Co právě poslouchám z Analogu

Podělte se o to co jste právě položili na gramofon nebo jaký nasadili pásek?
Odpovědět
Uživatelský avatar
acibuk
Příspěvky: 269
Registrován: 10 říj 2011 23:46

Re: Co právě poslouchám z Analogu

Příspěvek od acibuk »

20260512_193908(1).jpg
20260512_202100.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Audio Research Reference 80S, Bespoke, Meitner MA3, Mofi Master Phono, Acoustic signature Hurricane NEO, NuPrime CDT-8 Pro, Avantgarde Acoustic UNO fino XD, Shunyata Everest 8000
Uživatelský avatar
zappa - Mecca studio
Příspěvky: 2881
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Co právě poslouchám z Analogu

Příspěvek od zappa - Mecca studio »

Šilený rozstřel mnohých vydáních jednoho alba, prijel s nimi manik. Rozdily byly kruté. Nejlíp vyšel japonec a scandinavie, Uk na poslednim misťě.
20260518_215131.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Aries Cerat : Symphonia, Impera II Reference, Ianus Essentia, Kassandra, Signal Projects kabely, Masterpiece server,Sroll Quantum,Divine Acoustics, Ediscreation ,Network acoustic Tempus, Velikinac audio https://mecca-highend.cz/
m+m
Příspěvky: 1003
Registrován: 09 zář 2019 19:28
Bydliště: Prosetin u Hlinska

Re: Co právě poslouchám z Analogu

Příspěvek od m+m »

IMG_20260519_193447_499.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kolotoč- Transrotor Dark Star Reference, Raménko Glanz MH-9B, Přenoska Shelter 900 IIl ,předzesilovač Hegel V10, l CD Hegel P4A MK2, zesilovač Cambridge EDGE A, kabeláž Cardas,Mondiale, Repro Xavian Quarta MK2.
m+m
Příspěvky: 1003
Registrován: 09 zář 2019 19:28
Bydliště: Prosetin u Hlinska

Re: Co právě poslouchám z Analogu

Příspěvek od m+m »

IMG_20260519_194257_948.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kolotoč- Transrotor Dark Star Reference, Raménko Glanz MH-9B, Přenoska Shelter 900 IIl ,předzesilovač Hegel V10, l CD Hegel P4A MK2, zesilovač Cambridge EDGE A, kabeláž Cardas,Mondiale, Repro Xavian Quarta MK2.
Uživatelský avatar
lidumil
Příspěvky: 1347
Registrován: 08 lis 2011 10:33

Re: Co právě poslouchám z Analogu

Příspěvek od lidumil »

zappa - Mecca studio píše: 19 kvě 2026 16:44 Šilený rozstřel mnohých vydáních jednoho alba, prijel s nimi manik. Rozdily byly kruté. Nejlíp vyšel japonec a scandinavie, Uk na poslednim misťě.
20260518_215131.jpg
Záleží který press.....
Poslouchám hudbu, která se mi líbí, mám to co mám a co jsem ochoten zaplatit.
Uživatelský avatar
zappa - Mecca studio
Příspěvky: 2881
Registrován: 23 pro 2010 21:52
Bydliště: Vratislav

Re: Co právě poslouchám z Analogu

Příspěvek od zappa - Mecca studio »

lidumil píše: 20 kvě 2026 07:41
zappa - Mecca studio píše: 19 kvě 2026 16:44 Šilený rozstřel mnohých vydáních jednoho alba, prijel s nimi manik. Rozdily byly kruté. Nejlíp vyšel japonec a scandinavie, Uk na poslednim misťě.
20260518_215131.jpg
Záleží který press.....
Uk 1st press, asi ne vždy je 1st press z UK to nej, tady u Uriah heep to tak bylo
Aries Cerat : Symphonia, Impera II Reference, Ianus Essentia, Kassandra, Signal Projects kabely, Masterpiece server,Sroll Quantum,Divine Acoustics, Ediscreation ,Network acoustic Tempus, Velikinac audio https://mecca-highend.cz/
aretax
Příspěvky: 3418
Registrován: 01 led 2012 18:34

