PS pro SPDF output card

Potřebujete poradit? Hifi rady všeho druhu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

PS pro SPDF output card

Příspěvek od zappa »

Krok po krůčku prošlapávám digitální cestu, ale nedošel ani na začátek cesty. Na mém Pink faunu je tato output card pro dedikovaný Aes/Ebu, který je jediným digi výstupem z OcXO ULTRA. Až nyní začínám přemýšlet nad PS pro tuto kartu. Nejdřív bych chtěl vyzkoušet levnější cestu. Pink Faun navrhuje Farad, ale raději bych vyzkoušel zatím něco levnějšího. nabízí se mi IFI Elite nebo Sbooster. Vyzkoušel někdo už napájet zvukovou kartu, s kterými PS máte zkušenosti, a jaké jsou výsledky? Vím, že se tu někteří zabývají kvalitní digitální cestou, a rád bych zúročil jejich zkušenosti. Jsem zvědav jaký bude rozdíl ve zvuku až kartu začnu napájet takto.
IMG_20210130_115822-2048x1536.jpg
32008246-8e89-44d2-841b-01b76930eae2.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Yiakubou
Příspěvky: 109
Registrován: 12 črc 2020 22:17

Re: PS pro SPDF output card

Příspěvek od Yiakubou »

Dobry zdroj urcite vliv ma, zvlast u komponent s hodinama. Ja mam velmi dobrou zkusenost s LPS od audiophonics. Zadny bullshit, kvalitne sestavene a ferova cena, za to co to je.

Maji dve rady, tady je vhodny model z levnejsi rady: https://www.audiophonics.fr/en/hifi-pow ... 11364.html

Pripadne vyssi rada: https://www.audiophonics.fr/en/hifi-pow ... -9646.html

Byt tebou se ale zamyslim, jestli by nebylo lepsi reseni nejaky dobry externi DDC. Podle me interni PCI karta bude vzdy kompromisni reseni kvuli ruseni a izolaci a je to proste flexibilnejsi, kdyz je to jako samostatny komponent. Ja napr. pro vystup z audio PC pouzivam https://www.audiophonics.fr/en/digital- ... 14875.html a tezko za ty prachy hledat neco lepsiho. Asi neco lepsiho bude, ale spis za nasobky ceny tohoto Singxera a je otazka, jestli by to vubec melo nejaky vliv.
F2014
Příspěvky: 533
Registrován: 05 zář 2014 14:02

Re: PS pro SPDF output card

Příspěvek od F2014 »

@zappa: Já měl pouze ty levnější - konkrétně různé modely od HDPLEX. Poslední HDPLEX 300 je výrazně lepší (přímé porovnání na stejném systému) než jeho předchůdci. Ale pořád si myslím, že je to v kategorii těch zdrojů "lepší než nic".
PC Audio + lineární PSU HDPlex + Metronome DSS + Metronome c|AQWO + integrovaný zesilovač Vitus audio SIA-025 + TAD Evolution One + doplňky a kabeláž Nordost (Tyr2, Valhalla2, SortKone, SorfFut, QB8, QKORE1)
Naim Superuniti + KEF RDM One
Olusr
Příspěvky: 2
Registrován: 11 lis 2022 15:49

Re: PS pro SPDF output card

Příspěvek od Olusr »

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: PS pro SPDF output card

Příspěvek od zappa »

Fakt? To bys byl moc hodný.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
blesk666
Příspěvky: 1322
Registrován: 24 bře 2013 22:26

Re: PS pro SPDF output card

Příspěvek od blesk666 »

To ma dost prekvapuje ze tieto karty nema vyriesene Pink Faun v svojej 2.16 internym separatnym linearnym napajanim
Audio PC+Daphile+DRC/Lindemann CD1SE/Chord Dave+Choral stand>Denafrips Athena>PMA PA4-Big Brother>Marten Django XL
230V:VDH,Furutech,NA,Viborg, prepoje:Crystal Cable,Audioquest
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: PS pro SPDF output card

Příspěvek od zappa »

blesk666 píše: 31 led 2024 22:01 To ma dost prekvapuje ze tieto karty nema vyriesene Pink Faun v svojej 2.16 internym separatnym linearnym napajanim
I mne to překvapuje. Doporučili mi Farad a upgradovaný Melco.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: PS pro SPDF output card

Příspěvek od zappa »

Tak se mi dostalo do ruky doporučení. Ediscreation. Objednávám na zkoušku pro Mecca studio. Tento model má možnost 3 výstupu, např 2X12v a 1x5v. V mém případě budu napájet kombinaci 1x modem/router, 1x nebo 2X SOMTM a 1x5v output card Pink Faunu. Cena někde kolem 22t.
Top model, prý jeden z 3 nejlepších vůbec by m+l být Firebird, ten mám však pouze 3 vystupy stjného napájení, nemůže kombinovat. Ten příjde na řadu příště. Cena někde kolem 36t.
LPS.jpg
2LPS2.jpg
2LPS1.jpg
3.jpg
007A572C-296F-4850-92A9-BC8B8FFCB2D0.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Odpovědět