Plixir

Filtry, pračky, síťové zásuvky a elektrické rozvody k hifi.
Odpovědět
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Plixir

Příspěvek od zappa »

Plixir, významná společnost, která se zabývá AC & DC PS, jejich AC power supply(zdroj) získal ocenění v regionu kde je obrovská konkurence, o to více můžou být jejich produkty zajímavé s ohledem na kvalitu i cenu.Dnes Mecca - highend studio získalo exklusivní zastoupení pro Českou a Slovenskou rep.
https://www.hifi-voice.com/vsimli-jsme- ... s-singapur
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Plixir

Příspěvek od zappa »

Vzhledem k širokém použití LPS a AC PS v audio řetězcích bude Plixír určitě velmi zajímavou značkou pro majitele nejen milovníků streamování, kde je napájení obzvlášt důležité.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2203
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Plixir

Příspěvek od zappa »

Tady je celé vlákno na toto téma https://www.whatsbestforum.com/threads/ ... ost-946273
Hodně mne baví a inspiruje, jak to ty zúčastněné baví a jak rádi zdokonalují svůj systém a zkoušejí mnohdy bez ohledu na cenu. Streamování je pro mne nová věc, ale musím říct, že použití velmi kvalitního LPS můžete dosáhnout zase o chlup(o dost velký) posun ve zvuku, ty rozdíly jsou opravdu velmi slyšitelné. Dle jejich zjištění je Statement DC vlajková lod Plixíru oproti základnímu modelu, který už je i tak dost dobrý, ve všech ohledech velkým zlepšením. Neslyšel jsem většinu LPS na trhu, existuje jich pěkná řada, ale právě tím, že to nechávám na druhých kteří vyzkoušeli celou řadu těchto zdrojů od různých výrobců a vyhodnotili Plixír jako jeden z těch nejpoveděnjších, tak mi ušetří spoustu práce. Pouze předávám dál pro ty mají v plánu si LPS pořídit. Nicméně Plixír, a vlastně i Ediscreation není vlastně v porovnání s konkurencí o nic dražší ba naopak!!! Určitě se dostaneme v budoucnu k nějakým testům, které nám prozradí zda stojí za to pořídit kvalitní LPS či ne. V každém případě, kvalitní LPS je součástí každé vyspělé digitální větve, a doporučil bych tuto oblast nepodcenovat, a nesnažit se jít zkratkama. Tím myslím, že bych opravdu zkoušel, aby investice do LPS měla smysl. Plně chápu ty, kteří řeknou, jak si mám LPS vybrat, je jich tolik a vůbec nevím jak na to. Proto je potřeba číst, a učit se na chybách jiných, k tomu by právě fóra měla sloužit. A touhle cestou jdu já, a velmi mi to pomáhá ve výběru čehokoliv.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Odpovědět