Re: Co právě poslouchám z Analogu

Příspěvek od aretax »

tomasz-stanko-balladyna-20140711153123.jpg
Pôvodné vydanie ECM 1976, toto je nové vydanie 2026. Výborná hudba, vynikajúci zvuk.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
m+m
Příspěvky: 1003
Registrován: 09 zář 2019 19:28
Bydliště: Prosetin u Hlinska

Re: Co právě poslouchám z Analogu

Příspěvek od m+m »

IMG_20260526_181031_841.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kolotoč- Transrotor Dark Star Reference, Raménko Glanz MH-9B, Přenoska Shelter 900 IIl ,předzesilovač Hegel V10, l CD Hegel P4A MK2, zesilovač Cambridge EDGE A, kabeláž Cardas,Mondiale, Repro Xavian Quarta MK2.
Uživatelský avatar
acibuk
Příspěvky: 269
Registrován: 10 říj 2011 23:46

Re: Co právě poslouchám z Analogu

Příspěvek od acibuk »

Vždycky mě mile překvapí ta živost LP proti CD. Především u vydání do první poloviny 90. let.

20260526_182236.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Audio Research Reference 80S, Bespoke, Meitner MA3, Mofi Master Phono, Acoustic signature Hurricane NEO, NuPrime CDT-8 Pro, Avantgarde Acoustic UNO fino XD, Shunyata Everest 8000
m+m
Příspěvky: 1003
Registrován: 09 zář 2019 19:28
Bydliště: Prosetin u Hlinska

Re: Co právě poslouchám z Analogu

Příspěvek od m+m »

IMG_20260526_194218_542.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kolotoč- Transrotor Dark Star Reference, Raménko Glanz MH-9B, Přenoska Shelter 900 IIl ,předzesilovač Hegel V10, l CD Hegel P4A MK2, zesilovač Cambridge EDGE A, kabeláž Cardas,Mondiale, Repro Xavian Quarta MK2.
m+m
Příspěvky: 1003
Registrován: 09 zář 2019 19:28
Bydliště: Prosetin u Hlinska

Re: Co právě poslouchám z Analogu

Příspěvek od m+m »

IMG_20260526_203038_615.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kolotoč- Transrotor Dark Star Reference, Raménko Glanz MH-9B, Přenoska Shelter 900 IIl ,předzesilovač Hegel V10, l CD Hegel P4A MK2, zesilovač Cambridge EDGE A, kabeláž Cardas,Mondiale, Repro Xavian Quarta MK2.
Uživatelský avatar
acibuk
Příspěvky: 269
Registrován: 10 říj 2011 23:46

Re: Co právě poslouchám z Analogu

Příspěvek od acibuk »

Původní vydání z roku 1972. Skvělý stav, jako nové.

20260529_192450.jpg
20260529_193223.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Audio Research Reference 80S, Bespoke, Meitner MA3, Mofi Master Phono, Acoustic signature Hurricane NEO, NuPrime CDT-8 Pro, Avantgarde Acoustic UNO fino XD, Shunyata Everest 8000
m+m
Příspěvky: 1003
Registrován: 09 zář 2019 19:28
Bydliště: Prosetin u Hlinska

Re: Co právě poslouchám z Analogu

Příspěvek od m+m »

IMG_20260603_171029_684.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kolotoč- Transrotor Dark Star Reference, Raménko Glanz MH-9B, Přenoska Shelter 900 IIl ,předzesilovač Hegel V10, l CD Hegel P4A MK2, zesilovač Cambridge EDGE A, kabeláž Cardas,Mondiale, Repro Xavian Quarta MK2.
Miles
Příspěvky: 684
Registrován: 16 led 2011 17:09

Re: Co právě poslouchám z Analogu

Příspěvek od Miles »

IMG_2144.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět