dál tím horší,před třemi lety odhlásil.Tak aspoň všem těm posledním papírovým mohykánům držím palce,ať vydrží co nejdéle...
Fidji99
Příspěvky: 859
Registrován: 24 zář 2018 08:43

Re: Stereoplay&Audio

Příspěvek od Fidji99 »

ANo, ich rebricky boli legendarne. Dlhe roky pred Amirom sa snazili vtesnat hudbu do tabuliek ;-)

Nejaku dobu som odoberal obidva, potom som si ich vzdy zobral na letisku a potom tam uz nic nebolo. ALe ked mal clovek 25 rokov tak sa dalo snivat o B&W800 a podobnych vtedy nedosiahnutelnych veciach.
Martin Logan Renaissance 15A, Focus C18+ 13xMCH/Beckersounds subwoofers 8x18in/8*2500W/Purifi&NCore
Trinnov Altitude 32/LINN Akurate&Organik 9.8.7, Sony 4K Laser Screen 124in Panasonic UB9000
Akustika GIK Snake Oil - Isoacoustics, Mogami, Kimber.
Odpovědět