Doprovazet smajliky naprosto zjevny sarkasmus, viz ma poznamka o prodeji vseho atd....mi prislo naprosto zbytecne. Ale asi jsem tady nektere preceniltm.watch píše: 30 lis 2025 13:42 Mezi komunikací z očí do očí a od klávesnice k monitoru je zásadní rozdíl a to zejména pokud se diskutující osobně neznají. Nikdo tady nikomu do hlavy nevidí a tak bývá zvykem žert nebo sarkasmus doprovodit smajlíkem. Vysvětlovat ex post, že jsem to myslel jako “lehký sarkasmus” a proto mě zaráží varováni od admina…
Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF
Re: Koso - predstavenie
McIntosh MC501, SimAudio Moon 740p, Lumin D2, Visaton Atlas Compact MK V, GMG Power Hammer 3000P, samostatná poslechovka-kinosál bez oken, samostatný přívod, separátní rozvaděč + kino přístroje.
Re: Koso - predstavenie
.... A proc by mel někdo, treba Koso, odchazet nebo nepsat do fora. Vyjadril jsem jen averzi na nekriticka superlativa, ktera nemaji zadny empiricky podklad a na druhe strane pochválil dizajn jeho poslechovky, jako takove, coz si myslim, ze je vcelku objektivni zhodnoceni situace.blesk666 píše: 30 lis 2025 10:24 Ramones: Skús pochopiť, že nie je v nikoho záujme aby prestal prispievať a odišiel ďalší slušný prispievatel na fórum kvôli príspevkov ako bol tvoj.
Re: Koso - predstavenie
Ramones: Lebo mi to napisal…
Chápem že teba osobne aj Icepointa podobný “speach” vyrušuje a musíte reagovať tak ako reagujete. Ale dôsledkom je potom to, že sú už skoro len konflikty a tí čo majú chuť sa konfrontovať. Tí čo nie, proste prestanú prispievať.
Skôr bývali diskusie konštruktívnejšie a menej sarkastické a menej vyhranené. Aj keď boli vždy jednotlivci čo boli spochopní byť v každej téme s tým istým… Len ich pribudlo a ubodlo tých ostatných.
Stači si všimnúť aké príspevky sú najfrekventovanejšie na fóre (fórach). Napr káble, podložky… Sú jednoducho podnetom na siahodlhé konfrotácie vačšinou idúce úplne mimo témy “hifi”.
Je to aj preto, že veľa ludí čo nemá chuť aj pri hobby riešiť konflikty, jednoducho prestane prispievať. Zároveň ASR prispelo k rozšíreniu sa tých čo “pochopili” a chcú tým “obohatiť” aj ostatných. Žial velmi často za každú cenu a nie úplne vyberavým a konštruktívnym spôsobom.
Niekedy stačí proste do niektorých príspevkov radšej nepísať nič.
Chápem že teba osobne aj Icepointa podobný “speach” vyrušuje a musíte reagovať tak ako reagujete. Ale dôsledkom je potom to, že sú už skoro len konflikty a tí čo majú chuť sa konfrontovať. Tí čo nie, proste prestanú prispievať.
Skôr bývali diskusie konštruktívnejšie a menej sarkastické a menej vyhranené. Aj keď boli vždy jednotlivci čo boli spochopní byť v každej téme s tým istým… Len ich pribudlo a ubodlo tých ostatných.
Stači si všimnúť aké príspevky sú najfrekventovanejšie na fóre (fórach). Napr káble, podložky… Sú jednoducho podnetom na siahodlhé konfrotácie vačšinou idúce úplne mimo témy “hifi”.
Je to aj preto, že veľa ludí čo nemá chuť aj pri hobby riešiť konflikty, jednoducho prestane prispievať. Zároveň ASR prispelo k rozšíreniu sa tých čo “pochopili” a chcú tým “obohatiť” aj ostatných. Žial velmi často za každú cenu a nie úplne vyberavým a konštruktívnym spôsobom.
Niekedy stačí proste do niektorých príspevkov radšej nepísať nič.
2x iFi iSilnecer>Audio PC+Daphile+DRC>Topping HS02+Shanti LPS>Rockna Wavedream Signature Balanced>Canor AI 1.20>Marten Django XL, 230V:Torus TOT Max modif,Furutech,Viablue,Viborg,prepoje:DYI XLR,Audioquest
Re: Noble Audio
........ "prvního zákazníka bych mohl uspokojit ještě do konce roku."
Only fans na hiend foru

Only fans na hiend foru
Re: SPaudio
Jasné, že bol horší, predsa ho nevyrobili v Noble Audio !!!NA-Noble Audio píše: 22 pro 2025 17:33 Když jsem četl příspěvek od Rothaudio, tak jsem si říkal, no pane jo.
Co asi vedlo kolem půlnoci k sepsání takto koncipovaného díla.
A hned jsem si vzpomněl jak ho ve vlákně Roth Ariya před pár dny chválil Fidji99 za super profesionální vystupování.
Pan Roth u mě byl před třemi lety se svým napájecím kabelem Ariya HC a nebudu zde klukům plnit jejich vlákno podrobným popisem té akce.
Jen shrnu, že u mě nepředvedl lepší výkon než můj 10x levnější kabel, dokonce byl na jedné ze zkoušených pozic jasně horší.
A tímto výsledkem se nikde nepochlubí.
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.
- Subumbra - SPaudio
- Příspěvky: 470
- Registrován: 07 říj 2023 08:59
Re: SPaudio
Vidím, že komu není rady tomu není pomoci, zjevně ti unikl smysl varování, kterého se ti nedávno dostalo a pokračuješ ve svém způsobu
komunikace bez ohledu na to, že jsi v cizím vlákně. Toto je vlákno výrobce SPaudio, bylo by vhodné kdyby si své osobní problémy ventiloval
někde jinde, nejlépe úplně mimo HEF.
Luxman PD555 Gold, STRANKA Carbon 250, A95, PerWindfeld, SAEC WE308 AT33MC Mono, Clamp 4.0, Slip Innox 2,5
Lux CL30, MB3045, Entre ET100
CDP X77ES
Altec 605A, STRANKA VERITAS BiWi
STRANKA Silver RCA
STRANKA Silver Power Max
vše na RBS
Lux CL30, MB3045, Entre ET100
CDP X77ES
Altec 605A, STRANKA VERITAS BiWi
STRANKA Silver RCA
STRANKA Silver Power Max
vše na RBS
Re: Severní Korea versus Jižní Korea aneb smetiště HEF
Nevšimol som si, že by si rešpektoval moje vlákno (ktoré som už zrušil).
Všeto čo píšem, je iba môj subjektívny názor.