Jazz Fusion.

DD

Re: Jazz Fusion.

Příspěvek od DD »

DD píše:TOM Bruforda s Levinom mas aj na cd Cloud about mercury (D. Torn) moj nazor je, ze Brufordove starsie solovky boli viac fusion ako Earthworks a projekty okolo toho... to uz je viac jazzové ale neda sa vsetko krabickovat to je jasne
sorry toto som nechcel davat tak velke - kym som to zeditoval uz bolo neskoro...
monte

Re: Jazz Fusion.

Příspěvek od monte »

Jazz (rock)je nuda, raději třeba Rhapsody od Quenn, te je adrealín :thumbup: :lol: :lol: :lol: :lol: http://www.youtube.com/watch?v=irp8CNj9qBI :lol: a trošku Frankovky :thumbup:
PGH
Příspěvky: 3180
Registrován: 27 led 2011 19:03
Bydliště: Olomouc

Re: Jazz Fusion.

Příspěvek od PGH »

TOM píše:a také by se nemělo zapomenout zde uvést bubeníka Billa Bruforda (ex Yes),
Obrázek
jak jeho samostatné věci,tak jeho kapely BILL BRUFORD'S EARTHWORKS,nebo BRUFORD LEVIN UPPER EXTREMITIES(tuto zvlášť doporučuji,
vydali sice pouze jednu desku,ale stojí zato)
Obrázek
Ja mam jeste od Bruford Levin Upper Extremities skvele zive 2cd BLUE NIGHTS
Uživatelský avatar
Robinson
Příspěvky: 77
Registrován: 26 pro 2010 14:58
Bydliště: London/GB

Re: Jazz Fusion.

Příspěvek od Robinson »

davidhighend píše:Tribal Tech - Illicit 1992

Scott Henderson - guitar
Gary Willis - bass
Kirk Covington - drums
Scott Kinsey - keyboards

Obrázek

Tohle by se Ti mohlo Michale urcite libit. Ale i ostatnim samozrejme
Znám Thick od Tribal tech tohle určitě zkusím dík za tip Davide !!! :thumbup:

Přidám :

Vital techtones 2

Obrázek


a to taky \m/ \m/ \m/

Michael Manring - Thonk

Obrázek
Uživatelský avatar
TOM
Příspěvky: 94
Registrován: 07 kvě 2011 22:35
Bydliště: Praha

Re: Jazz Fusion.

Příspěvek od TOM »

to DD
TOM Bruforda s Levinom mas aj na cd Cloud about mercury (D. Torn)
díky za inspiraci,dneska jsem v bazaru sehnal toto:
Obrázek
výborné
DD

Re: Jazz Fusion.

Příspěvek od DD »

pani neviem ci si nerobi niekto srandu, ale vsetky odkazy (teda tak 98-99%) a odporucania v tomto threade su akoby mi niekto videl na policu s cd
zatiahnem si zavesy na okne :cool:
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Jazz Fusion.

Příspěvek od Peer »

Úžasná fusion (jazz rock)
Obrázek
Uživatelský avatar
Lindemann
Příspěvky: 80
Registrován: 25 pro 2010 20:06
Bydliště: Havířov

Re: Jazz Fusion.

Příspěvek od Lindemann »

Zdarec ! Ještě k tomu Hendersnovi a jeho TRIBAL TECH - kousek z r. 1999 - Thick. A skvělá věc v Peerově příspěveku, Floathing Point s mldým talentem na basu Hadrien Feraud. Přidám John Mc Laughlin - The heart of things LIVE in Paris. na bicí nepřekonatelný Dennis Chambers. Hojec Fusionisti....Lin :thumbup:
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Jazz Fusion.

Příspěvek od Peer »

Byla tady spousta tipů na výbornou muziku.
Nebudeme pokračovat?
Znáte např. Beggars Farm?
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Jazz Fusion.

Příspěvek od zappa »

nadstandartní jazz-rock fusion je Brand X-Masque,vynikající zvukově,krásný prostor,sousta metliček a vynikající basové linky ala Jaco Pastorius.Doporučuji k nočnímu poslechu!!!
Obrázek
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Peer
Příspěvky: 1125
Registrován: 23 pro 2010 20:31
Bydliště: Olomouc

Re: Jazz Fusion.

Příspěvek od Peer »

No jo, od Brand X je všechno dobré... :smile:
Obrázek
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Jazz Fusion.

Příspěvek od zappa »

Objevil jsem 2 krásný jazz-rockový fusion alba.Vinnie Coaiuta(album roku 2004) a Soft Machine 5.Od Soft Machine jsem nečekal takovýn krásně načechraný jazz album,úplně fantastická nahrávka,seděl jsem s otevřenou hubou a nevěřícně poslouchal,ten prostor a prostor a zase prostor.VC také skvělý,brutální bicí jak ho známe ze Zappovy Joe's Garage,není divu,že s ho Zappa vybral do kapely.
Obrázek
Obrázek
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Uživatelský avatar
Robinson
Příspěvky: 77
Registrován: 26 pro 2010 14:58
Bydliště: London/GB

Re: Jazz Fusion.

Příspěvek od Robinson »

Díky za nové tipy (Brand x apod.)
Zappo: Soft machine :thumbup: taky můžu,nejvíc je SM 3 \:D/

Přidám : Jeff Beck - Who else

Obrázek

Ikdyž 3. skladba je víc než bluesová,ale to si myslím,že žádnému fusionostovi nebude vadit :shh:
http://www.youtube.com/watch?v=t4xlNXYCQKM
Uživatelský avatar
zappa
Příspěvky: 2134
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Jazz Fusion.

Příspěvek od zappa »

Zappo: Soft machine :thumbup: taky můžu,nejvíc je SM 3 \:D/
SM 3 je snad jedna z 20 mejch nejoblíbeněkších albumů všech dob,ale těm ostatním jsem nikdy nedal moc poslechu a tak mne ta 5 dostala,je to už více do jazzu,ale skvělý,slvělý.nejvíce miluji ten zvuk Lowrey varhan,které Rattledge používá,má to takový zvláštní undergroundový zvuk,který já moc rád a oživuje to tu jazzovou hudbu.
EP reprosoustavy + SE-833 MX Challenge + Lampizator Pacific + Pink Faun 2.16x/ultra + Sroll Purity Quntum system + 2x SoTM sNH-10G + Ediscreation LPS, AAI Maestozo LAN, Cryo Ref. Cora kabely od EP , Kraut Gold pro Aes/ebu
Odpovědět